Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

1 fatiha 1 ayetel kursi okudum sana canim . Allah hakkinda hayirli olan dileklerini tez vakitte versin

senın ıcın 1 fatıha 3 ıhlas 1 ayetel kursı okudum canım.. Allah hakkında hayırlı olan dıleklerını tez vakıtte versın ınsallah.. sende benım ıcın okurmusun Allah razı olsun

senın ıcın 1 fatıha 3 ıhlas 1 ayetel kursı okudum canım.. Allah hakkında hayırlı olan dıleklerını tez vakıtte versın ınsallah.. sende benım ıcın okurmusun Allah razı olsun

1 ayetel kursi 1 fatiha. 3 ihlas 3 kevser okudum canim sana.Allah herne muradin varsa hayirlisiyla su mubarek cuma gununun hurmetine sana versin.Dualarini kabul etsin.

Yuce rabbim su mubarek cuma gunu hurmetine ne dileginiz varsa hayirlisiyla versin.Allah hepinize hayirli is es saglikli cocuklar versin.Ev bark sahibi yapsin.Allah hepinize saglik versin.Dert veriyorsa tez vakitte dermaninida versin.Allah sevdiklerimize bagislasin bizleri onlarida bize. ( icimden geldi bu dua Allah kabul eder inss .Amin )Allah gunahlarimizi bagislasin.Dualarimizi kabul etsin.

1 ayetel kursi 1 fatiha. 3 ihlas 3 kevser okudum canim sana.Allah herne muradin varsa hayirlisiyla su mubarek cuma gununun hurmetine sana versin.Dualarini kabul etsin.

Allahım senden razı olsun arkadaşım Rabbım her ne muradımız varsa hepımıze onu versın inşallah şu mubarek cuma gunu hurmetıne aminn

amin canım amin.. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah

amin canım amin.. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah

Rabbim her daim yar ve yardimcin olsun.. Hakkinda herseyin hayirlisini nasip etsin, Skntilarindan kurtarsin, feraha çikarsin InsAllah
1 Fatiha, 3 Ihlas, 1 Ayetel Kursi..

Rabbim her daim yar ve yardimcin olsun.. Hakkinda herseyin hayirlisini nasip etsin, Skntilarindan kurtarsin, feraha çikarsin InsAllah
..

Aynı dileklerle, Rabbim dualarını hayırla sonuçlandırsın.
1 Fatiha, 3 Ihlas, 1 Ayetel Kursi, okudum.

Aynı dileklerle, Rabbim dualarını hayırla sonuçlandırsın.
1 Fatiha, 3 Ihlas, 1 Ayetel Kursi, okudum.

Allah butun hayirli dileklerini kabul eylesin.Hakkinda hayirlisi olsun.Allah gonlune gore versin

1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kursi 3 kevser okudum.Allah kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…