Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

rabbim hepimizin dualarini kabul etsin insallah.senin icin 3 ihlas bi fatiha ve ayetel kursi okudum.allah kabul etsin.
alttaki arkadasim bu tedavimde saglikli, hayirli, uzun omurlu evladima kavusabilmem icin dua edermisin?
3 fatiha,3ayatel kursu,3 ihlas okudum. Rabbim bu dünyada yalnız birakmasin. Bebeğine bu tedaviyle kavusmani nasip etsin.

Yarın embriyo transferim var. Tutması ve sağlıklı ,hayırlı bir evladım olması için dua eder misin

whiterose00 7 ayetel kursiokudum 100 salavat 100 El Mucib çektim hayırlısıyla inşallah sağlıkla tutar hamilelik dönemin de sağlıklı olur doğumun da sıkıntısız olur bir ömür mutlu mesut saglikli yaşarsınız arkadasim
Buraya duasını yazan herkesin en tez vakitte hayırlısıyla dualarinin gerçekleşmesi için dua eder misin?

Ne guzel niyet etmissin, dilerim hepimizin senin ve burda dilegi olanlarin , ihtiyaci olan herkesin dileklerinin hayirlarla kabulu icin 7 tane fatiha suresi okudum .Rabbimiz kabul etsin .

Ne guzel niyet etmissin, dilerim hepimizin senin ve burda dilegi olanlarin , ihtiyaci olan herkesin dileklerinin hayirlarla kabulu icin 7 tane fatiha suresi okudum .Rabbimiz kabul etsin .

Bende katılmak istiyorum mümkün müdür acaba

Katılabılırmıyım yazmana gerek yok arkadasım..Üsttekıne Dua nı oku katılmıs oluyorsun : )

Sizin için Fatiha , Ayetel Kürsi , İhlas ve Nasr Süresini okudum .Rabbim dua larınızı kabul etsin inşallah .
Allah ım en kısa zman da müjdeli haberler yollasın bize inşallah

Dilerim en kisa zamanda sizin de tum dualariniz mutlulukla ve hayirlarla kabul olsun:) 3 fatiha suresi okudum .

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,,,okunan sureler hurmetine ins duan kabul olur canim ,,,,, rabbim kimseyi evlatla sinamasin herkese nasip etsin insallah, ,amin, ,,,,,, benim duamada amin dermisiniz? Gönlümdekinin hayirlisiyla olmasini istiyorum

Amin canım. Rabbim gönlündeki nasip etsin canım benim.senin için 3 er tane fatiha,ayetel kursu,fatiha okudum
Rabbim kabul etsin

Sizin 3 ihlas 1 fatiha 1 insirah okudum.Allah kabul etsin.

Siradaki arkadasim duama amin dermisin ?Simdiden Allah razi olsun
1 fatiha
3 ihlas
1 inşirah okudum sizin için. Rabbim kabul etsin İnşallah.

Rabbim önümüzdeki engelleri kaldır. bize huzur , mutluluk , nasip et ne olur

1 fatiha
3 ihlas
1 inşirah okudum sizin için. Rabbim kabul etsin İnşallah.

Rabbim önümüzdeki engelleri kaldır. bize huzur , mutluluk , nasip et ne olur
3 îhlas 1 Fatiha okudum.Allah kabul etsin insallah, ,,,,,benim duamada amin dermisiniz gonlumdekinin hayirla olmasini diliyorum? ?

Üsttekiuüye ve topikteki herkes için birazdan yaşınookuyacağı.Allah ımdua larinizi kabul etsin.DDualarımı kabul etsin.Kalbimdeki Dileğim duam ve ayriyeten Kanser hastasıolan annemin sşubat ayındakikkontrolü içiniyi cçıkması içindua eeder misiniz Allah rızasıiiçinarkadaslar

Allah razı olsun , Allah kabul etsin Yasininizi .
Sizin için 3 ihlas, 3 fatiha ,3 ayetel kürsi okudum, kabul olunur inşallah.
Benim için gönlümdeki duamın kabulü ve iç sıkıntım için dua eder misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…