Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum cnm duanı.dilegim inşallah tez zamanda aşk evliligi yapmak hayırlısıyla.

okudum, dua ettim.. Allah kabul etsin...

hayırlı, huzurlu bir iş için.. güç ve sabır için..
aöf sınavlarım için..
bir de kötü niyetlilerin, zarar vereceklerin benden ve ailemden uzak durmaları, engellenmeleri ve iyi insanlarla karşılaşmak için dua rica edicem...

fatiha, nas, felak, ayetel kursi okudum senin için canım

şu vize işlemlerim hayırlısıyla tamamlansın. bir aksilik çıkmasın. tez zamanda alıyım oturum iznimi. bunun için dua bekliyorum.

çok kötüyüm yine ben arkadaşlar neolur duanızı eksik etmeyin ben mutluluktan şundan bundan vazgeçtim yeterki hastalıklarımıza şifa

bulalım hayırlısıyla daha öncede yazmıştım bende annemde hastayız kendimden geçtim annem için hepinizden dua istiyorum halen bi

sonuç alamadık lütfen hayırlı haberler almamız şifa bulmamız için dua edin anneme

dua ettim canım hayırlısıyla RABBİMin ŞAFİ ismiyle ikinizde şifaya kavuşun inşallah.

dilegim sevdigim insan beni gözünden bile sakınsın çok sevsin tez zamanda hayırlısıyla yuvamızı kuralım bir ömür mutlu olayım onunla inşallah.

ikiniz içinde fatiha, ihlas ve ayetel kürsi okudum, dua ettim.
Allah kabul etsin inşallah.

bir iş fırsatım var, haber bekliyorum duruma göre görüşeceğim. hayırlıysa, bana uygunsa, güzel olacaksa olsun, girebileyim.. değilse olmasın ve benim için hayırlı olacak başka bir iş bulabileyim...
bir de manevi sıkıntılardan, zarar gelecek insanlardan Allah'ım uzak tutsun...
bunlar için rica edicem sizlerden.

Son düzenleme:

rabbım umarım gonlune gore verır canım..duamı ettım..allah hepımızın dualarını kabul etsın...

benımde derdım hayırlısıyla bı es evlenmek nolur dualarınızı esırgemeyın yas gecıyo artık..anne olmak ıstıyorum..bır an once dogru adamı bulıyımmm

okudum canım rabbim gönlüne göre versin
bende yarın ki iş görüşmem için dua istiyorum alsınlar artık beni işe

okudum inşşallaah guzel gecer ve senın ıcın hayrlısı olsun

bende 2 hafta ıcınde acıklancak iş gorusmesı ıcın ıstıyorum kızlarrrrr

okudum inşşallaah guzel gecer ve senın ıcın hayrlısı olsun

bende 2 hafta ıcınde acıklancak iş gorusmesı ıcın ıstıyorum kızlarrrrr

ikiniz içinde fatiha, ihlas ve ayetel kürsi okudum.. Hayırlısıyla işe girebilirsiniz inşallah, Allah yardımcınız olsun, işiniz rast gitsin...

haber geldi bende yarın iş görüşmesine gideceğim. hayırlıysa ve uygunsa alınabileyim değilse alınmayım.. başka hayırlı bir iş çıksın karşıma inşallah...
aöf sonuçlarım iyi gelsin.. en azından geçebileceğim şekilde...
bir de zararlı insanlar benden uzak olsun, iyilerle karşılaşayım...
bunlar için dua edebilir misiniz...

fatiha ve ayetel kürsi okudum senin için inş istediklerin tez zamanda olur

içinde bulundugum belirsizliklerden kurtulmak istiyorum sadece.

Senin ve hepiniz için fatiha, ihlas ve ayetel kürsi okudum inşallah Allah kabul eder...
Dua edin Allah da bizim başımızdan kaynana kayınbaba belasını defetsin sürekli bizim yuvamızı yıkmaya çalışırlar maddi menfaat elde edemedikçe...

Son düzenleme:

3 ihlas, 1fatiha birde ayetel kürsi okudum... banada hayırlı evlat için dua edin.... lütfen...

Okudum canim allah hepimizin duasini kabul etsin.size hayirli evlat banada hayirlisiyla es vermesi icin dua edin bir an once evleniyim artik ;(

3 ihlas, 1fatiha birde ayetel kürsi okudum... banada hayırlı evlat için dua edin.... lütfen...

Okudum canim allah hepimizin duasini kabul etsin.size hayirli evlat banada hayirlisiyla es vermesi icin dua edin bir an once evleniyim artik ;(

inşallah Allah size hayırlı eşler hayırlı bebişler nasip etsin bende ayetelkürsi okıycam sizin için..bende hayırlı sağlıklı bi bebek ve eşime de güzel bir iş istiyorum inşallah hayırlısıyla..

zeyy88 , okudum dua ettim senin için. İnşallah sağlıklı hayırlı bir bebeğin olur, eşin güzel bir iş bulur. AMİN!

canım benim senin içinde okudum inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun Allahım saglıcakla bir bebek nasip etsin evinizin neşesi mutluluğu o olsun inşallahhh Aminnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…