Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Rabbim hayırlısıyla gönlüne göre bir iş ve eş nasip eder inşallah
hayırlısıyla bi bebeğim olması için dua istiyorum

Vivid dileğin için okudum. Allah kabul etsin.

Ben de hayırlı ve sağlıklı bir evlat sahibi olmak ve yuvamda huzurun, bolluk bereketin, sağlığın eksik olmaması için duanızı istiyorum.
Ağustos ve Cress, her ikinize de dua ettim.
Rabbim kabul buyursun inşallah.

Benim duam niyetim içimde , arkadaşım duama amin der misin?

Ağustos ve Cress, her ikinize de dua ettim.
Rabbim kabul buyursun inşallah.

Benim duam niyetim içimde , arkadaşım duama amin der misin?

Allah razı olsun. Amin :)

İkinize de okudum, dua ettim.. Allah kabul etsin inşallah hayırlısıyla.

Hayırlı bir iş ve iş ortamı, manevi huzur ve kuvvet ve başkasının üzüntüsüne neden olacaksa beklediğim bir işimin olmamasını diliyorum...

Vind okudum dua ettim Allah hayirli mutlu olacagin bir is ve is ortami nasip etsin.huzur mutluluk versin hayirli insanlarla karsilastirsin.amin

Saglikli sorunsuz bir hamilelik gecirmem ve bebegimin saglikli akilli hayirli olmasi icin dua edermisiniz.Allah kabul etsin amin

Okudum dua ettim canım, Allah sana bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Hayırlı bir evlat eylesin. Âmin

Benim de istegim, erkek arkadasımla aramızın düzelmesi. Kalpler Allah'ın elinde, kalpleri birbirine ısındıran Allahım yine bizim kalplerimizi birbirine ısındır, aradaki soğukluk gitsin, bitsin ya cami ya vedud Allahım. Kem gözler uzak olsunlar. Allahım bizi tekrar bir araya getir.
Babamın isleri düzelsin istediği gibi olsun, yeni yılda rahat edelim. Anneme, babama, kardeşime ve kendime sağlık diliyorum ya Rabbim.

dua ettim inşallah her şey istediğin gibi olur.

alttaki arkadaş da en yakın zamanda hayırlı bir iş bulup mutlu olmam için dua edebilir mi?

Okudum hayırlı mutlu olacağın bi iş bulursun inşaallah

Alttaki arkadaşım,
00Turkuazın gönlündeki duaları kabul eyle diye dua edermisin ?

Allahım duanı hakkında hayırlı olarak kabul etsin inşallah,

Bana da bir fatiha okur musunuz? Hayırlı ve sağlıklı evlatlarım olsun inşallah en yakın zamanda ve hayırlısı ile...

Allahım duanı hakkında hayırlı olarak kabul etsin inşallah,

Bana da bir fatiha okur musunuz? Hayırlı ve sağlıklı evlatlarım olsun inşallah en yakın zamanda ve hayırlısı ile...

Okudum canım Allahım kabul eder inşallah, ben de senin gibi hayırlı sağlıklı evlatlar için dua istiyorum senin gibi, bi de yuvamin hep huzurlu, mutlu olabilmesi için, Allahin sevdiği yuvalardan olabilmesi için.

Okudum canım Allahım kabul eder inşallah, ben de senin gibi hayırlı sağlıklı evlatlar için dua istiyorum senin gibi, bi de yuvamin hep huzurlu, mutlu olabilmesi için, Allahin sevdiği yuvalardan olabilmesi için.
Okudum. Dua ettim. Allah'ım hayırlısıyla kabul buyurur inşallah.

Ben de sonu evlilikle biten mutlu bir ilişki istiyorum. Hayırlısıyla gönlüme göre. Evliliğim de mutlu sürsün, sağlıklı bebecikler doğurayım inşallah.

Ben de senin için okudum canım, Allahım kabul etsin.

Ben de senin için okudum canım, Allahım kabul etsin.
Allah sağlikli hayirli evlatlar nasip etsin senin icin dua ettim rabbim kabul etsin..

Alttaki uye arkadaşım hem benim icin hem oglum ve ailem icin yeni yılın saglikli mutlu ve huzurlu gecmesi icin dua eder misin

umutsuzcuk, okudum dua ettim.. Allah kabul etsin.

Hayırlı huzurlu bir iş ve iş ortamı, manevi güç kuvvet ve artık anlaşılmayı diliyorum, yoruldum.

Son düzenleme:
Vivid
Okudum senin için, İnşaallah Allah kabul etsin dualarını.

Benim gönlümdeki duaya amin dermisin alttaki arkadaşım ?
Okudum. Dua ettim. Allah'ım hayırlısıyla kabul buyurur inşallah.

Ben de sonu evlilikle biten mutlu bir ilişki istiyorum. Hayırlısıyla gönlüme göre. Evliliğim de mutlu sürsün, sağlıklı bebecikler doğurayım inşallah.

Filozof_Prenses okudum dua ettim.Allah hayırlı mutlu yuva kuracagın kişiyi en yakın zamanda karsına cıkarsın ve mutlu bir yuvanız olsun saglıklı akıllı hayırlı evlatlarınız olsun Allah kabul etsin bu mübarek günün hürmetine...amin amin amin

Bebeğimin saglıklı akıllı hayırlı bir evlat olması ve şu 3 ayıda sorunsuz saglıklı bir şekilde geçirip bebegimi kucagıma almam için dua edermisiniz.Allah kabul etsin.hayırlı kandiller...

Leblebitozu19
Senin için dua ettim, Allah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına almanı nasip etsin hayırlı evlat olsun inşaallah.

Benim duama amin diyebilirmisin alttaki arkadaşım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…