Bir lise öğrencisinin evliliği

onun için birşeyler yapmanızı takdir ettım.keşke böyle olmasaydı ama olmuş.artık bundan sonrasına bakılmalı.ayrıca başından böyle birşey geçmişse ne olmuş kımseyı ayıplamak lazım.ne oldum değil ne olacağım denmelı hepimiz insanız yarın neolacağımız bellı değil.
çok üzüldüm okuyunca Allah yardımcısı olsun.

hayatta en sinir olduğum şeylerden biriside insanların geçmişini yargılamaktır sen neden bunu böyle yaptın yapmasaydın artık olan olmuş bundan sonrası için hareket etmek lazım
eminim o kızcağızda bunları yaşadığını çok pişmandır elinden tutmak lazım hatanın neresinden dönersen kardır önce okulunu bitirmesine yardımcı olunmalı sonrada bir iş bulmasına
sizi tavrınızdan dolayı kutluyorum
birde şunu eklemeliyim her zaman o insanların yerine kendimizi veya çocuklarımızı koyalım o zaman ne yapardık

sizi çok çok takdir ettim
o bi hata yarmış ki hata biz kullar içindir
ve daha yaşı küçükken hiç bişey anlamazken
deli dolu çağında hayatın tozpembe göründüğü zamnda yapmış
ve o hatanın bedelini maaalesef küçücük hiç bi suçu günahı olmayan bebeğe de ödettiriliyor
şimdi olan olmuş napalıım
düşene de bi tekme bizlermi atalıım
davranışınız takdire şayaan
sizi tebrik ederiim
o kızcağızn durumunu da çok üzüldümallah yardımcısı olsun

evet seni anlıyorum bizim eski mah böyle olmuştu kız anasız büyüdü kardeşimin sınıfında okuyodu lise sona gelince biri akını çemi yk ben zenginim istediğin neyse alırm diye kız inanmı gitmiş nikay yok ayn yıl tam 3 kez gebe kalmış 2 kürtaja alınmış 3. ölü doğmuş şimdi bir başkasıyla sanıum yine nikahsız bir kızı olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…