Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

innocence99, okudum dua ettim sana, dileğin neyse hayırlısıyla gerçekleşsin inşallah.

Alttaki arkadaşım, niyetimi ettim. Niyetime göre dua eder misin?
Allah senden razı olsun.

innocence99, okudum dua ettim sana, dileğin neyse hayırlısıyla gerçekleşsin inşallah.

Allah senden razı olsun.

canım senin niyetine 1 fatiha 3 ihlas okudum. ALlah ım gönlübne göre hayırlısı ile tez zamanda nasip etsin inş. Amin Amin Amin Ya Rabbim

canım senin niyetine 1 fatiha 3 ihlas okudum. ALlah ım gönlübne göre hayırlısı ile tez zamanda nasip etsin inş. Amin Amin Amin Ya Rabbim

Dua ettim Gülo'm
Alttaki arkadaşım bir dileğim için bana dua eder misinn

Kızlar Allah razı olsun!

Okudum sizlere ayrı ayrı ve dua ettim. Allah'ım gönlünüze göre versin. Niyetiniz duanız neyse hayırlısıyla onu versin tez zamanda inşallah

Allah senden razı olsun.

arkadaşımm senin için duamı ettimm..rabbim gönlündekini biran önce gerçek eylesin inşşşş...

arkadaşımm senin için duamı ettimm..rabbim gönlündekini biran önce gerçek eylesin inşşşş...
isyan senin icin dua ettim arkadasim Rabbim kabul eder gonlundeki dileklerine kavusturur insallah.
Allttaki arkadasim isyerimde huzur icin bana dua edersen sevinirim. Simdiden Allah razi olsun Rabbim senin de her isini kolaylastirsin dilerim

Merhaba kizlar,
bundan bi kac gün önce hayirli bi is icin dua istemistim sizlerden,
edenden de etmeyenden de Allah razi olsun...
Bi kac gün sonra da basvurdugum yerlerden bitanesi görüsmeye cagirdi,
görüsmem yarin :)
Iyi gecmesi ve hayirli olmasi bakimindan sizden dualarinizi eksik etmemenizi rica ediyorum.

Allah hepimizin gönlüne göre versin.

isyan senin icin dua ettim arkadasim Rabbim kabul eder gonlundeki dileklerine kavusturur insallah.
Allttaki arkadasim isyerimde huzur icin bana dua edersen sevinirim. Simdiden Allah razi olsun Rabbim senin de her isini kolaylastirsin dilerim

CANLARIM İKİNİZ İÇİNDE DUA ETTİM..
delisi inş arkadaşım sıkıntıların biter ve huzura kavuşursun..
elvo tatlım hayırlısı ile inş bu işi kaparsınn ve senin için inş en hayırlısı olur..
AMİNNNNN

İsyan123, okudum dua ettim sana, dileğin neyse hayırlısıyla gerçekleşsin inşallah.

Allah senden razı olsun.

İsyan123, okudum dua ettim sana, dileğin neyse hayırlısıyla gerçekleşsin inşallah.

Allah senden razı olsun.

okudumm dua ettim sana arkadaşım allah hayırlısıyla gerçekleştirsin inşallah.

niyetimi ettim. niyetime göre dua edermisin alttaki arkadaşım? teşekkürler

miskamber; Allah gönlündekini tez vakitte kabul etsin, dileğin gerçek olsun inşallah, senin için dua ettim.

ben de dileğimin kabulü için sizden dua istiyorum arkadaşlar... sağolun...

innocence senin icin dua ettim Rabbim kabul eder gonlunden gecen dileklerine kavusursun insallah
Hayirli cumalar dilerim hepimize

Delisi senin için duamı ettım Allah kabul etsın.
Rabbim herseyı gönlüne göre versin.
Hayırlı cumalar

Delisi senin için duamı ettım Allah kabul etsın.
Rabbim herseyı gönlüne göre versin.
Hayırlı cumalar

canım senin için bu mubarek günde dua ettimm..dileğin isteğin neyse olur inş..
Rabbim evladına sağlıkla kavuştursun, hayırlı bir evlat olsun sana inşşşş

benim dileğimde anne olmak Rabbim inş bu cumanın hürmetine dualarımızı kabul eylesinn

Bende senin için dua ettim allah kabul etsin arkadaşım,

dileğimiz aynı anne olmak rabbim tez vakitte bu cuma gününün hürmetine nasip etsin inşallah.

Bende senin için dua ettim allah kabul etsin arkadaşım,

dileğimiz aynı anne olmak rabbim tez vakitte bu cuma gününün hürmetine nasip etsin inşallah.

dileğiniz için bende okudum ,allah kabul etsin

kızlar üçünüzede okudum.benimde dileğim anne olmak.rabbim tez zamnda kavuşturur inş hepimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…