Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sen
Sizin gönlünüzdeki muradınız için okudum. Allah hayırlısıyla tez zamanda nasip eder inş.

Benim duamda kalbimde gizli. Allah razı olsun.

Allah bin kere razı olsun senden de arkadaşım.Amin..
Bende senin için 3 Nasr 1 Ayetel Kürsi 1 Fatiha okudum .Akşam Fatır Süresi okuyacağım inşallah...Allah ım kalbinde ki leri versın ınsallah.Dua larını kabul etsın rabbim..

Gece yatmadan önce dün söz verdıgım gıbı senın ıcın 1 Vakıa 1 Amenerresulu Birde Enfal 63 Okudum Rabbim kabul etsın ınsallah
Canım Rabbim senden razı olsun. İki dünya saadeti versin İnşallah. Kalbinde ne duan varsa hayırlısı ile versin İnşallah

ben de senin kalbinde gizli duan için okudum.
Rabbim inşaallah tez zamanda duanı gerçekleştirsin.
benim de duam kalbimde gizli.Allah hayra çıkarsın dualarımızı inşaallah..

Karıstırmısım ortalıgı : )
3 Nasr okuycam 1 Ayetel Kürsi şimdi dua nız için.. Rabbim kabul etsın ınsallah

Bir üstteki üyenin dileği için Fatiha okudum.. ALLAH'ım iki cihanda yüzümü güldürecek beni çok mutlu edecek bir eş nasip etmeni diliyorum. Amin..

En kısa zamanda huzur bulacağım evimize düzen neşe getirecek hayırlı evlatlar için üç ihlas bir fatiha istiyorum bu yazımı okuyup dua eden herkesin her ne hayırlı muradı varsa Rabbim tez elden maddi manevi yormadan versin AMİN

Kralice777
Rabbim gönlündeki muradıni hayirla kabul buyurur inşallah kalbi guzel Allah sevgisi olan bir es ile huzurlu iman dolu bir yuva kurarsanız inşirah ayetel kursi felak nas okudum senin icin
fatma2010 Rabbim sağlıklı imanlı hayirli evlatlar nasip eder insallah üç ihlas bir fatiha okudum
Alttaki arkadaşım evimde daimi huzur ve saglik bereket için ve borcumuzu odeyebilmemiz icin dua eder misin Allah razı olsun

bayanlar ben de tefriciyeye başladım,, 4444 tefriciye adadım hayırlı ve sağlıklı bir evlat için öyle yüzlerce dua beklemiyorum sizden 1 tane okusanız kafidir benim için ,,önemli olan ;kimin duasının makbul olacağı belli olmadığı için yalnız tamamlamak istemiyorum duamı katkınız olursa çok sevinirim,,kaç tane okuduydanız bu topiğe yazarsanız çok sevinirim,,şimdiden okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...duasiyla-gelir-evladim-4444-tefriciye.894362/

lilyumdelisi Şu okunan ezanlar hürmetine sıkıntıza kolaylıklar versin rızkınıza Halil İbrahim bereketi gelsin artsın eksilmesin aminn

lilyumdelisi Şu okunan ezanlar hürmetine sıkıntıza kolaylıklar versin rızkınıza Halil İbrahim bereketi gelsin artsın eksilmesin aminn

Sizin için Ayetel Kürsi Ve fatiha Okudum Rabbim kabul etsin inşallah..gönlünüz de ne varsa versin..

@_Simurg_ Senin için de Fatır Süresi okudum..Rabbim kabul etsın ınsallah..

Senfonim
Rabbim dualarını hayırlısı ile kabul buyurur inşallah gönlünde ne duan varsa kavusman için fatiha inşirah felak nas Ayetel kursi okudum Hakkinda hayirlisi olsun cnm..
evimizde huzur ve sağlık için bereket için ve borcumuzu ödeme kolaylığı için hayirli kapilar istiyorum Rabbimden duama amin der misin alttaki arkadaşım...

Allahım yukardaki üyenin bütün sıkıntılarını küçücük yap evlerine hayırlar bereketler ihsan eyle hızırlar yetişsin imdadına sizin için felak nas fatiha ayet-el kürsi okudum amin

Benim için dünya ahirette mutluluğum olacak hayırlı evlatlar diliyorum Ayrıca tüm müslüman alemine huzur ve güven olması için üç ihlas bir fatiha bekliyorum amin

Benim için dünya ahirette mutluluğum olacak hayırlı evlatlar diliyorum Ayrıca tüm müslüman alemine huzur ve güven olması için üç ihlas bir fatiha bekliyorum amin
Duani okudum dilerim tum dualarin Allahin izniyle kabul olsun gonlune gore.

Bende dualarimin kabulu icin dua istiyorum.simdiden tsk ettim:)

Yüce Rabbim şu yağan yağmurlar hurmetine yukarıdaki üyenin her ne haceti varsa tez vakitte hayırla bereketle gerçekleşsin Allahım Amin Şehitler Şuhedalar hurmetine kabul et Allahım Amin

Okudum insallah kabul olur

Allahim insallah bu kulun gonlunden gecen fakulteyi kazanir,Hak yolundan hic ayrilmaz

Okudum insallah kabul olur

Allahim insallah bu kulun gonlunden gecen fakulteyi kazanir,Hak yolundan hic ayrilmaz

3 ihlas 1 fatiha okudum Rabbim aççtığı rahmet kapılarının hürmetine istediğin üniversiteyi ve istediğin fakülteyi kazanmanı ve hayırlı bir şekilde bitirmeni nasip eder inşallah.

Benim için de her işimin rast gitmesi ve gönlümün huzura ermesi için dua eder misiniz?

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum Rabbim gönlünüzden geçen duaları katında hayırlı eyleyip kabul buyursun inşAllah.

Bende hayırlı bir evlat ve eşimle aramdaki muhabbetin artması için dua istiyorum. Allah razı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…