Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum duami allah gonlunuze gore versin...bu hafta zor bi hafta olcak benim icin.babamin ameliyati var..bende onun icin dua istiyorum sizden...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Okudum duami allah gonlunuze gore versin...bu hafta zor bi hafta olcak benim icin.babamin ameliyati var..bende onun icin dua istiyorum sizden...

Fatiha babanız için acil şifalar.

Okuduum Allah kabul etsin aşk evliliğin olsun inşallah :) :KK16:

Benim dileğim de buujuu aşk evliliği yapsın hehe:p Evet alttaki üyemiz ona okusun Fatiha'yı :21:

Okudum gitti hayırlı bir evlilik olur inşallah.
Benim dileğimde hayırlısıyla derslerimi geçmek kazasız belasız bir şekilde inşallah.

Okudum. Dua ettim size... Rabbim kabul buyurur inşallah. ;-)

Okudum gitti hayırlı bir evlilik olur inşallah.
Benim dileğimde hayırlısıyla derslerimi geçmek kazasız belasız bir şekilde inşallah.
[h=1]FATİHA OKUMANIN FAZİLETİ[/h]Hz. Ebûbekir (r.a.) buyurdular: "Vallâhi'l-Azîm (Azim olan Allâh'a yemin ederim), Muhammed (s.a.v.) bana şöyle söyledi;
Resûlullah (s.a.v.): "Vallâhi'l-Azîm, Cebrail (a.s.) bana şöyle söyledi:
Cebrail (a.s.): "Vallâhi'l-Azîm, Mikail (a.s.) bana şöyle söyledi:
Mikail (a.s.): "Vallâhi'l-Azîm, İsrafil (a.s.) bana şöyle söyledi:
İsrafil (a.s.): "Vallâhi'l-Azîm, Allâhü Teâlâ Azze ve Celle şöyle buyurdu:
"İzzetime, celâlime, cömertliğime ve keremime yemin ederim; kim Bismillâhirrahmânirrahîm ile Fatiha'yı bir kere okursa -sizi şahit tutarım ki- onu bağışlarım, iyiliklerini kabul eder ve kötülüklerini görmezden gelirim."
Bir hadîs-i şerîfte Cebrâil (a.s.) Peygamber Efendimize (s.a.v.): "Ya Muhammed! "Şüphesiz onların hepsine va'd olunan yer Cehennem'dir." meâlindeki (Hıcr sûresinin, 43.) âyeti inince ümmetin hakkında cehennemden korkmuştum. Ancak Fatiha sûresi inince emin oldum." buyurdular.

Okudum. Dua ettim size... Rabbim kabul buyurur inşallah. ;-)

[h=1]FATİHA OKUMANIN FAZİLETİ[/h]Hz. Ebûbekir (r.a.) buyurdular: "Vallâhi'l-Azîm (Azim olan Allâh'a yemin ederim), Muhammed (s.a.v.) bana şöyle söyledi;
Resûlullah (s.a.v.): "Vallâhi'l-Azîm, Cebrail (a.s.) bana şöyle söyledi:
Cebrail (a.s.): "Vallâhi'l-Azîm, Mikail (a.s.) bana şöyle söyledi:
Mikail (a.s.): "Vallâhi'l-Azîm, İsrafil (a.s.) bana şöyle söyledi:
İsrafil (a.s.): "Vallâhi'l-Azîm, Allâhü Teâlâ Azze ve Celle şöyle buyurdu:
"İzzetime, celâlime, cömertliğime ve keremime yemin ederim; kim Bismillâhirrahmânirrahîm ile Fatiha'yı bir kere okursa -sizi şahit tutarım ki- onu bağışlarım, iyiliklerini kabul eder ve kötülüklerini görmezden gelirim."
Bir hadîs-i şerîfte Cebrâil (a.s.) Peygamber Efendimize (s.a.v.): "Ya Muhammed! "Şüphesiz onların hepsine va'd olunan yer Cehennem'dir." meâlindeki (Hıcr sûresinin, 43.) âyeti inince ümmetin hakkında cehennemden korkmuştum. Ancak Fatiha sûresi inince emin oldum." buyurdular.

Ben de senin için dua ettim. Allah kabul etsin.:KK3:

aşağıdaki arkadaş da benim için hayırlı bir işim olsun diye dua edebilir mi?:KK25::KK25:

Ben de senin için dua ettim. Allah kabul etsin.:KK3:

aşağıdaki arkadaş da benim için hayırlı bir işim olsun diye dua edebilir mi?:KK25::KK25:

Ben de senin için okudum kardeşim inşallah Rabbim hayirli bir iş nasip eder. Alttaki üye de tez zamanda hayırlı biriyle karsilasip hayirli ve mutlu bir evlilik yapmam için dua edip okur mu inş ?

Ben de senin için okudum kardeşim inşallah Rabbim hayirli bir iş nasip eder. Alttaki üye de tez zamanda hayırlı biriyle karsilasip hayirli ve mutlu bir evlilik yapmam için dua edip okur mu inş ?

Okudum arkadaşım.İnşallah hayırlı biriyle karşılaşırsın :)

Aşağıdaki üye içimden geçenin kabul olması için dua eder misin?

Okudum arkadaşım.İnşallah hayırlı biriyle karşılaşırsın :)

Aşağıdaki üye içimden geçenin kabul olması için dua eder misin?

Okudum arkadaşım Rabbim hayırlısıyla kabul etsin inşaallah :)

Alttaki gönlümüzden geçen değişiklikler için dua eder misin?

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...

Okudum arkadaşım Rabbim hayırlısıyla kabul etsin inşaallah :)

Alttaki gönlümüzden geçen değişiklikler için dua eder misin?

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...
Okudum Rabbim kabul eylesin gönlünden geçenleri hayırlısı ile sana versin inş :KK16:
Alttakii hayırlı dileklerini beklerim bir Fatiha ile :KK3:

Okudum Rabbim kabul eylesin gönlünden geçenleri hayırlısı ile sana versin inş :KK16:
Alttakii hayırlı dileklerini beklerim bir Fatiha ile :KK3:

Okudum Allah'm ins kabul eder
Alttaki iyi bir isim olmasi icin ve beni kimseye muhtac etmemesi icin dua edermisin ?

Bilgi size güç verir ancak saygiyi karakterinizle kazanırsınız.

Okudum Allah'm ins kabul eder
Alttaki iyi bir isim olmasi icin ve beni kimseye muhtac etmemesi icin dua edermisin ?

Bilgi size güç verir ancak saygiyi karakterinizle kazanırsınız.

Okudum kardeşim inşallah Rabbim sana hayırlı rizik kapilari açsinnn ben de tez zamanda hayirli biriyle karsilasip hayirli ve mutlu bir evlilik yapmak istiyorum alttaki dileğim için dua eder mi?

Okudum kardeşim inşallah Rabbim sana hayırlı rizik kapilari açsinnn ben de tez zamanda hayirli biriyle karsilasip hayirli ve mutlu bir evlilik yapmak istiyorum alttaki dileğim için dua eder mi?
Okudum dua ettim
Rabbim kabul buyursun inşallah. :-)

Alttaki arkadaşım niyetimi ettim. Niyetime göre dua eder misin?
Duamı ettim. Duama "Amin!" der misin?

X