Makyaj Ürünleri bir sonraki yarısmamımısın konusu ice ice princess olsunmu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hangisi

• evet

OY: 53 76,8%
  • hayır

OY: 16 23,2%

• Ankete Katılan
    69
bence bu makyaj yapilirsa eger..

photoshop serbest olmali. en azindan fotografin rengini bayginlastirmak .. daha donuk bir hava vermek gibi mesela.

peki sinir ne olur? örnegin göz cevresinde yani makyajda pphotoshop yasak olur.
ama cildi pürüssüzlestirip daha donuk hava vermek serbest olur.
katilan kiside.. yarismayi yönetene orjinal halini birde photoshopluyu yollar.
yöneten kisi de göz makyajinda oynama olmadigini onaylar ve photoshoplu makyaji yarismaya sokar:)

nasi fikir?

ay evet ama beyaz tenlilerin katılması lazım sanırım
çok soft bir görüntü elde etmek lazım
harika

tabi photoshopla oynama olabilir cilt daha bi puruzlestirilir makyajı photoshopla yapmasınlar yeter

beyaz rimeli nerden bulacağız ki...sulu boya sürsek olur dimisırnaşık şey

stock-photo-girl-with-beautiful-make-up-and-white-fur-hat-17229934.jpg

konuyla alakalı değil ama kadının makyajı çok güzel olmuş gerektende bende ancak oy veririm

begenmeyen arkadaslarda fikir verebilir mesela gusel olur:)

bu yarışmaya ilarzu katılırsa birincilikle çıkar bence. onun gözüne yüzüne çok hoş gider bu makyaj :lepi:

benimde aklıma bi fikir gelmişti. herkes gözünü kapatsın göz kapağı üzerine göz açıkmış gibi makyaj yapıyorlar ya, bu makyajdan yapsa herkes çok ilginç eğlenceli olur gibi geliyor :lepi: başka bir sefere bunu da düşünün aklinialirimsmile

corekotu göz kapağı üstünede gözzz süperr fikir benceeee
değişik ve eğlenceli bi yarışma olurr

moon sence?

Bir dahaki yarışmaya ben de katılacağım diyordum gaza getirdiniz çok fena :jeyyar:
Ama maalesef beyaz rımel falan..cık..:nazar:
Malzeme yok, olanla da iyi iş çıkmaz.
Çok sevdim ama seve seve oy veririmkaydirigubbakcemile3.Heyecanlı olacak yine.zemuszemus

yani ozaman soyle yaparıs diger ankette dogal makyaj istenmisti onu seceris hem herkes katılır hemde dogal gusellikler ortaya cıkar:)

Ama illa ki beyaz rimele gerek yok ki kızlar...
Tabi bence:)

fikir verebildiysem ne mutlu bana :kedi:

her yarışmayı heycanla bekliyorum :smiley-cool:

bu yarışmaya ilarzu katılırsa birincilikle çıkar bence. onun gözüne yüzüne çok hoş gider bu makyaj :lepi:

benimde aklıma bi fikir gelmişti. herkes gözünü kapatsın göz kapağı üzerine göz açıkmış gibi makyaj yapıyorlar ya, bu makyajdan yapsa herkes çok ilginç eğlenceli olur gibi geliyor :lepi: başka bir sefere bunu da düşünün aklinialirimsmile

senin ağzını yirimmŞeniz

valla ben hayır demiştim ilk başta oturduğum yerden gözüme güneş gleiyor pc nin ekranını net göremiyorum bu yüzden fotoları da olduğundan daha basit gördüm sanırsam

ayrıntılar var

bi düğünüp katılmayu düşüneceğim cüğerimm güzel bir yarışma olabilir sevgülüm evet

yapılırsa kac kisi katılcak bilmiyorumda diger yarısmalarda da oy verildi katılan az oldu

X