Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Annanem yogun bakımda Allah Rıza'sı için mesajını gören herkes ona Ya Şafi diyerek dua etsin nolur

Annanem yogun bakımda Allah Rıza'sı için mesajını gören herkes ona Ya Şafi diyerek dua etsin nolur

sizin için okudum...ne dileğiniz varsa en tez zamanda nasip olsun inş.
Sizin için okudum. Niyetleriniz hayırlısıyla gerçekleşsin inş.
Sınavlarımı başarıyla sonuçlandırmam için dua eder misiniz?

Okudum senin için Rabbim dualarını kabul etsin .. Duaya çok ihtiyacım var içimdeki duaların hayırlısıyla kabul olması için dua edermisin .
Rabbim içimize inşirah ferahlığı versin hayırlı dualarımızı kabul etsin.
Okudum ve sana dua ettim NAR, Allah zihin açıklığı versin. İnşallah bütün dersleri verirsin.

Sizin için okudum Rabbim dualarınızı kabul etsin, sıkıntılarınızı gidersin, feraha çıkarsın inşallah.

Sizin için okudum Rabbim dualarınızı kabul etsin, sıkıntılarınızı gidersin, feraha çıkarsın inşallah.
bende sizin için okudum ne dileğiniz varsa kabul olsun.

alttaki arkadaşım benim için endişe duyduğum bir konu var onun için dua eder misin Allah razı olsun şimdiden

bende sizin için okudum ne dileğiniz varsa kabul olsun.

alttaki arkadaşım benim için endişe duyduğum bir konu var onun için dua eder misin Allah razı olsun şimdiden

Sizin için okudum Rabbim tez vakitte sıkıntınızı gidersin, ferahlıklar nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…