Bir Üstteki Arkadaşımıza Yunusun Duasını Okuyalım

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Her hangi bir maksadı yada ricası olan bir kimse Cenabı Hakkın mutlak kabul edeceğini vaad buyurduğu ve Hazreti Yunusun duası olan;

“Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.”

hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı eli ayağı düzgün tam salih ve saliha akıllı anne babaya sevgili saygılı evlatlar istiyorum hayırlısıyla herkesin yanında bana da

Bende okuyayım bari
OKUYAYIM BARİ DEDİKTEN SONRA SANKİ ZORLA OKUYORMUŞSUN GİBİ OLMUŞ GÖNÜLLÜ OKUMAK İSTEYENLER OKUSUN DİLEKLERİ İSTEKLERİ OLAN ÇOK KİŞİ VAR BELKİ DE BİR DUA MURADLARIMIZA ERMEMİZE YARDIMCI OLACAK KİMİN DUASININ KABUL OLCAĞINI BİLEMİYORUZ

OKUYAYIM BARİ DEDİKTEN SONRA SANKİ ZORLA OKUYORMUŞSUN GİBİ OLMUŞ GÖNÜLLÜ OKUMAK İSTEYENLER OKUSUN DİLEKLERİ İSTEKLERİ OLAN ÇOK KİŞİ VAR BELKİ DE BİR DUA MURADLARIMIZA ERMEMİZE YARDIMCI OLACAK KİMİN DUASININ KABUL OLCAĞINI BİLEMİYORUZ

Yalnış anlaşılmışım tabii ki isteyerek okudum hem duanın ehemmiyetini de çok iyi biliyorum ☺Yunus as. ' ı balığın karnından karanlık gecede denizin fırtınasından kurtaran mühim bir duadır her akşam namazından sonra yatsı namazına kadar 33 kere okunması efdaldir. Benim "bari" demen arkadaşıma ima idi

Yalnış anlaşılmışım tabii ki isteyerek okudum hem duanın ehemmiyetini de çok iyi biliyorum ☺Yunus as. ' ı balığın karnından karanlık gecede denizin fırtınasından kurtaran mühim bir duadır her akşam namazından sonra yatsı namazına kadar 33 kere okunması efdaldir. Benim "bari" demen arkadaşıma ima idi
ha üstteki arkadaşını tanıdığını anlamayamadım kusura bakma bazen yazılarla yanlış anlaşılabiliyor bu Ramazan ayını bol dualar ederek bitirelim yoksa 11 ay sonra gelecek belki Ramazanda dualarımız kabul olacak ALLAH RAZI OLSUN duan için

Oku bari mütebessim kardeşim :KK66: akşam ile yatsı arasında okuyor musun? Ben ihmal ediyordum ya bende okuyayım o zaman, bu forumdaki kardeşleri de düşünerek :KK66:

Başka ne vardı akşam ile yatsı arasında okunan, Bediüzzaman Hznin okuduğu ? Bi de tesbihattan sonra okunuyor demi bu dua

*@aaynaa için okudum.
hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı eli ayağı düzgün tam salih ve saliha akıllı anne babaya sevgili saygılı evlatlar istiyor. dileği için
*@Pisi- için okudum.
Hayırlı bir eş dileği için
*@EliffVVav için okudum.
tüm hayırlı dileklerinin kabulu için.
*@mutebessim89için okudum.
tüm hayırlı dileklerinin kabulu için.
*@tubatesbih için okudum.
hayirli saglikli evlatları olsun diye okudum.

X