Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

ebruli-- 3 îhlas 1 Fatiha okudum. Rabbim hayirli dualarini kabul etsin insallah, ,,amin, , benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, ,,amin

ebruli-- 3 îhlas 1 Fatiha okudum. Rabbim hayirli dualarini kabul etsin insallah, ,,amin, , benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, ,,amin
okudum Rabbim niyetini hayırlarla kabul etsin inşallah. bende duamın hayırla kabul olmasını istiyorum amin der misiniz şimdiden tşk ederim

Amin...Bu Sabah Dua larımız Sizinle bölumundeki tüm topiklerde Dua edenler ıcın hepimiz ıcın herkes ıcın Fetih Süresi okudum.Rabbim kabul etsın.Kimin gönlunde ne varsa versin inşallah.Gunahlarımızı affetsın Dua larımızı kabul etsın.

Allah razı olsun cnm rabbim seninde dualarini kabul etsin insallah, ,,,,3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,amin, ,,, benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, amin

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum rabbim inşallah şafi ismiyle fiziksel ve ruhsal sıkıntılarınızı düzeltsin.Günahlarınızı bağışlasın inşirah ferahlığı versin hakkınızda hayırlısını versin benim içinde okur musunuz? Boyumun uzamasını istiyorum çok sıkıntı çekiyorum ve hakkımda hayırlısını her konuda lütfen

Okudum dua ettim Rabbim kabul etsin inşaallah

Benim duamın hayırlısıyla kabul olması için dua edermisiniz ? Allah razı olsun

melisece123 icin; 3 Ihlas, 3 Fatiha, 3 Insirah, 1 Ayetel Kursi okudum. Rabbim, insAllah boyunu uzatir ve hakkinda hayirli seyler nasip eder.

Benim icin de, suan icinde bulundugum depresyondan cikmam ve hayirli bir is bulmam icin dua okur musunuz? Allah razi olsun simdiden.

gamzelita sana okudum allahın izniyle düzelicek herşey.

opilos ; 3 Insirah, 3 Fatiha, 3 Ihlas okudum. Rabbim insAllah hayirli ve kolay dogum nasip eder , bebisini saglicakla kucagina alirsin iinsAllah. duan icin de Allah razi olsun canim

gamzelita inşirah okudum senin için Rabbim ferahlık versin
Ayetel kursi fatiha felak nas okudum hayirlisi ile tüm duaların kabul olur inşallah
Alttaki arkadaşım evimizde sağlık huzur ve Rabbimizin rizasina ermemiz icin dua eder misin.Allah razi olsun.

Z zencefiltarcin senin için ayetel kürsi fatiha kulhu okudum. Allah yuvana huzur sağlık versin canım..

alttaki arkadaşım bi an önce ailemin yanına tayinimin çıkması için dua eder misin Allah razı olsun şimdiden

inş tez zamanda dilediğiniz yere atanıp,huzurlu bereketli işinize kavuşursunuz. Sizin için dua ettim.

Bende işten çıkarılıyorum. Hakkımda hayırlı olacak bereketli huzurlu bir işe sahip olmam için dua eder misiniz? Ayrıca nişanlım içinde bizim için hayırlı olacak işe başlamasına dua eder misiniz?
İş sorunu yaşayan herkesin sorunu tez zamanda düzelir huzurla,kolaylıkla helal parasını kazanır herkes inş

ben de sizin için dua ettim inşallah tez zamanda huzurlu berebetli kazancınızı sağlar yuvanızı kurarsınız

Pembediyet Kardeşim senin icin bir Fatiha ve iki ayetel Kürsi okudum Rabbim gönlünden gecen dileği Hayirlisi ile nasip eylesin en kısa Zamanda insaAllah amin

Alttaki arkadasım esimle aramamda omur boyu sürecek muhabbet ve sadakat icin dua eder misin? Ve onunla hak yolunda ilerleyip o yolda giden evlatlar yetiştirmek icin dua istiyorum.

Senin için fatiha okudum canım rabbim kabul etsin inşallah

Benim duam çocuğumuzun olmasına engel olan hastalıklarıma rabbim şafi ismiyle şifa nasip etsin tez vakitte hayırlı sağlıklı salih saliha bir evlat nasip eylesiin inşallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…