Bir kumarimiz eksikti

Antepligelin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
196
1
38
Sinirden delirmis haldeyim artik bosanma kararim neredeyse kesinlesti arkadaslar. Artik da Evin rizkini otomata yatirdigini ögrendim. Biz zaten para SIKINTISI cekerken para bulmak icin bilenziklerimi rehin vermisken, bütün paralari kumara yatirmis. Artik ne kirayi yatiracak paramiz var ne elektrigi suyu ödeyecek paramiz var nede kredilerileri yatiracak....

Üstelik hala inkar ediyor... bankadan para cektiginide inkar etti önce bankada kayitlari vardir nasil olsa görürüm dedikden sonra itiraf etti cektigini. Ben kara kara düsünürken gelecek ay yatiracaklari nasil yatiririz diye meger o bu ayin paralarini harciyor mus...

canım sana öbür konuların dada söylemiştik
yol yakınken kurtar kendini
git ailenin yanına

Yok sen daha bekle

Belki bir mucize olur kocan düzelir!

Uyan artik uyan bunun düzelecegi falan yok be güzelim birde kumara baslamissa tamamen bitmistir bence, hem maddi zorluklar hem gecimsizlik, hem saygisizlik bu evliligi yürütmen anlamsiz!!!:1no2:

Saygisizligin oldugu yerde yalanin oldugu yerde güvensizligin oldugu yerde sevgi saygi ekemezsin bu evliligi tek taraflida yürütemezsin yürütsen bile bir zamana kadar gider ve giden zamanla senin en güzel yillarin degerini bilmeyen sana saygi ve sevgi duymayan bir adama harcanir.....:çok üzgünüm:

Daha neyi bekliyorsun anlamiyorum:sm_confused:

Son düzenleme:
canım cok uzuldum..pskolojın bozulacak ya bu adam ıcın senın..
hakkında hayırlısı olsun

Evlilik tek taraflı fedakarlıkla yürümez.
Böyle bir adamla günlerinizi heba etmeye değmez.
Bırakın ne hali varsa görsün,baksın başının çaresine.

Böyle sorumsuz bir insan için bu evliliği sürdürmenim anlamı yok
Yol yakınken ayrılın yoksa daha fazla üzülürsünüz

Allahım korusun bu gidişle hasta olacaksın bu adamın peşinden koşmakla..benneyaptımki
Maalesef adamın birtek artısı,elle tutulacak yanı yok..
Yaşadığın ülkedeki bu kadar güzel imkanlar varken,kurtar kendini,yazık etme gençliğine

Dilimde tüy bitti laalecim aynisini bende söyledim kac defa bu ülkede bu imkanlar varken hicbir kadin böyle bir erkegi cekmek zorunda degil isterse 5 tanede cocugu olsun.

hasta olucak kızcağız adamın yüzünden.. bırak arkadaşım ya nerden tutsan eline kalıyo baksana!

bence bir kez daha konuş durumu anlat ona evin sorumlulugunu ver yardım etme..
görev ver durumu düzeltmesini iste düzeltemezse ayrıl
eğer sana değer veriyosa evliligini önemsiyosa sana tekrar gelicektr
buna benzer bir olayı bir arkadasım yasamıstı eşinin ailesi evliliklerine müdahale ediyodu
kocası calısmıyodu cekdigi kredileri ödeyemiyodu kadın sürekli evine cocuguna bakıyodu
sonunda krediler yüzünden borçlar yüzünden birsürü kişi kapıya dayaynınca kadın aldı cocunu evi terk etti boşanıcam dedi
kadın kendine ev tuttu cogunu bakıcıya bıraktı
kocası sürekli aradı
kadın ona dediki git borçlarını öde görevini yerine getir öle ara beni dedi
adam ailesi ile konusup tartışmış eşimle aram bozuldu die sizinde etkiniz oldu demiş
evin borclarını ödedi karısı adamı geri kabul etti
şimdi cok iyiler
adamın ailesi karısmıyo adam çalısıyo evine bakıyo
gecen hafta sordum durumlar nasıl die cok iyiyiz cok sükür dedi hersey düzeldi dedi..
tekrarlıyorum ona sorumluluk ver git ailenle konuş borclarını öde öle cık karşıma de en güzeli bu
bu işte duygusallık olmaz ileriyi düşünceksin dogmuş cocuklarını ve doğmamış cocuklarını düşünceksin duygusal olmayacaksın bazen..
sorumsuz bir adamdan cocuk yapmak dogru deil yazık olur cocuga..

Son düzenleme:
Canim sen bu adamla dogmadin bu adamsizda ölmezsin...Bunca olaydan sonra nedir seni bu adamda tutan?
Kendi ayaklarinin üzerinde durabilecek durumdasin, neden hala böyle birini cekiyorsun? Bu adam degismedi, degismezde. Henüz cocugunuzda.. Psikolojini iyice bozmadan artik yeni bir yol ciz kendine...

Canım alıştıysa asla bırakamaz,öyle gider...
Bu kadar zor durumdayken elindeki avucundaki herşeyi kumara yatırmasının neresi ona göre doğru acaba ?
Bildiğim kadarıyla çocuğunuz yok. Daha fazla yıpranmadan evliliğini gözden geçir desem çok mu ileri gitmiş olurum diye düşünüyorum arkadaşım.
Beni yanlış anlama,sadece düşündüğümü söylüyorum.Yuva yıkmak elbet kolay değil ama bu durumda da başka bir yol gelmiyor şahsen aklıma benneyaptımki

canim ya nedir senin bu cilen...
basligi okuyunca cok uzuldum...ya bir insan evinin rizkini nasil kumara yatirir..cocuk mu bu adam borcu oldugunu bilmiyor sanki..
canim sana bu adamdan hayir gelmez bosan ve kurtul derim ben...
ve sana bir tavsiyem yurtdisinda bu tur seylere artik cozum var bu adami cekmek zorunda degilsin,cocuklarin bile olsa...
yasalar senin hakkini sonuna kadar savunur canim...

Kuzum bütün açtığın konuları takip ettim cevap yazmamış olsamda.Çünkü arkadaşlar gerekli şeyi söylemişlerdi zaten.Şimdi ben söyleme gereği duydum.Bu adamın kahrını hala neden çekmeye devam ediyorsun ? Nedir seni bu adama bağlayan.Sevgi deme çünkü böyle bi adam insanın içindeki sevgiyide köreltir.Yaşında küçük bildiğim kadarı ile.Git gir annenin kanatları altına.Bu adamdan ne köy olur ne kasaba...

böyle giderse siz de onunla beraber boğulacaksınız, baksanıza her ay içeri giriyorsunuz daha da, bir an önce kurtulun.

daha önceki konulardan da sizi takip etmiştim.artık uzatmayın lütfen.bu adamın düzeleceği yok gençliğinize yazık.almanyada boşanan kadına ne kadar imkanlar var niye çekiyorsunuzki anlamadım.bence hemen ailenizi arayın ve bu kangren olmuş ilişkiyi kesip atın.

Arkadaşım senin derdin hiç mi bitmeyecek.
Eşin resmen sana yıldırma politikası uyguluyor.
Yol yakınken kurtar kendini nereye kadar sürer ki böyle.
Anladığım kadarı ile artık aranızda saygıda bitti, eşinin sana ve ailene yapmadığı kalmadı.
Arsızlığı ele aldı. Bir insan evinin nafakasını nasıl kumara yatırır onuda anlamış değilim zaten.

canımcım bak onunla beraber geçridiğin her gün senin aleyhine..böyle bir insandan sana hayır gelmez..o kadar derdın tasanın üstüne bide kumar dıyorsun...kocan alışmıştır kumara...elde avuçta yok dıyorsun..kumara alışan biri acaba neyı ortaya koyacak..bak bu dunya olmaz olmaz dunyası..yanı yarın bır gun sana daha çok kötülük yapabılır..ayrıl ondan..dıger konularınıda bılıyorum..ve sen şu anda ondan ayrılmassan bırdaha ki seferki bu bölüme yazacağın konuları şimdiden tahmin edebiliyorum..bak yaşında genç bazı şeyler için geç kalmış degılsın..yurt dışında güzel imkanlar var..ıyı düşün lütfen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…