Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum dua ettim
Rabbim kabul buyursun inşallah. :-)

Alttaki arkadaşım niyetimi ettim. Niyetime göre dua eder misin?
Duamı ettim. Duama "Amin!" der misin?

Okudum canm Rabbim kabul etsin inşallah dualarını gönlünden geçeni versin amin.

Banada tez zamanda hayırlı sağlıklı bi evlat için dua eder misiniz bu mübarek günde...

Okudum canm Rabbim kabul etsin inşallah dualarını gönlünden geçeni versin amin.

Banada tez zamanda hayırlı sağlıklı bi evlat için dua eder misiniz bu mübarek günde...

Rabbim tez zamanda hayirli bebisler nasip etsin sana canim alttaki üye tez zamanda hayirli bir eş bulmam için dua eder mi bana

Rabbim gönlüne göre hayırlı birini çıkarır inşallah karşına
tez zamanda bebeğim olması için aşılama sonucumun hayırlı olması için dua istiyorum

Okudum canim Rabbim tez zamanda bebeklerini kucağına almayi nasip etsin alttaki uye bana da dua edermi

Okudum canim Rabbim tez zamanda bebeklerini kucağına almayi nasip etsin alttaki uye bana da dua edermi

Allah kabul ederse duamı senin için ettim, alttaki üye dileğim benim üçin hayırlı olan ünide yüksek lisansa kabul edileyim ve iyi bir işim olsun, bir de hayırlı bi sevgili istiyorum Allah'ım amin.Açılan elleri boş çevirme yarabbim.Amin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tutku_92 canım 1 fatiha 3 ihlas okudum Allah gönlündekileri ol emri ile hayırlısı ile oldursun insallah amin amin amin

bende tez zamanda hayırlı saglıklı evlatlarımın olması için dua istiyorum alttaki üyeden .Allah kabul etsin amin.agzına saglık

Son düzenleme:
tutku_92 canım 1 fatiha 3 ihlas okudum Allah gönlündekileri ol emri ile hayırlısı ile oldursun insallah amin amin amin

bende tez zamanda hayırlı saglıklı evlatlarımın olması için dua istiyorum alttaki üyeden .Allah kabul etsin amin.agzına saglık

Amin inşallah olur.

Bende sıkıntılarımdan kurtulmak istiyorum. Allah gönlüm muradını versin inşallah.

Amin inşallah olur.

Bende sıkıntılarımdan kurtulmak istiyorum. Allah gönlüm muradını versin inşallah.

Canım senın ıcın fatıha ıhlas ve 41 basıt esmasını okudum. Gonlun ferahlar ınsallah. Ne sıkıntın var bılemıyorum ama bırden yuregım daraldı. Onune cıkan engeller ser ıse, rabbım hayra cevırsın.
Alttakı dua kardesım, benım dılegım su an yuregımde. Bır fatıha ıstıyorum senden.

Canım senın ıcın fatıha ıhlas ve 41 basıt esmasını okudum. Gonlun ferahlar ınsallah. Ne sıkıntın var bılemıyorum ama bırden yuregım daraldı. Onune cıkan engeller ser ıse, rabbım hayra cevırsın.
Alttakı dua kardesım, benım dılegım su an yuregımde. Bır fatıha ıstıyorum senden.

fatihayı okudum gönlündeki kabul olur inşallah
hayırlısıyla bebeğimin olması için dua istiyorum

Senin için dua ettim Allah kabul etsin.

Hamileyim düşük tehlikem var duanızı bekliyorum hayırla sağlıkla kucağıma almayı diliyorum.

senın için dua ettım allahım kabul etsin....

saglıklı hayırlı evlat istiyorum allttakı arkadasım dua eder mısın nıyetıme göre...agzına saglık:KK16:

Tesekkür ederim Asinaz Allah Kabul etsin. Okuyacağım.

Allah muradinizi versin insallahh..okudum duanizi...
Babam onemli bi ameliyat olcak bu hafta onun icin dua istiyorum sizden....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah muradinizi versin insallahh..okudum duanizi...
Babam onemli bi ameliyat olcak bu hafta onun icin dua istiyorum sizden....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım senın ıcın dua ettım..allahım kabul etsın...

saglıklı ve hayırlı evlatlarım olması için dua eder mısınız bana:KK16:

canım hayırlı sağlıklı nur topu gibi evlatların olsun dilerim.....duanı okudum.......

sağlıklı olmam eski enerjime kavuşmam için dua eder misiniz.......:KK16::KK16::KK16:

canım 1 fatiha 3 ihlas okudum Allah sifalar versin güc kuvvet saglık versin insallah amin:21::21::21:

saglıklı ve hayırlı evlatlarımın olması için dua eder mısınız banada:21::21::21:

Allah kabul etsin amin

canım 1 fatiha 3 ihlas okudum Allah sifalar versin güc kuvvet saglık versin insallah amin:21::21::21:

saglıklı ve hayırlı evlatlarımın olması için dua eder mısınız banada:21::21::21:

Allah kabul etsin amin

senin için 1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsi okudum. Allah kabul etsin hayırlı evlatlar nasip etsin.:KK16:

alttaki üye hayırlı bir işim olması ve mutlu olmam için dua edebilir mi?:2::KK5:

senin için 1 fatiha 3 ihlas 1 ayetel kürsi okudum. Allah kabul etsin hayırlı evlatlar nasip etsin.:KK16:

alttaki üye hayırlı bir işim olması ve mutlu olmam için dua edebilir mi?:2::KK5:

7 Fatiha 7 ihlas 3 Ayetel Kürsi Allah'ım kabul etsin.Hayatta hep verdiğinin kat katı alırsın dilerim 1 fatiha yazıyor ama fazlasını yapmışsın hoşuma gitti.Sevgiler :)

Temiz karakterli ve imanlı bir insanla aşk evliliği yapmam için dua eder misiniz?

Son düzenleme:
X