Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

3 ihlas, 1 fatiha okudum arkadaşım.allah gönlündekini hayırlsı ile nasip etsin inşallah

3 ihlas, 1 fatiha okudum.Allah gönlünüzdekini hayırlısı ile nasip etsin inşallah..
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 kevser okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,, benim duamada amin dermisiniz 2 Sey var cok olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin die dua istiyorum sizden, ,

Reactions: vkt
3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 1 kevser okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,, benim duamada amin dermisiniz 2 Sey var cok olmasini istiyorum rabbim hayirlisiyla kabul etsin die dua istiyorum sizden, ,
Arkadaşım,
3 ihlas, 1 fatiha okudum duaalarını rabbim kabul etsin inş.
birde ya veddud çektim 33 kez.. çok severim bu esmayı ben :) allah dileklerini dualarını kabul etsin inş. amin

Arkadaşım,
3 ihlas, 1 fatiha okudum duaalarını rabbim kabul etsin inş.
birde ya veddud çektim 33 kez.. çok severim bu esmayı ben :) allah dileklerini dualarını kabul etsin inş. amin

3 ihlas 1 fatiha okudum.rabbim gönlünüzden geçeni nasip etsin

3 ihlas, 1 fatiha okdum.
allah gönlünüzden geçenleri hayırlısı ile nasip etsin inşallah.amin.

Canım senin de yüreğinde ki duân için okudum. Rabbim kabul etsin İnşallah.
Benim duâm yüreğimde Rabbim duyuyor . İnşallah tez vakitte kabul eder.

Ay ne guzelmis burasi
1 fatiha 3 ihlas 3 ayetel kursi okudum Allah hayirlisiyla kabul etsin insallah gonlunuzden gecenleri
Canım gönlündekini rabbim kabul etsin inş..
senin için 3 fatiha, 7 ihlas okudum..
benim gönlümdekini rabbim biliyor sizlere de söylemem de sakınca yok..geçtiğimiz ay hamileliğim tıbbi gerekliliklerden sonlandı. o kadar çok istiyorum ki evlat sahibi olmayı. bana da dua dua edermisiniz

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 50 Rabbi hebli meines salihin okudum, ,,, Rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,, benimde gonlumde 2 duam var rabbim hayirlisiyla kabul etsin die dua istiyorum sizden, ,

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi 50 Rabbi hebli meines salihin okudum, ,,, Rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,, benimde gonlumde 2 duam var rabbim hayirlisiyla kabul etsin die dua istiyorum sizden, ,
gönlündeki muradın neyse Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun tez vakitte inşallah. okudum. dua ettim sana...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, bana dua eder misin? Duama amin der misin?

gönlündeki muradın neyse Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun tez vakitte inşallah. okudum. dua ettim sana...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, bana dua eder misin? Duama amin der misin?
amin arkadaşım :)
allah gönlündeki ni nasip etsin..

3 ihlas, 1fatiha okudumm duan için. rabbim kabul etsin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…