Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

defne833, okudum dua ettim, Rabbim kabul etsin.

İşimde huzuru, daim olmasını, başarı..
İkili ilişkilerimde huzur, iyi niyetli kimselerle karşılaşmayı
Doğru kararlar almayı
Ve Rabbimin yaptığım hatayı affetmesini, bana yardım etmesini, içimdeki sıkıntının geçmesini diliyorum..

Vivid kardeşim Rabbimin tövbe kapısı acıktır ve samimi kullarının duasını ve tevbesini kabul eder. Rabbim içindeki bütün sıkıntıları gidersin yerine huzur mutluluk iyilik cömertlik duyguları koysun geçmiş olumsuz anılarını unuttursun hayatına hayırlar bereketler getirsin iki cihanda mutlu mesut olasın üç ihlas bir fatiha okudum

Arkadaşlar okuyan herkesten üç bir Fatiha istiyorum yarın embriyodan iyi haberler almak için duanıza ihtiyacım var sergiler.

Vivid

Felak, Nas, Fatiha, Ayetel Kürsi , iç sıkıntınız için İnşirah okudum. 7 kere hasbinallahü nimel vekil nimel mevla ve nimen nasir okudum.

Rabbim hakkınızda her şeyin en hayırlısını nasip etsin. Katından yardım edici kuvvet nasip etsin İnşallah.

fatma2010

Aynı duaları sizin için de okudum. Kalbinizden ne geçiyorsa hayırlısı ile gerçek olsun İnşallah. Ummadığınız yerden rızık ve hayır kapılar açılsın dilerim.

Benim duam ;

Bugün iş yerimde terfimi oldukça etkileyecek bir sınava gireceğim. Uygulamalı bir sınav. Alnımın akıyla çıkmak istiyorum bu işin içinden. Rabbimden yardım ve kolaylık diliyorum bunun için.
Eğer bu terfi hakkımda hayırlı olacaksa nasip etsin Rabbim.
Amin diyenlerden Allah razı olsun.

Kusura bakmayın aksam okudum tam yazıyordum Lilyumdelisine baktım Fatma arkadas yazmıs ona da okudum ama yıne yazamadım cepten olmadı bır türlü.......

İkinize de 1 er İnşirah ve Duha süresi okudum ..Rabbim dua larınızı kabul etsin ınsallah...

The Black içinde 3 Ayetel Kürsi okudum Allah ım alnının akıyla çıkarsın ınsallah senı sınavdan..Güzel ve hayır olsun senın ıcın ınsallah

Ben sevdiğime kavuşmak istiyorum...Bırbırımızı sevıyoruz.Ama o gitti...maddi sebepler sanıyorum ve başka korkuları yuzunden...geri dönsün diliyorum Rabbimden....Allah ım bıze evlılık ıcın kapalı kapılarımızı açsın yuva kurdursun ..Hasan Eşim olsun Helalım olsun Eşi olayım helali olayım ınsallah..Ne olur dua edin ...Allah bin kere razı olsun okuyan herkesten...

Rabbim hayırlısıyla sevdiğinle maddi manevi bir sıkıntıya girmeden bir ömür boyu mutlu mesut bir evlilik diliyorum Rabbim bu evlilikten kendi yolunda yetişecek hayırlı evlatlar versin Amin

Dualarıza çok muhtacım kendimi köşeye sıkışmış gibi hissediyorum Rabbimden bir mucize bekliyorum Hayırlar bereketler getirecek huzur mutluluk dirlik düzen getirecek evlatlar diliyorum bana dua eden herkesin duası kabul olsun hayatı huzur sağlık afiyet dolu olsun sevgiler

fatma2010 okurken uzuntunu kalbimde hissettim canim benim uzme kendini bu kadar icine ferahlik olsun insirah okudum senin icin Rabbim ne eylerse guzel eyler hakkında hayırlar eylesin insallah beklemedigin mucizeler müjden olsun Rabbim yüzünü guldursun insallah gönlünden geçen ne duan ne dileğin varsa Hayirla olsun insallah Rabbim yar ve yardimcin olsun uc ihlas bir fatiha okudum
Senfonim güzel yürekli arkadaşım benim Rabbim gönlündeki kişiyi sana es yavrularını baba olmayı nasip etsin Rabbim tez vakitte hayirli iman dolu bir yuva kurmanizi nasip etsin varlık bolluk içinde bir ömrünüz olsun Hasan dünyada ve ahirette mutluluğun olur insallah Ya Cami Ya Velud okudum sizin için Rabbim kalplerinizi birlestirsin Amin

Yâ Vedud Yâ Mukaddim Yâ Camiu Yâ Evvel Yâ Seriu Yâ Mücib okudum Senfonim , Z zencefiltarcin sana da Rabbim muradını versin tezsaate Yâ Selâm Ve inşirah okudum, fatma2010 Rabbim sanada çıkış kapılarını açsın Salat-ı Tefriciye okudum Allah dualarımızı kabul etsin Amin , ElFatiha Amin.ben de eşimle geçmişte yaşadığım sorunları birdaha asla Rabbim yaşatmasın ve hayırlısıyla kötü olayları yaşadığım bu evden çok uzaklara taşınayım Amin

Hannaz rabbim sıkıntılarını gidersin seni mutsuz eden ortamlardan uzak etsin kötü insanlarla bir daha karşılaşmayasın eşinle aran bal şeker gibi olsun yeni evinde sağlık afiyet huzur bolluk beteket diliyorum üç ihlas bir fatiha okuyorum

Bende bu tedavimden hayırlı olumlu sonuçlar çıksın tez vakitte hayırlı birbirimizden razı olduğumuz evlatlar için üç ihlas bir fatiha istiyorum

Canım benim , Amin 3 kulhuvallah 1 Fatihayı sıcak sıcak kalbimden çıkardım Rabbime teslim ettim Allah seni nasibine, muradına tez ulştırsın Amin

Canım benim , Amin 3 kulhuvallah 1 Fatihayı sıcak sıcak kalbimden çıkardım Rabbime teslim ettim Allah seni nasibine, muradına tez ulştırsın Amin
1 fatiha
3 ihlas
1 ayet-el kursi
1 inşirah
okudum. Rabbim gönlündeki duanı kabul etsin İnşallah.

Rabbim bu evliliği her iki aile içinde imanlı , hayırlı, huzurlu , bereketli, mutlu , kıl. Senin rızan doğrultusunda yaşamayı nasip et

Yâ Rabbiiiim evime huzur ver , yaşadığım zor günleri bir daha yaşatma, elfce92 kardeşimin muradını hemen ver Amin
canım duanın kabulü için 7 fatiha şerif okudum. rabbim evine huzur versin. amin.
rabbim benim de şuan içinde bulunduğum bir sıkıntım (rabbim biliyor) dan beni kurtarsın düze çıkarsın inşallah. amin

canım duanın kabulü için 7 fatiha şerif okudum. rabbim evine huzur versin. amin.
rabbim benim de şuan içinde bulunduğum bir sıkıntım (rabbim biliyor) dan beni kurtarsın düze çıkarsın inşallah. amin

@humeyyracım Yüce Rabbim şu İstanbulda yatan evliyalar hürmetine sıkıntılarını gidersin yolunu açık etsin gelecek günlerini sağlık afiyetle geçiresin senin için üç ihlas bir fatiha okuyorum amin

Yazımı her kim okuyup bana csnı gönülden dua ederse Rabbimden onun bütün dualarını kabul etsin dünyada ve ahirette fakirlik yüzü görmesin amin
Hayırlı evlat için dualarınızı bekliyorum

Yazımı her kim okuyup bana csnı gönülden dua ederse Rabbimden onun bütün dualarını kabul etsin dünyada ve ahirette fakirlik yüzü görmesin amin
Hayırlı evlat için dualarınızı bekliyorum
senin için okudum dua ettim arkadaşım allahım tez vakitte hayırlısıyla sana bir evlat nasip eder inşallah.
alttaki arkadaşım benim duam evladımı sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağıma almak ve onu sağlıklı birşekilde büyütmek. Evladımın eşimin kardeşimin annemin ve babamın sağlıklı huzurlu olması.

_Birce_ rabbim sağlıkla doğum nasip etsin sağlıkla kucağına almayı Allah yolunda yetiştirmeyi nasip etsin. Ailem ile birlikte bir ömür boyu mutlu mesut huzurlu dolu bir yaşam diliyorum yüce Rabbimden Amin Üç ihlas bir Fatiha okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…