Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum Rabbim kabul etsin inşaAllah

Ettiğim hayırlı dualarımın kabulü için banada dua edermisin alttaki arkadaşım

Tacsisprensen sizin icin niyetlenip okudum, Rabbim kabul buyurur insallah.

Uzerimde dert, keder birakmasin Rabbim, sıkıntılarımdan kurtarsin, Rabbim hacetlerimi hayirli kilip kabul buyursun, derdime derman eylesin insallah.

Okudum rabbim dualarını kabul etsin insallah hayırlı etsin sana..
Duam: rabbim ailemin kalbini yumuşat sevdiğime karşi..sevdigimle hayırlı bir yuva kurmamı Allahım nasip etsin
Okuyan olmamış canım ben okudum rabbim sevdigine kavuştursun Dualarını kabul etsin

Ne dileğin duan varsa bende senin için dua ediyorum rabbim kabul etsin hakkında hayırlı eylesin ....
Bende bi ablama dua istiyorum . Tüp bebek tedavisine başladı bugün . Çok uzun zamandır uğrasıyor. Onun için dua bekliyprum ..

okudum bende dileğim için dua istiyorum şimdiden tşkler :)
Ne dileğin duan varsa bende senin için dua ediyorum rabbim kabul etsin hakkında hayırlı eylesin ....
Bende bi ablama dua istiyorum . Tüp bebek tedavisine başladı bugün . Çok uzun zamandır uğrasıyor. Onun için dua bekliyprum ..

okudum Allah hakkında hayırlısını nasip etsin senin için
bende hayırlısı ile anne olmayı istiyorum
Okudum, bende bu dilekle yanıp tutuşurken,allahım sana hayırlı bir evlat nasip etsin, tez zamanda sağlıcaklaa inş,,, bende eşime hayırlı bir eş olmak, sağlıklı bir evlat istiyorum rabbimden, hayırlı bir anne olmak istiyorum.

X