Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum _asmunkal_ Allah kabul etsin istediğin yere hayırlısıyla çıkar inşallah tayının ..
kardesin içinde dua ettim onun içinde hayırlısını versin rabbim

bende hayırlı sağlıklı bi bebeğim olmasını istiyorum Allah her isteyene nasip etsin inşallah

allah sana ve tüm isteyenlere uzun ömürlü sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin... onların acısını eksikliğini göstermesin... amin

gönlümdekine amin dermisin :S
okudum. rabbim kalbinden dilinden düşmeyen duaları kabule tsin. senn ve sevdiklerin için ne hayırlıysa onu nasip etsin

benmde duam. Tayinim çıkacak. İnşALLAH güzel bir yere çıkar. gidedceğim yerde rabbim pişmanlık yaşatmasın. doğru insanlarla karşılaştırsın
KArdeşim kpss ile atanmayı bekliyor.dua edermisiniz

rabbim kabul etsin

Allah yar ve yardımcın olsun. okudum. dileğim için tez zamanda hayırlısının ,kolaylıklarla olması için dua eder misiniz? tşk ederim

Allah yar ve yardımcın olsun. okudum. dileğim için tez zamanda hayırlısının ,kolaylıklarla olması için dua eder misiniz? tşk ederim
bir fatiha 21 besmele okudum Rabbim hayir duleklerinizi versin insaallah.Ben hamileyim 2 yil once kizimi kaybettim bir gunlukken simdi ogluma da ayni teshis konuldu sifa bulmasi saglikla sihhatle dunyaya gelmesi icin minik melegime dualarinizi bekliyorum Rabbim hepinizin hayir muratlarini versin umduklariniza nail korktuklarinizdan emin eylesin

Okudum canım. Allah bebegini sağ salim sana kavustursun inşallah. Bende 8 aylik Bebeğimi kaybettim 2 ay önce. Allah tan tekrar saglikli ve hayırlı evlat diliyorum.
okudum canım.rabbim sana sağlıklı bir bebek nasip etsin.

çalıştığım yerden tayinim çıkacak. rabbim bana hayırlı temiz bir yer nasip etsin. gideceğim yerde dinimi yaşayabileceğim temiz insanlar nasip etsin..

Asmu, okudum. Dua ettim sana. Rabbim kabul buyursun inşallah.

Benim duam içimde. Alttaki arkadaşım bana dua eder misin? Duama AMİN der misin?

Asmu, okudum. Dua ettim sana. Rabbim kabul buyursun inşallah.

Benim duam içimde. Alttaki arkadaşım bana dua eder misin? Duama AMİN der misin?

Okudum canım rabbim kabul etsin.

bende niyetimi ettim. Alttaki arkadaşım, duamın kabulu için dua okuyup AMİN dermisin.

Ya Rahman ya Rahim Ya Latif Ya muheymin ya Muktedir... Allahim Rabbim sen merhameti bol lutfu genis olansin bizlerse senin aciz kullariniz askina alemleri yarattigin iki cihan serveri Muhammed Mustafa s.a.s hurmetine bizleei merhametinden lutfundan esirgeme burada dua eden kardeslerimin hayir dualarini kabul buyur. Ev isteyene hayirli ev is isteyene hayirli es evlat isteyene hayirli evlat nasip et yuvalarimizi huzur mutluluk ask muhabbet le doldur. Bizlere razi olacagin ameller islemeyi nasip et.Bizi ve neslimizi namazi dosdogru kilanlardan eyle. Amin diyen diller seni anan gonuller hurmetine ogluma Mustafa ismini verdim habibinin adi hurmetine dualarimizi kabul buyur ogluma Mustafama sifa ver.Saglikla sihhatle kolaylikla kucagima almayi nasip et mucizeme kavustur suphesiz ki sen muktedirsin herseye gucun yeter suphesiz ki sen merhameti sonsuz olansin merhametinden beni mahrum etme.AMİN....

zehragrbzdrn, okudum dua ettim Allah kabul etsin inşallah..

İşimde ve özel hayatımda huzur, manevi güç ve kuvvet diliyorum, canımı sıkmak isteyen insanların başarısızlıklarını diliyorum.. Ve gerçek, doğru, son aşk...

Amin

Amin allah sag salim kucagina almayi saglikla mutlulukla buyutmeyi nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…