Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Üsttekiuüye ve topikteki herkes için birazdan yaşınookuyacağı.Allah ımdua larinizi kabul etsin.DDualarımı kabul etsin.Kalbimdeki Dileğim duam ve ayriyeten Kanser hastasıolan annemin sşubat ayındakikkontrolü içiniyi cçıkması içindua eeder misiniz Allah rızasıiiçinarkadaslar

Allahu teala Şafi ismiyle tecelli etsin. Rabbim yüzünüzü güldürsün. Sadaka verin ve çokça istiğfar etsin. Rabbim Allah tez vakitte hastanelerden kurtarsın. Hastalık çok zor, hastaneler zira...

Allah razı olsun sizlerden arkadaşlar.Akşam hepiniz için Yasin okudum dün yazdığım gibi.Allahbim kabul etsin inşallah.Şimdide uüstteki arkadaşım için 3 Fatiha 1 Ayetel Kürsi okudum.

hastayım dua okuyamadım. ama rehhan kardeşimin gönlünde kalbinden ne dua geçiyorsa rabbim kabul etsin..

benim duam erkek kardeşimin birderdi var. ALLAH rızası için ona dua istiyorum.. üzülmesin artık güçlü olsun.. karşına sevebileceğini biri çıksın.mutlu mesut bir evlilik yapsın :KK43:

hastayım dua okuyamadım. ama rehhan kardeşimin gönlünde kalbinden ne dua geçiyorsa rabbim kabul etsin..

benim duam erkek kardeşimin birderdi var. ALLAH rızası için ona dua istiyorum.. üzülmesin artık güçlü olsun.. karşına sevebileceğini biri çıksın.mutlu mesut bir evlilik yapsın :KK43:
3 fatiha suresi okudum. inşallah mutlu hayırlı sağlıklı bir evliliği olur Allahın izniyle.

okudum senın ıcın :KK51:
benimde hayırlı bır sekılde devlete atanmam bıan once bu evden kurtulmam ve sıkıntılarımın giderilmesi için okurmusunuz..
3ihlas 1fatiha okudum.
Umarım gonlunuzden gecenler olur en kısa zamanda

Bende feraha ulasmak
Sıkıntılardan kurtulmak icin dua istiyorum.

3ihlas 1fatiha okudum.
Umarım gonlunuzden gecenler olur en kısa zamanda

Bende feraha ulasmak
Sıkıntılardan kurtulmak icin dua istiyorum.
3 îhlas 1 Fatiha okudum.Allah kabul etsin insallah rabbim feraha ulastirsin insallah, ,, amin,,,, benim duamada amin dermisiniz? Duam gonlumdekinin hayirlisiyla olmasi insallah

hastayım dua okuyamadım. ama telli kardeşimin gönlünde kalbinden ne dua geçiyorsa rabbim kabul etsin..

benim duam erkek kardeşimin birderdi var. ALLAH rızası için ona dua istiyorum.. üzülmesin artık güçlü olsun.. karşına sevebileceğini biri çıksın.mutlu mesut bir evlilik yapsın :KK43: canı çok yanıyor. o yandıkça biz yazıyoruz

hastayım dua okuyamadım. ama telli kardeşimin gönlünde kalbinden ne dua geçiyorsa rabbim kabul etsin..

benim duam erkek kardeşimin birderdi var. ALLAH rızası için ona dua istiyorum.. üzülmesin artık güçlü olsun.. karşına sevebileceğini biri çıksın.mutlu mesut bir evlilik yapsın :KK43: canı çok yanıyor. o yandıkça biz yazıyoruz
3 fatiha suresi ,1 inşirah suresi okudum inşallah kardeşin için tüm koşulları iyileşsin.

Tubis2014 rumuzlu kullanıcının dünya ve ahirette güzellikler bulması ve dualarının kabulü için 7 Ayetel Kürsi okudum. Rabbim Allah c.c kabul etsin.

Benim de dualarımın kabulü, isteklerimin verilmesi ve sıkıntımın hayırlı, kolay bir şekilde tez vakitte giderilmesi için şu mübarek gecede dua eder misiniz?
Allah cc razı olsun.

Tubis2014 rumuzlu kullanıcının dünya ve ahirette güzellikler bulması ve dualarının kabulü için 7 Ayetel Kürsi okudum. Rabbim Allah c.c kabul etsin.

Benim de dualarımın kabulü, isteklerimin verilmesi ve sıkıntımın hayırlı, kolay bir şekilde tez vakitte giderilmesi için şu mübarek gecede dua eder misiniz?
Allah cc razı olsun.
Rabbim dualarını hayırlısı ile kabul buyurur inşallah ne derdin ne uzuntun varsa tez zamanda çözülmesi için inşirah fatiha felak nas Ayetel kursi okudum.Amin

alttaki arkadaşım evimizde sağlık huzur için ve borcumuzu odeyebilmemiz için hayirli kapilar acilmasi için dua eder misin Allah razi olsun

Rabbim dualarını hayırlısı ile kabul buyurur inşallah ne derdin ne uzuntun varsa tez zamanda çözülmesi için inşirah fatiha felak nas Ayetel kursi okudum.Amin

alttaki arkadaşım evimizde sağlık huzur için ve borcumuzu odeyebilmemiz için hayirli kapilar acilmasi için dua eder misin Allah razi olsun

Amiiin amin amin.

Allah cc razı olsun. İnşaallah Yasini şerif okuyacağım. Allahu teala tez vakitte hayırlı kapılar açsın. Borcunuz ve sıkıntılarınız bitsin.

7 fatiha suresi okudum Rabbim yardımcınız olsun,kolaylıklar versin.
2 yıldır işimde bir engelim var ertelemelerin artık kalkması ve emeğimin karşılığını alabilmek istiyorum. çok içten duaya ihtiyacım var . bir yerden de olumlu bir haber bekliyorum ,ama o beklediğim de erteleniyor malesef. tez zamanda kabul olması için,sıkıntılarımdan kurtulmam için içten dua eder misiniz şimdiden tşk ederim.

3 tane Duha süresi okudum.Rabbim gönlundekileri versin inşallah..Sevdigimle evlilik içinengellerin kkalkması bir araya ggelebilmemiz için Dua niza ihtiyacım var .sevgim tek taraflı değil..bilmediğimengeller var Allah rrızası için Dua istiyorum sizlerden..

X