bir sorum vardı

kader1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
555
33
arkadaşlar benim arkadaşımın erkek arkadaşının msnde bir kız ismi varmış arkadaşım bu kızla ne konuştugunu merak ediyor sorum şu msn adresinde ne konuşuldugunu ögrenebilecegi bir yer varmı bilgisayardan anlamıyoruz yardımcı olurmusunuz daha dogrusu böyle bakılabilirmi teşekürler

erkek arkadasın kendi erkek arkadasının bir kızla ne konuştuğunu mu merak edior bence çocugun özel hayatına girmenize gerek yok...yani anı şe sana yapılsa erkek arkadasınla senin konuşman dinlense hoşuna gider mi??güvenmedigi kişiyle arkadas olmayıversin bence..

biliyorum arkadaşım ama arkadaşım açıgını bulamıyor eger bir şey varsa ayrılacak

ileti geçmişi kopyalanabiliyorda bunu başkasının bilgisayarından nasıl kontrol ediceksiniz.sürekli birarada olamazsınızki.

Kız arkadaşının sevgilisinin konuşmalarını diyor galiba.

kaydirigubbakcemile3evet canım ya ben yanlış anlamışım kız arkadasının sevgilisiymiş..ama benc esevgilisine sorsun acıkca bu kız kim diye..ondan bir acıklama beklemsei daha doğru..:nazar:

biliyorum arkadaşım ama arkadaşım açıgını bulamıyor eger bir şey varsa ayrılacak

baska kız olsadı çocuk zaten ayrılırdı arkadasından nikahlı karısı değil ki niye beklesin bence şüpheli tavırları ilgisizliği var mı arkadasın ona baksın eger öylese vardır bi şeyler yok çok iyiyse davranışları normaldir bu bence:nazar:

msn de üst kısımda araçlar sekmesini tıklıyosun ordan mobil ayarları düzenleye giriyorsun sonra ileti kısmından ileti geçmişini otomatik olarak sakla kısmını işaretliyosun.çocuk kimle ne konuşuyor ordan takip edebilirsiniz.ama nekadar etik olur artık size kalmış.şakkıdı

Ayrılacaksa ayrılsın ne açığı arıyorki anlamıyorum.
Malesef burada en sık özel hayata nasıl tecavüz edilir konuları açılıyor. Yok msn deki konuşmalarını nasıl dinleyebilirim, yok şunu nasıl yaparım yok bunu nasıl yaparım. Güvenmediğiniz biriyle neden birlikte olursunuz, hadi oldunuz neden özel hayata bu kadar tecavüz edersiniz. Kaldıki yapılan bu iş etik olmamasının dışında suçtur.
Arkadaşı açığını bulunsa ayrılacakmış, bulmadan ayrılsın, madem ayrılmaya o kadar hevesliymiş açık neden arıyorki anlamıyorum.

eger ki kiz arkadasin sevgilisinin pc sine girebiliyor yada acabiliyorsa o yokken keylogger diye bir program var google den aratirsaniz cikar onu yuklesin ruhu duymaz tum herseyi kaydediyor sifrelemeyi unutmasin yoksa sevgilisi ctrl alt f7 tusuna basarsa sifresizse cikabilir
sifrelerine kadar herseyini ogrenebilir bu programla
diger sekilde msnden ileti kaydetmeyi acarsaniz bunu kisi anlayabilir kapatabilir
ama keyloggeri anlayamaz kolay gelsin mirmirmirmir

arkadaşlar hepinizden ALLAH razı olsun yardımlarınız çok işe yaradı

şüphelenip bu işlere bulaşacağıma ayrılırım daha iyi :kahve:

X