Bir tatlı söz Bir güler yüz, hayat arkadaşından kıymetli mi?

filizcim öyle utanmaz bi adam ki afedersin kucağındaki kanına canına barda karı peşinde koşturmaktan bahsediyor..sen bi kere morluklarla git raporunu al..çocuğu bi daha görebilirmi bakalım...kendi hayatı kayar ayağını denk atsın...diyecğeim şu ne güçlü kadınlar gördüm bu sitede dayağı tecavüzü sineye çekmediler kocam demediler yeni evliyiz demediler karakollarda süründürdüler adamları başları dik bir şekilde..ne şanslısın ki ailen arkanda çalışacak ayakta duracak kızına güzel bir örnek olacaksın...

canım benim ya benimde sorunlarım var ama dayaga kadar gitmedi yanii elin kalktıgı yerde saygı yerlere iner bu bi gercek nereye kadar sürerki allah yardım etsinnn

ınanılmaz sinirlendim... Şu lafa bak ya :

zaten elalem igibi o bar senin bu bar benim karı peşinde koşturmak lazım o zaman akıllanırsın deyip duruyo..

eşinizin etrafında bara , bilmem nereye giden evli erkekler var sanırım, ondan böyle pervasız :mymeka:

Yok ya böyle adamlar için hapis cezası lazım, hapis hayatı yaşatmak ..O zaman görür bakalım yuva neymiş, ev neymiş , eş neymiş, düzen neymiş...

Akılları başlarına gelmeden de çıkarmamak lazım mapustan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…