Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Duami okudum dilerim niyetin hayirla kabul olsun. Bende niyetim icin icten bir dua istiyorum şimdiden tsk ederim:)

Okudum dua ettim Rabbim hayırlısıyla kabul etsin inşaallah :)

Benim duam içinde amin edermisiniz dua edermisiniz ? kolaylıkla hayırlısıyla sınavlarımda başarılı olup yüksek puanlar alıyım hakkım da hayırlısı olsun inşaallah .

Allah razı olsun

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 inşirah okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah Rabbim zihin acikligi versin sinavlarinda yardimcin olsun amin, ,, benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, ,amin

3 Nasr 1 Fatiha Okudum Rabbim Dua larını kabul etsin inşallah.
Akşam hepımız ıcın Dua Topıklerındekı herkes için Fetih okumustum..
Allah ım herkesın gönlünde ne varsa hayırlara çevirip versin inşallah.
Benım gönlümdeki Dua m ıcın de Dua larınıza ihtiyacım var..Rabbim hepımızın gunahlarını affetsin Dua larını kabul etsin inşallah.
Hayırlı Akşamlar
Allah hepınızden razı olsun emi..Iyıkı burada hepberaberız...çok şükür..

Allah gönlündeki duayı kabul etsin kardeşim 5 ihlas 1 fatiha okdum senin icin..

Benim duamda hayırlı dini için hizmet veren,yürekli,merhametli,adaletli mucahit eş allah kabul eder inşallah dualarımı..

Allah gönlündeki duayı kabul etsin kardeşim 5 ihlas 1 fatiha okdum senin icin..

Benim duamda hayırlı dini için hizmet veren,yürekli,merhametli,adaletli mucahit eş allah kabul eder inşallah dualarımı..

Canım 7 ayetel kürsi 7 fatiha 7 ihlas 7 felak 7 nas okudum Rabbim tez vakitte gönlündeki dileğini yaşamayı nasip etsin.

Benim duam hakkımda hayırlı olan neyse gönlüm razı olsun. Rabbim boş heveslerin peşinde sürüklemesin. Geçmişte yaşadığım acıların, üzüntülerin geçmişte kalmasını bir daha da üzülmemeyi nasip etsin. Gönlüme ferahlık versin. Amin

Canim senin icin 3 ihlas bir fatifa okudum Rabbim dualarini kabul etsin gonlune ferahlik versin insallah
Benim duam saglik icin sagligima bir an once kavusmak istiyorum

arkadaslar hayırlı eş ıcın bana okur musunuz simdiden allah razı olsun okuyandan

Senin için 3 ihlas bir fatiha bir de ayetel kursi okudum inşallah rabbim hepimizin dualarını kabul eder :)
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,, benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, ,,amin

Merhaba Arkadaşlar benim hayırlı bereketli evlat sahibi olabilmem için samimiyetle üç ihlas bir fatiha okurmusunuz şimdiden teşekkürler

Keske boyle yazacagina banada okuyup oyle yazaydin senin icin 3 ihlas 1 fatiha okudum
Benim duam sagligima kavusmak istiyorum yakin zamanda

Ayyy çok tatlısınn canım mazeretliyim ama senin için 100 tane Ya Şâfi okudum. Rabbim kabul etsin.

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,, benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, ,,amin
Evlat sahibi olmak istiyorm Allahın izniyle. İnşallah sizin de duanız kabul olur amin inşallah. Sizin içinde 3 ihlas bir fatiha bir ayetel kursi okudum. İnşallah duanız ve dualarımız kabul olur

Canım nasılsın kanaman yoktur inşallah.
Şu an mazeretliyim 100 tane Ya Şâfi okudum. Rabbim kabul etsin

Merhaba Arkadaşlar benim hayırlı bereketli evlat sahibi olabilmem için samimiyetle üç ihlas bir fatiha okurmusunuz şimdiden teşekkürler
Senın için 3 ihlas bir fatiha 1 ayetel kursi okudum. Bende aynı dertten muzdaripim evladım olmasını istiyorm hayırlı ve sağlıklı benm için okur musun sende

Senın için 3 ihlas bir fatiha 1 ayetel kursi okudum. Bende aynı dertten muzdaripim evladım olmasını istiyorm hayırlı ve sağlıklı benm için okur musun sende
Amin inşaAllah Allah kabul etsin.
Rabbim sana da şu mübarek gece hurmetine dünya ahirette gözünü aydın edecek hayırlı evlatlar versin Amin.

Canım nasılsın kanaman yoktur inşallah.
Şu an mazeretliyim 100 tane Ya Şâfi okudum. Rabbim kabul etsin
Ära sira oluyor ama Iyiyim sukur allah razi olsun, ,,, senin icin 3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 inşirah okudum rabbim hayirlisiyla dualarini kabul etsin insallah, ,,,,amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…