Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Bikusolsam senin icin dua ettim Rabbim kabul eder gonlundekilere kavusturur insallah
Benim de isyerimdeki sorunlar icin dua ederseniz sevinirim huzur istiyorum Rabbimden .Simdiden Allah razi olsun

Cnm senin için dua ettim .Rabbim sıkıntılarını gidersin ins seni feraha ulaştırsın .Allah huzur ve sabır versin ins.Âmin..

Burada dua eden herkes için de dua ettim.Rabbim kimin ne sıkıntısı varsa gidersin ins.Kimin ne duası dileği varsa hayirlisiyla kabul etsin ins.Amin.Âmin.Amin

Benim Rabbimin hayırlı kapılar açması için .bir de hakkımda herseyin hayirlisinin olması için dua istiyorum .Allah razı olsun..

okudum cnm ALLAH kabul etsin.
dilegim sevdigim insanla RABBİM kalplerimizi cami ismiyle birleştirsin hayırlısıyla evlenelim.

Son düzenleme:

Kızlar bana burdan kim dua ettiyse Allah razı olsun duam kabul oldu. Ne olduğu bana kalsın ama inanıyorum ki birinin duasını aldım da oldu.... Şimdi benim bir büyük isteğim daha var Allah rızası için bana yine dua edin inşallah.....

ben üstteki tüüm ihtiyaç içindeki arkadaşlarım için 3 ihlas 1 fatiha bir de ayetel kürsi okudum... Allah kabul etsin....

Okudum arkadaşım sağlıkla bebeğini kucağına al inşallah başka ne sıkıntın varsa geçsin ne dileğin varsa gerçekleşsin inşallah

Sorunlarımızın üstesinden gelmek için istiyorum Allahın izniyle

Aminnn canımmmmmm Allah razı olsun ağzına sağlık

Bende senin için okudum Allah herşeyi gönlüne göre versin

Rabbim hamilelerin dualarını kabul edermş

Ağzına sağlk canım ilişkm içinde dua isterm senden

ettim duanızı ALLAH kabul etsin
kızlar şimdi hastaneden geldim saglıgımla ilgili sıkıntım var ALLAH rızası için şu mesajı okuyanlar YA ŞAFİ esmasıyla dua etsin saglıgım için .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…