Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Rabbim hayirli insanlarla karsilastirsin.
Kendi iyi ailesi iyi biriyle evlenmen dilgimle fatihani okudum.

Alttaki üye her gün ilcenin köyüne gitmek beni cok yordu gelecek hafta tercih yapicam tayinim icin bir fatiha okur musun.
senın ıcın okudum:)
kpss yi kazanmak hayırlı bir yere atanmak ve dualarımın kabul olması için okurmusun alttaki:)

Ceylinimdeceylinim Rabbim üç vakte kalmadan en iyisinden dört dörtlük Ahlaklı Cömert Sadık Kariyer sahibi bir eş nasip etsin

Aynı şekilde tez vakitte huzur içinde çalışacağın maddi manevi hiçbir sıkıntı yaşamayacağın bir iş nasip etsin Aminnn

Alttaki üye benim için maddi manevi yorulmadan tez vakitte huzur bulacağım gözümü aydın edecek evlat versin aminnn

fatma2010
canim benim Rabbim kolaylikla bekletmeden hayirli saglikli imanli yetistirebilecegin evlat sahibi olmanı nasip eder insallah . uc ihlas bir fatiha okudum senin icin ..
alttaki arkadaşım yuvamizda daimi huzur saglik ve borcumuzu odeyebilmemiz için duama amin der misiniz? Allah razi olsun

aminnn canım Allahım göönlündeki herşeyi inşallah nasip eder yuvanda hayırlı huzurlu mutlu sağlıklı günlerin olur inşallah ailenle .ve inşallah ummadığın yerlerden kapılar açılır borç ödeme kolaylığı nasip eder Rabbim sana Allahım eşine bol helal kazançlar versin.3 ihlas bir fatiha okudum kabul olur inşallah.

Alttaki arkadasım duam yuvamızda eşim ve evlatlarımla hayırlı imanlı sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür geçirmek.

Arkadaşım senin için fatiha 3 İhlas ayetel kürsi okudum. Esin ve evlatlarinla hayırlı sağlıklı imanli bir hayat geçirirsin inşallah. Allahım her daim yaninizda olsun.
Alttaki arkadaşım bebeğimi sağ salim saglikli bi sekilde kucagima almam ve sağlıklı bir şekilde buyutmem için eşimle yuvamizdan huzurun ve sağlığın eksik olmaması için dua eder misin.

canim Rabbim yavrunu saglikla kolaylıkla kucağına almanızı nasip eder inşallah. Hayırlı saglikli mutlu uzun bir ömrü olsun
anneli babalı buyutun insallah.Yuvanizda huzur bereket daim olsun varlık bolluk içinde iman dolu Rabbimizin razi olduğu kullarindan olun inşallah . Duaların için Ayetel kursi fatiha felak nas inşirah okudum Rabbim kabul buyurur insallah .
Amin
alttaki arkadaşım; y uvamizda huzur ve saglik bereket için borcumuzu odeme kolaylığı için dua ni istiyorum. Allah razi olsun

Allah isteklrtinizi kabul etsin dilekleriniz icin fatiha ve ayetel kursi okudum Allah kabul etsin.
Bir alttaki arkadas dilegim tayin olmamak hayirlisiyla ve bebek sahibi olabilmek Allah razi olsun simdiden ..

Allah isteklrtinizi kabul etsin dilekleriniz icin fatiha ve ayetel kursi okudum Allah kabul etsin.
Bir alttaki arkadas dilegim tayin olmamak hayirlisiyla ve bebek sahibi olabilmek Allah razi olsun simdiden ..
Aminnnnn canim Rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,,,,,3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla kabul etsin insallah, ,,,,,,benim duamada amin dermisiniz? Hayirli saglikli bir salih evlat istiyorum

Reactions: qzl
Rabbim inşallah hayırlı bir evlat nasip eder fatiha okudum senin icin

Hayırlı bir iş,hayırlı bir mevki istiyorum rabbimden

Rabbim inşallah hayırlı bir evlat nasip eder fatiha okudum senin icin

Hayırlı bir iş,hayırlı bir mevki istiyorum rabbimden
İnşallah en kisa ve hayırlı zamanda huzur bulacağın bi iş sahibi olursun. Amin. Fatiha 3 İhlas ayetel kürsi okudum senin için.
Alttaki arkadasim bebeğimi sağlıklı bi şekilde dünyaya getirmem ve saglikla büyütmem için eşimle yuvamızın her daim huzurlu olmasi için dua eder misin.

Sizin için dua ettim.
Benim duamda kalbimde gizli amin dermisiniz.
Allah razı olsun.

Sizin için dua ettim.
Benim duamda kalbimde gizli amin dermisiniz.
Allah razı olsun.
amiin fatiha okudum sizin için Allahım hayırlı dualarınızı kabul eder inşallah

benim duam yüce Rabbimden hayırlı bir evlat bir oğlum var inşallah birde kızım olur tabi en basta sağlıklı hayırlı olsun cinsiyet cok önemli değil.

3 îhlas 1 Fatiha okudum.Allah kabul etsin insallah, ,,hayirli saglikli saliha bir kiz evlat nasip etsin insallah, ,,,benim duamada amin dermisiniz? Benim duamda hayirli saglikli salih bir evlat istiyorum okunan sureler hurmetine dualarimin kabulunu diliyorum, amin

Senin için fatiha 3ihlas ayetel kursi okudum. İnşallah bebeğini sağ salim sağlıklı hayırlı bi şekilde kucağına alırsın. Alttaki arkadaşım bende bebegimi sağlıklı bi şekilde kucağıma almak sağlıklı bi şekilde buyutmek. Esimle yuvamizin her daim huzurlu olması için dua istiyorum.

Senin için 1 Fatiha 1 inşirah ve 3 îhlas okudum. İnşallah duâlarımızı Rabbim kabul eder.

Benim duâm yüreğimde Rabbim duyuyor inşallah kabul eder.

Senin için 1 Fatiha 1 inşirah ve 3 îhlas okudum. İnşallah duâlarımızı Rabbim kabul eder.

Benim duâm yüreğimde Rabbim duyuyor inşallah kabul eder.
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,benim duamada amin dermisiniz? ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…