Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Allah razi olsun canim benim 3 fatiha 3 ayetel kursu 3 ihlas okudum

Canim senin icinde ayetel kürsü fatiha ihlas okudum rabbim gönlümüzde olan tum güzel dilekleri en hayirli sekilde karsimiza cikarmayi nasip etsin. Allahim yolundan ayirmasin.
Bir alttindaki arkadasim gönlümdeki duanin kabulu icin bana dua edermisin? Tesekur ederim
sizin için okudum Rabbim gönlünüzdekini hayırlısı ıle versin amin

Fatiha Kuranın birinci suresi olması ve Kurana ilk başında Fatiha ile başlanıldığı için açan açış yapan anlamında Fatiha ismi verilmiştir. Fatiha Kuranın anahtarı mahiyetindedir.
Peygamberimiz (asm) Fatiha hakkında buyurmuş: "Fatiha suresi her türlü derde şifadır"

Arkadaşlar biliyoruzki müslümanın müslüman kardeşi için yaptığı dua kabul olur. Biz de bu vesileler ile bir üstteki arkadaşımızın hayırlı dileği için bir fatiha okuyalım.Allah kabul etsin inşallah..

Ben de bir alttaki arkadaşım için fatiha okudum bundan sonra herkes bir üstteki üye için okuyabilir..
başlığı açarak vesile olduğunuz için Allah razı olsun sizden gönlünüzdeki tüm hayırlı duaların kabulü sizin için hayırlı olmayan dualarınızın da hayra çevrilmesi veyahut gönlünüzden silinmesi için 1 fatiha 3 ihlas 3 felak 3 nas 3 ayetel kursi okudum Rabbim kabul etsin

X