Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Buujuucum umarim barisirsiniz.okudum canim senin icin duami..bende evlenmek istiyorum gonlume gore biri ciksin diye dua ederseniz sevinirim..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

okudum canım Allah kabul etsin
bende hayırlı bir evlat sahibi olmak için dua istiyorum

Saskin Anne, okudum ve dua ettim.
Rabbim tez vakitte hayırlı sağlıklı bir evlat versin. Sağlıklı bir hamilelik geçirin, kolayca doğurun inşallah.

canım senın ıcın dua ettım allah gonul muradını versın bende hayırlı ve saglıklı evlat ıstıyorum bana da bu sekılde dua edersenız cok mutlu olurum. allah razı olsun

canım senın ıcın dua ettım allah gonul muradını versın bende hayırlı ve saglıklı evlat ıstıyorum bana da bu sekılde dua edersenız cok mutlu olurum. allah razı olsun
secido, Allah razı olsun.

Saskin anneye dilediklerimi size de diliyorum. Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı bebecikler doğurmanızı nasip eylesin inşallah.

duanızı okudum ALLAH kabul etsin
ben dilegimi diledim, dilegim için dua edermisin sıradaki arkadaşım

duanızı okudum ALLAH kabul etsin
ben dilegimi diledim, dilegim için dua edermisin sıradaki arkadaşım

Okudum :)insallah kisa zamanda kabul olur dilegin
Ben de dilegimi diledim alttaki okur musun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Okudum :)insallah kisa zamanda kabul olur dilegin
Ben de dilegimi diledim alttaki okur musun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Okudum Allah kabul etsin :)
Alttaki , Mesleğimin hayırlı olması ve istediğim üniversitenin gelmesi için dua eder misin . :)

Buujuucum allah muradini versin insallah..okudum canim duani...bende babam 14.de onemli bi ameliyat olucak onun sagsalim cikmasi icin dua istiyorum sizden..

Buujuucum allah muradini versin insallah..okudum canim duani...bende babam 14.de onemli bi ameliyat olucak onun sagsalim cikmasi icin dua istiyorum sizden..

ALLAH babana şafi ismiyle şifa versin okudum canım
dilegim hayırlısıyla evlenmek.

Son düzenleme:
Rabbim tez zamanda hayırlısıyla gerçekleştirsin İnşallah canım okudum ve dua ettim
ben de sevdiğimle tez zamanda kavuşmak söz nişan olsun istiyorum

Rabbim hakkında hayırlısı ise sizi iki cihanda da ayırmasın tez vakitte kavuştursun inşallah.muradın için okudum Fatiha yı.benimde borcum var biraz onun için dua istiyorum faize bulaşmadan kimseye rezil olmadan ödemek için.

Rabbim işlerinde kolayca altından kalkabilmeyi nasip etsin okudum canım...
Benim de eşime akıl fikir versin gizli kapaklı iş yapmaması için... :"(

Allah razı olsun canım.ben senin içinde okudum.benden sonraki arkadaş yine okusun Rabbim mübarek günde kabul eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…