Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Embriyo transferi oldum bekliyorum.. Hayirli saglikli salih veya saliha olan evlatlardan nasip etsin Rabbim.. insaAllah tutunurlar.. Dualarinizi bekliyorumm... cok zor bir süreç ..

Bu konu başlığı altında, benden önceki bütün yorum yapan kardeşlerimiz için ve Allah rızası için okudum.

Allah dualarınızı, dileklerinizi, isteklerinizi hayırlısıyla kabul eylesin inşaAllah..

Rabb'im sıkıntılarınızı, hastalıklarınızı, hüzünlerinizi tez vakitte hayırlısıyla gidersin inşaAllah!

Mevlam hepimizi gözle görünür, görünmez, bildiğimiz, bilmediğimiz bütün şerlerden, kötülüklerden, kazalardan, belalardan, afetlerden korusun. Eğer başımızda varsa da bu kötülükler, şerler tez vakitte bu belalardan, şerlerden bizi, bir daha bu sıkıntıları yaşatmamak üzere kurtarsın inşaAllah!

(AMİN)

images

Bu konu başlığı altında, benden önceki bütün yorum yapan kardeşlerimiz için ve Allah rızası için okudum.

Allah dualarınızı, dileklerinizi, isteklerinizi hayırlısıyla kabul eylesin inşaAllah..

Rabb'im sıkıntılarınızı, hastalıklarınızı, hüzünlerinizi tez vakitte hayırlısıyla gidersin inşaAllah!

Mevlam hepimizi gözle görünür, görünmez, bildiğimiz, bilmediğimiz bütün şerlerden, kötülüklerden, kazalardan, belalardan, afetlerden korusun. Eğer başımızda varsa da bu kötülükler, şerler tez vakitte bu belalardan, şerlerden bizi, bir daha bu sıkıntıları yaşatmamak üzere kurtarsın inşaAllah!

(AMİN)

images
Amin ben de sizin için okudum Allah dualarınızı kabul etsin

Bu ne güzel bir başlık. Hastalığım biter bitmez aranıza dahil olmak istiyorum. Allah razı olsun sizden. En azından konuyu güncel tutayım.

Rabbim gönlündekini hayırlısıyla sana nasip etsin inşallah. El Fatiha.
En güzel şekilde duami gönderdim...

X