Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

senin için fatiha 3 ihlas ayetel kürsi okudum.
Alttaki arkadasim bebeğimi sağlıklı bi şekilde dünyaya getirmem ve saglikla büyütmem için eşimle yuvamızın her daim huzurlu olmasi için dua eder misin.
Ayetel Kursi ve Fatiha okudum canım.
Alttaki arkadaşım, rahmetli annemin kabir azabının affedilmesi için dua eder misin?

Ayetel Kursi ve Fatiha okudum canım.
Alttaki arkadaşım, rahmetli annemin kabir azabının affedilmesi için dua eder misin?
Sizin gönlünüzdeki dualarınız için ve anneniz için okudum.Nurlar içinde yatsın inş.

Benimde rahmetli babamın günahlarının bağışlanması mekanının cennet olması için dua eder misiniz?

Ben 3 fatiha okudum Allah niyetini kabul etsin dilerim seni birakmasin.

Bende niyetim icin ve sonucunu uzun zamandir bekledigim onemli bir is icin dua istiyorum cok ihtiyacm var duaya. Şimdiden Allah razi olsun. Insallah kabul olsun

Ben 3 fatiha okudum Allah niyetini kabul etsin dilerim seni birakmasin.

Bende niyetim icin ve sonucunu uzun zamandir bekledigim onemli bir is icin dua istiyorum cok ihtiyacm var duaya. Şimdiden Allah razi olsun. Insallah kabul olsun
Önündeki işin hayırla ve kolaylıkla çözümlenmesi için dua ettim.

Benim duam gönlümde Allah razı olsun.

Önündeki işin hayırla ve kolaylıkla çözümlenmesi için dua ettim.

Benim duam gönlümde Allah razı olsun.
gönlünden geçen duan için fatiha inşirah felak nas Ayetel kursi okudum Rabbim dua ni kabul buyurur inşallah.
Alttaki arkadaşım evimde saglik bereket huzur için , borcumuzu odeyebilmemiz icinve niyetlendigim isin hayirlisi ile olmasi için Amin der misin Allah razi olsun

Amin amin amin. Felak naz ayetel kursu fatiha okudum Rabbim kabul etsin.evine sağlık,bereket ,huzur versin.borcunuzu ödeme kolaylığı versin Rabbim, gönlündeki işi hayırlı eylesin.
Alttaki arkadasim tup bebek tedavisindeyim, hayırlısıyla embriyonun transfer edilmesi ve tutması ,bebegimin olması için dua eder misin?

Sizin için okudum.İnş hayırlı güzel mutlu bereketli olan yavrunuzu sağlıkla kucağınıza alırsınız. Size hayırlı bir evlat olur.
Bugün çok hastayım. Ders çalışmam ve bu dönem tüm derslerimi vermem gerekiyor. Hastalıgımın şifa bulması ve hafta sonu gireceğim sınavlrda tüm derslerimi vermem için dua eder misiniz? Allah razı olsun.

cok geçmiş olsun cnm bir fatiha 3 ihlas okudum Allahım Şafi ismiyle tez vakitte şifa verip sağlığına kavusturur inşallah ve tümsınavlarda başarılı olmak nasip olur.
benim duam borçlarımızı ödeyip hayırlı bir sekilde ev sahibi olmak . Allahım evizime hayırlı helal bol bereketli kazançlar nasip eylesin. boğazımızdan haram lokma geçmesin inş.

Amin canım 3 İhlas 1 fatiha okudum senin için Rabbim duaların kabul etsin

bende borçlardan krediden kurtulmak için dualarinizi bekliyorum inşallah

bulut776

Sizin için bir Ayetel Kürsi , Bir Fatiha, 3 İhlas ve bir İnşirah okudum. Rabbim inşallah sizi ve tüm borç sahibi olan kullarını ummadıkları yerden rızıklandırarak borç yükünden kurtarır. Rabbim çok büyük.

Benim duam ; İş yerimde müdürümle yaşadığım olumsuzluk, gerginlik beni çok yıpratmaya başladı. Sebepsiz yere geriliyoruz. Anlam veremiyorum. Buna sebep olan her ne ise Rabbimden bunu hayırlısı ile ortadan kaldırmasını istiyorum. İş hayatımda huzur istiyorum. Amin diyenlerden Allah razı olsun.

2 Fatiha 2 İhlas 2 inşirah okudum
Rabbim önündeki engelleri kaldırsın duaların kabul olsun inşaallah

İçimdeki dualarımın hayırlısıyla kabul olması için dua edermisiniz ? Allah razı olsun.

3 fatiha suresi okudum inşallah niyetin kabul olsun.

Bende önümdeki engellerin kalkmasi icin icten dua istiyorum simdiden tsk ettim:)

Sizin için dua ettim. Tün engelleriniz kalksın heyırlı kapılar açılsın inş.

Benim haftasonu gireceğim sınavlarda tüm derslerimi başarıyla sonuçlandırmam için dua eder misiniz?
Allah razı olsun.

Fatiha ve Ayetel Kursi okudum canım. Rabbim tüm sınavlarında muvaffak etsin inşallah.
Alttaki arkadaşım, rahmetli annem için bir Fatiha okur musun?

Eilenn senin icin bir fatiha bir ayetel kursi bir ihlas okuyup gonlundeki muradinin senin icin hayirli olmasi ve Allah in sana tez zamanda nasip etmesi icin dua ettimm :)) Allah benim de muradimi hayirlisiyla versin insallah.

Eilenn senin icin bir fatiha bir ayetel kursi bir ihlas okuyup gonlundeki muradinin senin icin hayirli olmasi ve Allah in sana tez zamanda nasip etmesi icin dua ettimm :)) Allah benim de muradimi hayirlisiyla versin insallah.
Pembediyet için 3 er tane ihlas felak naz ayetel kursu okudum. Rabbim muradini hayırlı bir şekilde nasip etsin.gönlüne gore versin.
Tüp bebek tedavisindeyim. Haftaya dondurulmuş embriyo transferim olacak bu kez bebegime kavuşmak için,embriyonun tutması için dua istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…