Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin için okudum Allah kabul etsin haftaya bu gün sağlıklı gebelik geçirmeniz için okuruz inşallah:))
Allah razi olsunn cok mutlu oldum Rabbim kabul etsin dualarımizi insaAllah.. cani gönülden isteyen herkese nasip etsin Rabbim icinde de bana insaAllah ... seninde Rabbim gonlunden gecen dualarini kabul etsin canm insaAllah

Allah razi olsunn cok mutlu oldum Rabbim kabul etsin dualarımizi insaAllah.. cani gönülden isteyen herkese nasip etsin Rabbim icinde de bana insaAllah ... seninde Rabbim gonlunden gecen dualarini kabul etsin canm insaAllah
:-)Yok simdi ben anlayamadim. Ne yapacagiz, Fatihayi okuyip telefona mi üfleyecegiz
İkiniz icinde okudum. Rabbim kabul buyursun
Altaki arkadasim benim gönlümde olan duam var onun icin dua edersen cok sevinirim :)

Sizin icin okudum. Giristiginiz işten ALLAH alnınızın akıyla çıkmayı nasip etsin.ALLAH kolaylık versin inşallah
Sizin için okudum ALLAH tüm dualarınızı kabul eylesin, tüm işlerinizi hayırla sonuçlandırsın inşALLAH. Alttaki arkadaşım sen de babamın sağlığı için şifa niyetine dua eder misin?

Sizin için okudum ALLAH tüm dualarınızı kabul eylesin, tüm işlerinizi hayırla sonuçlandırsın inşALLAH. Alttaki arkadaşım sen de babamın sağlığı için şifa niyetine dua eder misin?

Tüm hastalara ve babana, şafì ismiyle şifa versin Rabbim inşallah :dua:
Okudum

Alttaki sen bana hayırlı evlat nasip etsin diye duâ edebilir misiniz :dua::emir_bebek:

Senin icin okudum rabbim babana sifa versin tez vakittee.
Altaki arkadasim benim gönlümde olan duam var onun icin dua edersen cok sevinirim :)

Tüm hastalara ve babana, şafì ismiyle şifa versin Rabbim inşallah :dua:
Okudum

Alttaki sen bana hayırlı evlat nasip etsin diye duâ edebilir misiniz :dua::emir_bebek:
Senin icinde okudum rabbim sana en hayirli sekilde hamis olmayi ve evladini sagsalim kucagina almayi nasip etsin canim :)

X