Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Onun içinde etmiştim canım, bal gözlün ile ömür boyu mutlu olun güzel bir evlilik yaşayın sağlıkla mutlulukla

Inşallahh inşallahh tatlm amiin amiin amiinnn

Sizinde aşk yuvanızdan huzur bereket mutluluk eksik olmasın Allahın izniyle

ettim duanızı ALLAH kabul etsin
kızlar şimdi hastaneden geldim saglıgımla ilgili sıkıntım var ALLAH rızası için şu mesajı okuyanlar YA ŞAFİ esmasıyla dua etsin saglıgım için .

Dua ettm canm sana biran önce sağlığına kavuş inşallaaahh

Inşallahh inşallahh tatlm amiin amiin amiinnn

Sizinde aşk yuvanızdan huzur bereket mutluluk eksik olmasın Allahın izniyle

Dua ettm canm sana biran önce sağlığına kavuş inşallaaahh

cnm duanı ettim Allah kabul etsin inşallah ...dileğimin hayırlıysa kabulu için dua bekliyorum

Son düzenleme:
Ettim canım dileğin en kısa sürede kabul olur inşallah.

ettim duanı cnm ALLAH kabul etsin
hamileymişsin sende bana dua edermisin sağlıgımla ilgili problemim var ya şafi diyerek dua edersen çok memnun olurum bide sevdigim insanla hayırlısıyla evlenmem için dua istiyorum.şimdiden ALLAH razı olsun.

Amin canım Allah razı olsun.
Bende ettim sana Rabbim şifanı versin sevdiğinlede güzel mutlu bir yuvan olsun inşallah

Amin canım Allah razı olsun.
Bende ettim sana Rabbim şifanı versin sevdiğinlede güzel mutlu bir yuvan olsun inşallah

Efeada senin icin dua ettim kardesim Rabbim ne hayirli dilegin varsa kabul eder insallah
Benim icin dua edecek arkadasim isimde huzur icin de niyet edersen cok sevinirim simdiden Allah razi olsun sizin de dualarinizi Rabbim kabul eder insallah .Hayirli Cumalar

cuma gününe cuma saatine denk geldi buraya bakmam
Rabbim işinde evinde iç dünyada huzurunu eksik etmesin inşallah diyerek dua ettim senin için

Benim için dua edecek arkadaşım maddi olarak sıkışık olduğumuz birdönemdeyiz hayırlısı ile biran önce atlatmamız için bu dönemi ve ailemin huzura kavuşması için dua edermi

Sağol canım Allah razı olsun.
Duanı ettim işinde evinde huzurun eksik olmasın Allah gönlüne göre versin.

Duanı ettim canım Allah bol kazançlar versin sıkıntılarınız uçup gitsin. Evinden huzur eksik olmasın bebeğini sağ salim kucağına al inşallah Allah kurtarsın.

okudum cnm duanı ALLAH kabul etsin.

Okudum canım duanı gönlünde ne dileğin varsa gerçekleşsin inşallah

İlişkim için dua istiyorum

Okudum canım, Allah kabul etsin. Umarım sevdiceğin ile mutlu bir evlilik mutlu bir ömür yaşarsınız

Bebeğini sağsalim kucağına alman bi avazda rahat doğum geçirebilmen için okudum tatlım

Gönlümdeki dileğim için istiyorum ..

Son düzenleme:
Okudum canım, Allah kabul etsin. Umarım sevdiceğin ile mutlu bir evlilik mutlu bir ömür yaşarsınız

Allah razı olsun canım inşallah.

Bebeğini sağsalim kucağına alman bi avazda rahat doğum geçirebilmen için okudum tatlım

Gönlümdeki dileğim için istiyorum ..

dua ettim canım Allah gönlündeki versin inşallah

Son düzenleme:
Allah razı olsun canım inşallah.

dua ettim canım Allah gönlündeki versin inşallah

okudum.. Allah duanızı kabul etsin, sevdiğinizle evlenip bir ömür boyu huzurlu olun inşallah.

kızlar bu ara en çok istediğim şey şifa, bunu için dua isticem. annem için de benim için de.. hastalıklar bırakmıyor peşimizi bir türlü...

hem anneniz için hem sizin için dua ettim. allah yardımcınız olsun en kısa zamanda sağlığınıza kavuşun inşallah

okudum duanız kabul olsun inşallah evlenip bir ömür boyu mutlu olursunuz

kpss sınavını kazanıp memur olmak için dua istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…