Bir tatlı söz Bir güler yüz, hayat arkadaşından kıymetli mi?

yapıyorum zaten geri çektim kendimi biraz..ama bişey değişeceğini sanmıyorum...boşanma fikrine gelince tabii çocuğumu alamama korkusu var çünkü dönüşü olmayan bi yol...bilmiyorum yaa bakalım olmazsa çevremden güvendiğim gerçekten destek olacak biriyle konuşucam

sağol cnm biliyorum üzüldüğünü cnm arkadaşım birbirimiizi göremesekte ömür boyu arkadaşım olmaı isterim yerimseniben

ailmele aram iyidir ama dışarı öyle bi davranıyoki anlatsam kimse inanmaz öyle yani ..ayrıca ona vurmaz bile diiyemiyorum çocuğum içinde

yaa kalk çocuga bak değil mutfakta bizde girdk mutfağa onun gözünün içine bakıyo ağlıyo kalk alda bi kaşık mama yapıyım çocuga ağlıyo diyorum.uyucak yazık..banada o uyuyunca işimiz var dedi anlarsın ya zaten ondan başkada yaptıgımız bişey yok karı koca ama kalkamıyomuş sarhoşmuş...e bu adama gelde 3 seneden beri isyan etmee

yok o söylemiyor ama ben öyle düşünüyorum bi onun için muhatabız desem yeridir...bide sanki adam o iş aklına geldimi eve geliyo yoksa gelmicek yani.kahve maç bilgisayar

evet bencede can bile çekişmiyo bitkisel hayyatta sürüyo işte.söylemiyoda bana işte davranışı karı bi onun için bide yemek ütü yapsın diye karı yani o hesap bide meşur lafı var karı kısmı diye bunlar için karı işte bide çocuga baksın diye

bi kere gözüme girdi parmağı göz doktoruna gttik bilerekmi dedi doktor bilerekse ona göre dedi yanii.ah akafam işte al ozaman bi rapor bilerek de onla gitmeden al doktora gidip dursun o zaman olmasa bile lazım olur bigün ogün boşanmıcan sonuçta

canım benim ben avukatım adli yardım gönüllüsüyüm aynı zamanda

öncelikle kocan senden çocuğunu felan alamaz bu tip adamlar zaten hep aynı şeyle korkuturlar ama mümkün değil arkadaşım çocuk anneye muhtaç kabul ediliyor o nedenle alınmaz anneden

ayrıca hem kendine hem çocuğuna nafaka alabilirsin ve hakim nafakayı daha boşamadan bağlar
ızmir Barosunun da adli yardım bürosu vardır internetten al telefonunu sana ücretsiz avukat atarlar merak etme

niye çekiyorsun sana bunları yapan adamı ne gerek var

bak geçen gün bana bir kadın geldi babamın vasıtasıyla kadın oğlu iki aylıkken kocasını kaybetmiş o zamandan beri avukatlara adliye çalışanlarına mevsimine göre salça çorap vs. satarak geçiniyor oğlu şu anda makina mühendisliği 3. sınıfta bir kadın istese neler yapar en güzel örnektir bu kadın korkmayın nolur yaa

zaten öyle yapmayı düşünüyorum ayrılırsam ve bakıcam bebeğime ne yaparsam yaparım çalışırım gerçi ailem öyle bişey olsa izinde vermezde ben istemem.çalışırım benim ufak bi çocugum var sonuçta onlarında var çocukları hangi birine bakıcaklar

zaten ne olduysa kı..nı kaldırmaktan oldu sendemi boşandın.işte bunlara katlanmaya değmezde ne biliyim sevip sevmediğimi bile bilmiyorum allak bullak oldum arkadsım

evet ona katılıyorum ben ondan öncede vardım o olmayınca aynı ben olucam ve beni hyata sımsıkı bağlayan bi meleğimde olucak çalışıp güçlenicem onun yapamadıgını tek başıma yapıcam çok güzel şeyler yazmışsın güven geldi kendime :teselli:

yok terapiste karşı değil sorunun bende oldugunu düşündüğü için kendince ona karşı değil onuda denicem zaten onu bekliyorum ama yine devam ederse onun ailesi biliyo zaten kendi ailemle konuşucam gerekirse böyle durumlarda destek olan kurumlar var onlara başvurucam ailem gerçi parmağımı bile kıpırdatmaz ama güçlü oldugumu göstericem

bunu önlemek için ne yaptım ailesiyle konuştum bazen annesiinin dolduruşuna gelipte yapabiliyo öyle yaptıgı zaman neler hissettiğimi anlattım sakin sakin iyi anladı dedim bi ara hatta.sonra bunları yapmazsan bende dokunmam sana der onları yapmamaya çalıştım ama sabrınmı çok zorluyo devam yani
ben ailesiyle konuştum hiç tepki vermediler.benim ailemdende annem biliyo kendi söylemiş bide tabi nası söyledi bilmiyorum bikere vurduktan sonra ağlarkende annem görmüştü.
işte kendi annesi ve babasına anlamıştım bide benim anneme anlatmıştım dert yaanmıştım
yok terketme geçenlerde üzerime yürüdü vurmasın diye aldım kızımı annaeme gitim bugün kendi haline bk ben yokum bugün dedim karışmıyorum sana dedim.vurucaktı ve istemedim kaçtım.ama o yanlış anlamış tab iterketim sanmış..sözde işine öyle gelmiş ama bence

ve boşanmayı istiyorum da baxen ayy hayır boşanamam dedğim oluyo işte oda arada insan muamelei gördüğümde cesarete gelince cesaretim varda bi destekğe yani ailemden falan ne biliyim tabi katlanma biz senin arkandayız diyecek birine ihtiyacım var...sevmeye gelince sevmesem çoktan giderdim 3 yıl oldu sevmesem 1 yıl bile srmezdi

sağol bedne öyle düşünüyorum bidaha gelmicem dünyaya hayatımın evkenene kadarki bölümünü de çok süper geçirmedim onun için güxcümde yok katlanmaya

sağolun yardımınız için ama yapacağım bişey var eoturup enine boyuna onunla konuşup evlilik terapistine gitmeyi düşünüyorum son olarak yinede devam ederse boşanıcam kızımı da sayenizde alamama krokum kalmadı çok teşeşkkür ederim inşallah gerek kalmaz ama probleleri çözülürse tabi çünkü bilmediğim bişeyler var onda..bakalım ama bi gün yine size ihtiyacım oalbilirde sağolun

filiz tatlım benim okuduğum hersatırında resmen ağladım hala neyin peşindesin bebeğim sen sevgi diye tabirleme bunu lütfen seninki hastalık bunu sana samimiyetimizden söylüyorum biliyorsun dün gece uyuyamadım inanki sirkele şunu yakandan tatlım sirkele dünya onun etrafında dönmüyor ne sanıyor kendini hasbam ayyyy bak delirdim iiiice yine neyse yazmıycam daha fazla öptüm seni çooookkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…