Bir tartışma esnasında sizi intihar etmekle tehdit eden biri

Sevgilinizle tartıştınız ve mesajlarına aramalarına cevap vermediniz. Israrla aramaya devam ediyor ve en son sizi açmazsan intihar ederim diye tehdit etti. Böyle biriyle yolunuza devam eder misiniz?
Valla bana bişey yapmasın da kendine istediğini yapabilir. Açmazsan intihar ederim ne ya çoluk çocuğumuz var tövbe böyle bir şey diyen erkek gözümde 5 para etmez.

Üniversitede öğrenciyken çok kısa süreli flört yaşadığım kişi ayrılınca intihar edeceğini söylemişti..Sonuç evli mutlu 3 çocuklu oldu..Kesinlikle etmiyorlar...Ha gerçekten başka psikolojik sorunları varsa bilinmez tabi..Ama o laflar için devam edilmez yani..

hayır, hasta veya manipülatif olduğunu düşünürüm
seneler önce biri vardı uzak mesafe. tartıştık ve ben artık görüşmek istemiyorum dedim
5 tane bira alıp evine gelmiş önce biraların resmini attı
cevap gelmeyince eline bi kesik atıp onun kanlı fotosunu yollamıştı bana
elim ayağım titredi nasıl engellediğimi bilemedim

Sevgilinizle tartıştınız ve mesajlarına aramalarına cevap vermediniz. Israrla aramaya devam ediyor ve en son sizi açmazsan intihar ederim diye tehdit etti. Böyle biriyle yolunuza devam eder misiniz?
Hayır, bugün intihar edeceğim diyen yarın seni de keser döver. İkincisi manipülatör biri demektir. Kendini öldürmek ile tehdit etmek ne kadar normal olabilir ki? Bu insandan arkadaş, koca, sevgili, baba olmaz. Bunu doğru psikoloğa doğru şutla

Benim bir eski sevgilim vardı, duygularımın bittiğini ve ayrılmak istediğimi söyledim. Takip eden 3 ay boyunca intihar tehditlerine maruz kaldım. Hatta uçurum kenarından arabada fotoğraf falan atıyordu. Meğer bana bunları yaparken başka bir kızla sevgiliymiş zaten hatta baya uzun sürdü ilişkileri. Erkekleri tanıyalım, bu küçük klişe tuzaklara düşmeyelim

Engeller yoluma devam ederdim.
Şimdi böyle tehdit eden sonra neler yapmaz.

Hiç sevmem o tehtidi . Ölüm hepimiz için var . Hepimizin canı var . Çok seviyesiz . Yanlış geliyor. Kişiyi mecbur bırakmak için saldırmak olarak görüyorum .
( not : gerçekten intiharı düşünen insanlardan bahsetmiyorum . Onlar yardım almalılar . Onlar için ben de üzülüyorum )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…