Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

neslihan senin için okudum,hayırlı dileğin neyse tez olsun inşallah

Sizin için okudum, Allah kabul etsin.
Dilekleriniz hakkınızda en hayırlı ve en güzelinden gerçekleşsin ve daima mutlu, sağlıklı olun ve hep öyle kalın inşallah.

Sizin için okudum, Allah kabul etsin.
Dilekleriniz hakkınızda en hayırlı ve en güzelinden gerçekleşsin ve daima mutlu, sağlıklı olun ve hep öyle kalın inşallah.

Aynı anda aynı kişiye okumuşuz nasibi öyleymiş...:)

sizede okudum Allah'ım ne dileğiniz varsa hayırlısıyla kavuştursun.

Aynı anda aynı kişiye okumuşuz nasibi öyleymiş...:)

sizede okudum Allah'ım ne dileğiniz varsa hayırlısıyla kavuştursun.

Amin inşallah. Evet, kısmet olmak ve nasip böyle birşey işte. Saniyelerle kendiliğinden gelebiliyor.

Ne güzel olmuş, kalbi güzel bir arkadaşmış diye geçirdim içimden hemen.
Evet inşallah tez zamanda hem o arkadaşımız hem de tüm dileyenler dileklerine kavuşsunlar.

Sizin için okudum, hakkınızda herşey hayırlısı olsun ve Allah kabul etsin diyorum.

Yuce Rabbim herseyi gonlune gore versin, sevdigi kullarindan eylesin:)

en yakin zamanda karsima hayirli birini cikarsin Rabbim insallah

Bende super guzel bir ev sahibi olmak istiyorum hayirlisiyla banada okuyun arkadaslar insallah kismetse.

Insallah dilegin kabul olur sana dua ettim :) arkadaşlar bende hayırlısıyla ülkeme dönmek istiyorum bana da bi fatiha okur musunuz ? çok sağolun

Insallah dilegin kabul olur sana dua ettim :) arkadaşlar bende hayırlısıyla ülkeme dönmek istiyorum bana da bi fatiha okur musunuz ? çok sağolun

arkadaşım ben okudum sana rabbim hayırlısıyla memleketine tez zamanda dönmeni nasip etsin

hayırlısıyla borçlarımızı kolayca ödeyebilmemiz için bize de dua eder misiniz arkadaşlar rabbim tüm dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla

hayırlısıyla borçlarımızı kolayca ödeyebilmemiz için bize de dua eder misiniz arkadaşlar rabbim tüm dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla

okudum canım allah kabul etsin tez zamanda helal kazançla bol rızk versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…