Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Delisi senin için dua ettim.Ne duan varsa Rabbim kabul etsin ins.

3 ihlas Fatiha Ayetelkursu okudum.

Benim de heryonden hayirli mutlu huzurlu bir evlilik yapmam icin dua edermisiniz.Allah razi olsun..
Okudum ve dua ettim.
Allah'ım kabul buyursun inşallah.

Bu arada herkese HAYIRLI CUMALAR. :KK16:

Okudum ve dua ettim.
Allah'ım kabul buyursun inşallah.

Bu arada herkese HAYIRLI CUMALAR. :KK16:

Allah razı olsun Cnm.Ben de senin için dua ettim.Rabbim ne duan varsa kabul etsin ne sikintin varsa gidersin ins.Âmin.

Benim de heryonden hayirli mutlu bur evlilik yapmam icin icimin ferahlamasi için dua edermisiniz.Allah razı olsun.

Nazliesma senin icin okudum Rabbim dualarini kabul eder insallah hayirli yuvani kurmani dilerim

Senin için okudum Rabbim niyetini dualarını kabul etsin :KK16:
Bu aralar cok sıkıntıdayım:KK14: bana dua ederseniz cok sevinirim ALLAH razı olsun

Senin için okudum Rabbim niyetini dualarını kabul etsin :KK16:
Bu aralar cok sıkıntıdayım:KK14: bana dua ederseniz cok sevinirim ALLAH razı olsun

Allah razi olsun tanem ben de senin icin okudum dua ettim Rabbim kabul etsin insallah ne uzuntun varsa gidersin Rabbim yar ve yardimcin olsun kardesim

allah zoru kolaya kötüyü hayra çevirsin karşındaki.. sorun ne ?

cnm senin icin dua ettim .Rabbim ne duan varsa Kabul etsin ins.ne sıkıntın varsa gidersin ins.Âmin

benim de heryonden hayırlı mutlu bir evlilik yapmam için dua edermisiniz.Rabbim sevdiği ,benim için hayırlı olacak bir kulunu en hayirli zamanda en hayırlı sekilde karsima çıkarsın.Allah razı olsun.

cnm senin icin dua ettim .Rabbim ne duan varsa Kabul etsin ins.ne sıkıntın varsa gidersin ins.Âmin

benim de heryonden hayırlı mutlu bir evlilik yapmam için dua edermisiniz.Rabbim sevdiği ,benim için hayırlı olacak bir kulunu en hayirli zamanda en hayırlı sekilde karsima çıkarsın.Allah razı olsun.

okudum canım ALLAH kabul etsin.dilegim hayırlı zamanda hayırlı kişiyle aşk evliligi yapmak bide vesvese yapıyorum bazen ondan kurtulmam için dua istiyorum .ALLAH razı olsun

okudum canım ALLAH kabul etsin.dilegim hayırlı zamanda hayırlı kişiyle aşk evliligi yapmak bide vesvese yapıyorum bazen ondan kurtulmam için dua istiyorum .ALLAH razı olsun
Canım senin niyetin için okudum Rabbim kabul etsin inşallah.. Bu aralar bende cok vesvese yapıyorum :44: Tez zamanda kurtulalım inşallah ya :26:
Ben de bu aralar cok sıkıntıdayım. Bi karar vermem gerekiyor hayırlısı olması için dua edermisiniz ALLAH razı olsun

Canım senin niyetin için okudum Rabbim kabul etsin inşallah.. Bu aralar bende cok vesvese yapıyorum :44: Tez zamanda kurtulalım inşallah ya :26:
Ben de bu aralar cok sıkıntıdayım. Bi karar vermem gerekiyor hayırlısı olması için dua edermisiniz ALLAH razı olsun

Cnm senin için dua ettim .Rabbim hakkında hayırlısını nasip eder ins.Sıkıntılarından kurtulursun..

Benim de heryonden hayırlı mutlu imanli , bir hayat yasamam için dua istiyorum.Allah razi olsun

Cnm senin için dua ettim .Rabbim hakkında hayırlısını nasip eder ins.Sıkıntılarından kurtulursun..

Benim de heryonden hayırlı mutlu imanli , bir hayat yasamam için dua istiyorum.Allah razi olsun

ettim cnm duanı ALLAH kabul etsin. benimde dilegim inşallah saglık, sıhat ,afiyet,bolluk bereket,huzurla güzel bir ömür en hayırlı zamanda hayırlı insanla imrenilesi aşk evliligimi yapmak.

Gulumsun ,Buju ,Tanemm hepimiz için dua ettim.Rabbim kabul etsin ins.Rabbim sıkıntılarımızı gidersiniz INS .Hakimzsa hayirli olabi nasip etsin INS.Amin...

herkesin hayirli dilekleri gerceklesir insallah
nazliesma ve aynurm; ayrı ayrı okudum ve dua ettim.
Rabbim hayırlısıyla gönüllerinizin muradını versin inşallah. :KK16:

hanımlar daha önce de yazmıştım tekrarlamak istiyorum
mevlit kandiline hatim yapmak istiyoruz topluca
herkes kendi niyetine göre okuyor
hatim topiğine destek bekliyoruz :)

topik adı: ramazan hatmine var mısınız

hanımlar daha önce de yazmıştım tekrarlamak istiyorum
mevlit kandiline hatim yapmak istiyoruz topluca
herkes kendi niyetine göre okuyor
hatim topiğine destek bekliyoruz :)

topik adı: ramazan hatmine var mısınız
askitotomsu, okudum ve dua ettim senin için... Allah'ım gönlünün muradını versin. :KK16:

Alttaki arkadaşım duam şu, bana bunları diyerek dua eder misin? :KK17: Allah razı olsun.

Hayırlısıyla gönlüme göre istediğim gibi birisi gelsin beni bulsun. Ben ona o bana aşık olalım. Hayırlısıyla evlenelim tez vakitte... Evliliğimiz saygı , sevgi , mutluluk, huzur dolu olsun. Akabinde sağlıklı hayırlı bebikolar doğurayım. :KK70: Anne olayım. :KK17:

:)
Allah insallah en kisa ve hayirli bi zamanda hayalindeki insani cikarir karsina ve coooook mutlu olursun.
Sonrasinda da minik minik bebekleri alirsin kucagina insallah, hatta sana ikizler diliyorum , cocuk konusunda cok istekli gördüm cünkü seni :KK37::emir_bebek: Mutlulugun cifter olur :nazar:

Ben de en kisa zamanda hayirli bi is icin dualarinizi bekliyorum.

X