Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

ben de erkek arkadaşımla yeniden bir araya gelip evlenmek istiyorum canım, Allah senden razı olsun. esmaül hüsna da okumak çok iyi bildiğim kadarıyla, her niyet için ayrı esma var

inşallah sizde barışırsınız. ben şimdi senin içinde okudum bir tane. bende çok barışmak istiyorum o kadar çok üzülüyorumki anlatamam :KK14: bizim okumamız gereken hangisi?

inşallah sizde barışırsınız. ben şimdi senin içinde okudum bir tane. bende çok barışmak istiyorum o kadar çok üzülüyorumki anlatamam :KK14: bizim okumamız gereken hangisi?

sabırla dua et canım, ya vedud ismi çok önemli , çekebildiğin kadar onu çek, evlenmek için de ya fettah esması , sanırım 489 kez di

tüm eğitim hayatım hariç yaklaşık iki yılımı verdiğim katiplik sınavı için inşallah güzel bir performans gösterebilir emeklerimin karşılığını alabilir ve atanırım ... :26::26::26:

tüm eğitim hayatım hariç yaklaşık iki yılımı verdiğim katiplik sınavı için inşallah güzel bir performans gösterebilir emeklerimin karşılığını alabilir ve atanırım ... :26::26::26:

senin için fatiha okudum canım, Allah emeklerinin karşılığını verir inşallah

karamelli kek konuyu açtım sen çıktın karşıma en son sen varsın okudum senin için umarım gerçekleşir :)

melidia senin içinde okudum çünkü bende bankacı olmak için uğraşıyorum 2 yıldır emek veriyorum :KK43: ikimiz içinde allahım kabul etsin inşallah :KK43:

melidia senin içinde okudum çünkü bende bankacı olmak için uğraşıyorum 2 yıldır emek veriyorum :KK43: ikimiz içinde allahım kabul etsin inşallah :KK43:

Okudum canım sanada çok teşekkürler buarada. Allah'ım kabul etsin dualarını dileklerini . Bian önce olur inşallah canım.

bende size okudum

Sanada okudum buujuu Allah kabul etsin. Duaların dileklerin kabul olur inşallah.:KK16:

X