Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum, dua ettim. Rabbim hayırlısı ile gönlünüzün muradını versin.
Anneannenize de dua ettim. Rabbim şifa versin inşallah
Allah razı olsun bende sizin için okudum Allah kabul etsin.
Sizin için okudum Rabbim gönlünüzden geçenleri hayırlısıyla nasip etsin inşallah.
sizin için okudum Allah kabul etsin
Annanem için Ya Şafi diyerek şifası için dua istiyorum

Allah razı olsun bende sizin için okudum Allah kabul etsin.
sizin için okudum Allah kabul etsin
Annanem için Ya Şafi diyerek şifası için dua istiyorum

Sizin için okudum Rabbim kabul etsin. Anneanneniz için de 100 Ya Şafi okudum en kısa sürede şifa bulsun inşallah.

Sizin için dua ettim Allah kabul etsin
Annanemin şifası için dua istiyorum
Gönlünüzde ki dileklerin kabulü için ve annenizin şifaya kavuşması için dua ettim. Allah yardımcınız ve kurtarıcınız olsun. (Anneniz okumuşum. Anneannenizin şifa bulması için tekrar dua ettim.)
Sınavlarımı başarıyla sonuçlandırmam için dua eder misiniz?

Sizin için okudum. Allah sinavlarinizda zihin acikligi versin, emeklerinizin karsigini almayi, güzel sonuçlar alip basarili olmayi nasip etsin inşallah.

Sizin için okudum.Rabbim gönlünüzden geçenleri hayırlısıyla kabul etsin inşallah.
sizin için okudum Allah kabul etsin ne dileğiniz varsa hayırlarla kaderinize yazılsın.

haftasonu sınavların var kalan süreyi en verimli şekilde geçirip sınavlarımın iyi geçmesi için dua eder misiniz şimdiden Allah olsun

okudum. size dua ettim. Allah zihin açıklığı versin. Sınavlarınız iyi geçer inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…