Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

sizin icin 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kursi okudum Allah kabul etsin insallah...

rainbytem senin için 3 ihlas 3 fatiha 3 ayetel kürsi 1 nas 1 felak okudum.sevdigine kavusma arzusu ve o cekilen acılar cok iyi biliyorum senin üzülmenede dayanamıyorum yazdıklarını gördükceinsallah sende benim gibi sevdigine kavusursunAllah kimseyi sevdiginin yokluguyla sınamasın o yoklugu yasatmasın kimseyeve sınavlarından insallah cok güzel puanlar alıp hepsinden gecersin insallah.altta dua okuyacak arkadas rainbyte ve benim için dua okursa sevinirim gönlümüzdekilere kavusmamız için tesekkürler

canım senin içinde 3 ihlas 3 fatiha 3 ayetel kürsi ve 1 nas 1 felak okudum Allah gönlündeki tüm dualarını kabul eylesin amin

Son düzenleme:
Allah razı olsun sizin için dua ettim inş hayırlısıyla tez zamanda kovuşursunuz ve derslerinizden yüksek notlarla geçersiniz Allah kabul etsin dualarımı inşallah Amin

sizin için de dua ettim yüreğinizden geçen her ne ise hayırlısıyla tez zamanda olur inşallah Allah'ın izniyle Allah kabul etsin Amin

ben yazana kadar siz yazmışsınız ben sizin içinde dua edicem yüreğinizden geçen dileğinizin olması için Allah kabul etsin şimdiden

üstteki tüm bayanların hayırlı veya hayırlı olmasını istediği dilekleri için 3 fatiha, 3 nas, 3 felak ve 3 ayetel kürsi okudum..

mystery1643 sizin için de 1 fatiha, 1 nas, 1 felak ve 1 de ayetel kürsi okudum..

dileğim ilk olarak güzel bir iş.. sonra dost en son da ömür boyu sürecek bir aşk/eş tabi ki...

umarım dualarımız kabul olur.

gonul323 içimden geldiği için ben size de dua etmek istedim 3 ihlas 1 fatiha 3 ayetel kürsi okudum sizin için Allah hayırlısıyla tez zamanda güzel bi iş sevip sevileceğin bi eş nasip etsin sana sevdiği kullardan göndersin yanına iyi dostluklar nasip etsin sana Allah ettiğim dualarımı kabul etsin Amin

senin için okudum canım RABBİM gönlünden geçenleri hayırlısıyla kabul etsin.Dilegim eski sevgilimle barışmak bana büyük aşk ve pişmanlıkla hayırlısıyla geri dönsün eger yoksa kaderimde karşıma hayırlı bir insan çıksın RABBİM onu unuttursun

sen ne kadar iyi bir insansın canım ,hepimize dua etsin , üstelik erkek kardeşin ve gelinin için iyi geçinsinler diye dua ediyosun ALLAH bin kere razı olsun senin gibi insanlardan! bize ailesi anası babası kardeşi öyle şeyler yaptılar ki ayırmak için sonunda da başardılar zaten, demek senin gibi kız kardeşi olan adamlarda varmış...vallahi helal olsun!

inşallah sevdiğinle kız kardeşin sınavı geçerler , Allah gönüllerine göre versin...
kardeşin nişanlısıyla evlenir mutlu mesut bir hayat sürerler ömürleri boyunca inşallah...
yengen de dilerim Allahtan ki en zoru bu; sağlığına kavuşur biran önce...
sen de sevdiğinle mutlu, huzurlu bir yuva kurarsın inşallah canım..

hepsi için; 3 ayetel kursi, 3 fatiha , 3 ihlas okudum, inşallah Rabbim kabul eder...

benim moralim çoook bozuk çok üzgünüm kızlar, dileğim olmadı ... olmayacak da artık ümidimi kestim ama bir de siz dua eder misiniz, belki Rabbim acır da birşeyler olur ... sağolun...

buujuu; senin için ayetel kursi, fatiha , ihlas ve inşirah suresi okudum, inşirah açmak açılmak demekmiş, hem kısmet açması için hem de aranızda eski sevgilinle bir araya gelmenizi engelleyen her ne ise onun ortadan kalması için yolunuzun açılması niyeti ile okudum, içimden öyle geldi canım, inşallah Rabbim kabul etsin. Amin.

ALLAH bin kere razı olsun canım benim olmaz dedigin umudunu kestigin dilegin RABBİMin ol emriyle inşallah hayırlısıyla tez zamanda olsun amin amin amin.

3 ihlas 3 fatiha 3 ayetel kürsi okudum...ameneresulu da okuma içimden geçti okudum ..

Son düzenleme:
Gulumsunn, sizin için 3 fatiha, 3 ayetel kürsi, 1 nas, 1 felak okudum..

doga3 sizin için de aynı şekilde..

Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin inşallah...

oy o benim canım arkadaşım ya. Canını yerim senin senin icin 3 taha ve 3 fatiha okudum canim.
Dualarin icin Allah razı oksun. Hayirlisiyla evlenip cook mutlu , saglikli ve huzurlu olursunuz ins.amin

Gulumsunn, sizin için 3 fatiha, 3 ayetel kürsi, 1 nas, 1 felak okudum..

doga3 sizin için de aynı şekilde..

Allah hayırlı dualarınızı kabul etsin inşallah...
gönül senin icin de 11 ihlas 1 fatiha okudum. Gönlünden ne geçiyorsa hayırlı ise kabûl olsun ins

okudum ve dua ettim senin için, rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla... Amin!

okudum ve dua ettim senin için, rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla... Amin!

okudum canım duanı ALLAH kabul etsin. hakkımda hayırlısı olsun die dua istiyorum kızlar ,arkdaşlarım diyor sana cevap bile vermiyor eski sevgilin sana karşı birşey hissetmiyor diye ben hala vazgeçemiyorum dualarınızı eksik etmeyin sürekli aglıyorum bugunlerde.

3ihlas bir fatiha okudum canım hakkında hayırlısı olsun.

-------------

içimdeki şu sıkıntı darlık buhran öfke geçsin gitsin artık patlıcamm dua lütfen.. sağlık sorunları bir yanda okul maddiyat vs vs çok bunaldım.

canım 3 ihlas 1 fatiha okudum dua ettim. kızlar böle bir yazı buldum: Rahatlamak için; her gün günde en az bir kere ruhuna fatiha iyi gelir.. Öldükten sonra birinin arkandan okumasını bekleme, sadece bedenin ölecek unutuyorsun. Bu yüzden ruhunu bu alemdeyken de beslemeni dilerim...

Uğur Koşar

Buujuu, okudum ve senin için dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin.

...ve evet, illa ölü için fatiha okunmaz. diri için de okunur... ayrıca Rahmet de illa ölüye dilenmez. diriye de Rahmet dilenir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…