Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

:)
Allah insallah en kisa ve hayirli bi zamanda hayalindeki insani cikarir karsina ve coooook mutlu olursun.
Sonrasinda da minik minik bebekleri alirsin kucagina insallah, hatta sana ikizler diliyorum , cocuk konusunda cok istekli gördüm cünkü seni :KK37::emir_bebek: Mutlulugun cifter olur :nazar:

Ben de en kisa zamanda hayirli bi is icin dualarinizi bekliyorum.

Senin için 3ihlas 1 fatiha 3kevser 1ayetel kürsi okudum İnşallah Hayırlı bir iş bulursun

askitotomsu, okudum ve dua ettim senin için... Allah'ım gönlünün muradını versin. :KK16:

Alttaki arkadaşım duam şu, bana bunları diyerek dua eder misin? :KK17: Allah razı olsun.

Hayırlısıyla gönlüme göre istediğim gibi birisi gelsin beni bulsun. Ben ona o bana aşık olalım. Hayırlısıyla evlenelim tez vakitte... Evliliğimiz saygı , sevgi , mutluluk, huzur dolu olsun. Akabinde sağlıklı hayırlı bebikolar doğurayım. :KK70: Anne olayım. :KK17:
Gulumsunn senin için de 3ihlas 1fatiha 3kevser 1 ayetelkürsi okudum Rabbim niyetini kabul etsin inşallah.

Benim de duaya cok ihtiyacım var
:KK14::KK14:Bi karar vermek üzereyim nişanlımla hayırlıysak sıkıntılarımızın geçmesi için dua edermisiniz?

Senin için 3ihlas 1 fatiha 3kevser 1ayetel kürsi okudum İnşallah Hayırlı bir iş bulursun

Gulumsunn senin için de 3ihlas 1fatiha 3kevser 1 ayetelkürsi okudum Rabbim niyetini kabul etsin inşallah.

Benim de duaya cok ihtiyacım var
:KK14::KK14:Bi karar vermek üzereyim nişanlımla hayırlıysak sıkıntılarımızın geçmesi için dua edermisiniz?

Hakkında hayırlısı olsun..Tefriciye okudum sana..

Sıkıntılı bir dönemdeyim Allah rızası için dualarınızı bekliyorum

Buradaki herkesin Rabbim sıkıntısını gidersin inşallah

3ihlas 1fatiha 7 ayetelkürsi 7rabbi yessir okudum canım İnşallah sıkıntıların geçer ettiğin dua içinde Allah razı olsun

3ihlas 1fatiha 7 ayetelkürsi 7rabbi yessir okudum canım İnşallah sıkıntıların geçer ettiğin dua içinde Allah razı olsun

Tanemmm,okudum ve dua ettim senin için... Allah'ım gönlünün muradını versin. :KK16: Nişanlınla olan sorunlar çözülür inşallah hayırlısıyla... :KK16:

Alttaki arkadaşım duam şu, bana bunları diyerek dua eder misin? :KK17: Allah razı olsun.

Hayırlısıyla gönlüme göre istediğim gibi birisi gelsin beni bulsun. Ben ona o bana aşık olalım. Hayırlısıyla evlenelim tez vakitte... Evliliğimiz saygı , sevgi , mutluluk, huzur dolu olsun. Akabinde sağlıklı hayırlı bebikolar doğurayım. :KK70: Anne olayım. :KK17:

Güzel yürekli kardeşlerim, Rabbim hepinizin gönlüne göre versin. Sıkıntılarınızı gidersin inşallah.
Baş ağrıma şifa olsun diye bana bir Fatiha gönderirseniz sevinirim.

Güzel yürekli kardeşlerim, Rabbim hepinizin gönlüne göre versin. Sıkıntılarınızı gidersin inşallah.
Asinaz'cığım, canım; baş ağrısı deme dayanamam. Migrenliyim ben yıllardır. :KK5:
Okudum canım, Rabbim şifa versin inşallah
:KK16:

Tanemmm,okudum ve dua ettim senin için... Allah'ım gönlünün muradını versin. :KK16: Nişanlınla olan sorunlar çözülür inşallah hayırlısıyla... :KK16:

arkadaşlar ben sizler için 1ayetel kürsi,birde fatiha okudum Allah gönlünüzden geçeni versin hayırlısıyla.

sizde isterseniz benim için dua edermisiniz nisanlımla aram kötü beni çok üzdü düzelsin istiyorum çok canım yanıyo

LoreNa senin icin 1 Fatiha 3 Ihlas okudum dua ettim Rabbim uzuntulerini gidersin yuzunu guldursun insallah kardesim

DELISI, okudum dua ettim sana... Rabbim hayırlısıyla gönlünün muradını versin inşallah. Allah'ım günahlarını affeylesin canım. :KK34:

hastaneden geliyorum moralim çok kötü lütfen dualrınızı eksik etmeyin sonuçlar çıkmadı ama şüphelendikleri o kötü şey olmasın çok kötüyüm gerekten elim ayağım tutmuyo dua istiyorum hepinizden :KK14::KK14:

hastaneden geliyorum moralim çok kötü lütfen dualrınızı eksik etmeyin sonuçlar çıkmadı ama şüphelendikleri o kötü şey olmasın çok kötüyüm gerekten elim ayağım tutmuyo dua istiyorum hepinizden :KK14::KK14:

Alone senin icin dua ettim Rabbim sifa versin Yar ve Yardimciniz olsun kardesim

Alone senin icin dua ettim Rabbim sifa versin Yar ve Yardimciniz olsun kardesim

allah razı olsun gözlerim doldu zaten ağlamaya yer arıyorum çok kötüyüm gerçekten lütfen duanızı eksik etmeyin yer gök duayla derler allah kimseye sevdiklerinin acısını yaşatmasın

Gulumsun Allah razi olsun kardesim Rabbim seninde gonlunde ne dilegin varsa kabul etsin hayirli zamanda mutlu yuvani kurmani melegini kucagina almani nasip etsin Amin

okudum, dua ettim.. Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin inşallah, huzurlu bir yaşam nasip etsin.

allah razı olsun gözlerim doldu zaten ağlamaya yer arıyorum çok kötüyüm gerçekten lütfen duanızı eksik etmeyin yer gök duayla derler allah kimseye sevdiklerinin acısını yaşatmasın

okudum, dua ettim.. Allah şifa versin inşallah, korktuğunuzu yaşatmasın...

üstteki üye için wee dua bekleyen herkes için 3 tane okudum :KK16:

teşekkürler.. :) okudum, dua ettim ben de size...

canım sen bişi yazmamışsın ama bende senin için 3 ihlas bi fatiha okudum:KK16:

hayırlı bi evlilik için dua istiyorum canlarr:KK17::KK17:

okudum, dua ettim :) Allah hayırlı, huzurlu bir yuva kurmayı nasip etsin inşallah.

hayırlı, huzurlu bir iş diliyorum..
hayırlı ömürlük bir dost ve aynı şekilde bir aşk/evlilik.
güç, azim, sabır ve iyi insanlarla karşılaşmayı diliyorum..
bir de sağlık...

canım sen bişi yazmamışsın ama bende senin için 3 ihlas bi fatiha okudum:KK16:

hayırlı bi evlilik için dua istiyorum canlarr:KK17::KK17:

allah kabul etsin cnmm
bişey yazmamışsın derken ne dileğim olduğunu kastettin sanırım
benim dileğim hayırlısıyla bi bebiş cnmm

sanada hayırlı bi eş we bebek için 3 ihlas 1 fatiha okudum:KK16:

teşekkürler.. :) okudum, dua ettim ben de size...

okudum, dua ettim :) Allah hayırlı, huzurlu bir yuva kurmayı nasip etsin inşallah.

hayırlı, huzurlu bir iş diliyorum..
hayırlı ömürlük bir dost ve aynı şekilde bir aşk/evlilik.
güç, azim, sabır ve iyi insanlarla karşılaşmayı diliyorum..
bir de sağlık...

allah kabul etsin
bende size bi fatiha eşliğin de dua ettim:KK16:

bende bi bebiş:KK49:
ölmüşlerime rahmet:KK43:
yuvamda huzur mutluluk we sağlık diliyorum...

X