Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum arkadaşım. Rabbim bu mübarek günde bizleri razı olduğu kullarından eylesin, haklarımızda herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah. Amin.

okudum arkadaşım. Rabbim bu mübarek günde bizleri razı olduğu kullarından eylesin, haklarımızda herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah. Amin.
Bu mübarek gecede Allah tüm dualarını kabul etsin inş. Bende senin için okudum.
Herkesin kandili mübarek olsun.

1 fatiha 1 ayetel kursi okudum. Rabbim dualarini tez vakitte hayirlisiyla kabul eder insallah.
bende 3 fatiha 3 ıhlas okudum allah kabul etsin bende hayırlısıyla hayırlı. sağlıklı bi bebeğim olsun istiyorum ben için dua edermisiniz

bende 3 fatiha 3 ıhlas okudum allah kabul etsin bende hayırlısıyla hayırlı. sağlıklı bi bebeğim olsun istiyorum ben için dua edermisiniz
ben de 5 fatiha okudum. rabbim kabul etsin. benim de dileğim tez vakitte sağlıklı hayırlı evlat sahibiolmak bana bunun için duaeder misiniz?

Okudum Rabbim kabul etsin canım...

hayırlı sağlık mutlu bi hayat artık şansımın dönmesi için dua istiyorum

1 Fatiha 3 İhlasla hayırlı sağlıklı mutlu bir hayatın olsun, Rabbim her daim Yardımcın olsun, iki cihan saadetine nail olursunuz inşallah,

benimde dileğim yarın ki sağlık tanısı için çektireceğim filmin çok güzel sonuçlarla sorunsuz geçmesi ve hayırlı sağlıklı bebek sahibi olmak, Allah razı olsun şimdiden...

okudum dua ettim
alttaki arkadaşım benim duam içimde bana dua eder misin? duama amin der misin

Okudum dua ettim. Allah yardimciniz olsun, hakkinizda hayirli eyleyip gerceklestirsin insallah.

Ben hayirli bir es ve is icin dua istiyorum. Rabbim evlenmek isteyen ve issiz olan herkese yardim etsin insallah.

Nisan1234 okudum senin için. Rabbim tez zamanda kalbine ailene sana dinine uygun birini nasip etsin..

Tayinim çıkacak. İnşALLAH güzel bir yere çıkar. gidedceğim yerde rabbim pişmanlık yaşatmasın. doğru insanlarla karşılaştırsın
KArdeşim kpss ile atanmayı bekliyor.dua edermisiniz

rabbim kabul etsin

okudum arkadaşım. Rabbim hayırlısını nasip etsin.

1 fatiha ,1 ayetel kürsi okudum. Allah dileğini hayırlarla ,kolaylıklarla gerçekleştirsin.

sıradaki arkadaşım benimde gönlümdeki dileğim için dua eder misin?şimdiden tşk ederim

ettim canım. rabbim kabul etsin

benmde duam. Tayinim çıkacak. İnşALLAH güzel bir yere çıkar. gidedceğim yerde rabbim pişmanlık yaşatmasın. doğru insanlarla karşılaştırsın
KArdeşim kpss ile atanmayı bekliyor.dua edermisiniz

rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…