Bir kumarimiz eksikti

bütün konularinaz baktim tek derdiniz esiniz...
bosanmak icin neyi bekliyorusnuz sükredin almanya gibi bi yerdesiniz kadin hakklarinin önemli oldugu ve korundugu bir yerdesiniz ve hala bekliyorsunuz kendinize ediyorsunuz..
bu zaman icinde sizin sagliginiza birsey olsa üzüntüden peki o zaman ne yapacaksiniz...
arkadasim lütfen kendinizi düsünün,esiniz sizi düsünmüyor..maddi sknti icinde oldugunuzu bile bile kumar oynuyor lütfen artik daha fazla bunlara göz yummayin bircok kadin bunu yapamiyor cünkü bu kadar imkani yok ama sizin var artik hayatiniza yeniden biryerleden baslayin

nan bu herifin yanında bi dakka bile durmazdım ben olsam boşfer ailenin en kötüsü bile bu adamdan iyidir en azından borç morç derdin olmaz ailenin yanına git

evinin, ailesinin rızkısını kumara yatıran adamdan hayır gelmez canım
bugününü düşünmeyen yarınını hiç düşümez Allah yardımcın olsun....

arkadaşım senin konularını okuyunca o kadar üzülüyorum ki ,anlatamam...
sorumsuz bir eşin var ve senin çırpınışlarında etki etmiyor...
burada yıpranan sadece ve sadece sen oluyorsun...
lütfen yakın ailenden de akıl al ve senin için hayırlı olan kararı ver...
Allah yardımcın olsun...
sevgiler...

Son düzenleme:
canım hayatta ne öğrendiğimi izin verirsen söylemek istiyorum...
bir kişinin düzelmesini beklersen bir bakmışsınki senide yemiş bitirmiş oluyor ve hiçbirşey değişmiyor...
sadece değişen zaman oluyor...
ilerde keşke dememek için yol yakınken ayrılman senin için en hayırlısı ..

Daha niye bekliyosunki. bekleme artık boşan ailenin yanına git. böyle bir adamdan hayır gelmez canım. allah yardımcın olsun.

bizler için ayrıl demek kolay zannetme ayrılman hayırlı olacaksa hakkında tabiki ayrılmalısın
ama bunun kararını kendin verecksin eğer ayrılmak çözüm getirecekse hayatına tabiki ayrılmalısın gerçekten bugün bunu yapan yarınlarda daha ne süprizler hazırlar ne acı yaşatır bilinmez
eşini yakından gören sensin bunları iyi gözlemle tart ve hayatın için doğru kararını ver
hakkında hayırlısı olsun inşallah

Elle tutulur bi taraf kalmamiş bu evlilikte, çaban kim için kime?
kocan da cabaliyomu senin kadar ?
bize düşmez ayrıl devam et demek ama size üzülüyorum gercekten:nazar:

anacum bacim guzelim daha ne cekiyorsun ki bu adami sen ya
avrupada bi ulkedesin,
Almanyadasin ne dusunuyorsun daha beter seyleri yapmasini mi !!!!(allah korusun)
artik yol yakinken don birak ailen yok mu ? e varsa ailenin yanina git yazik degil mi ne cekip duruyorsun
cogu yazini okudum...
cekip git yazik etme gencligine sonra kavani duvarlara vurup hastalanacaksin o zaman o da sevincek,
dikkat et kendine insallah en kisa zamanda dogru karari alirsin

ayrılmak kolay değil bide herşeye rağmen seviyorsanız eşinizi hiç kolay değil
ama en yakın zamanda birar vemeniz lazım sizinde sağlığınıza geçliğinize yazık
iyi düşünün almanyada çok rahat yaşayabilirsiniz türkiyede olanlar ne yapsına.s

Son düzenleme:
Valla kusura bakmayın ama ben artık sizin konularınızı okumaktan sıkıldım :kahve:
Niçin ha bire konu açıyorsunuz ki??? Burdaki insanlar size nasıl yardımcı olabilirler söyler misiniz??? Herkesin ortak birleştiği nokta ayrılmanız yönünde,ama siz ne ayrılıyorsunuz ve şikayetlerinizden vazgeçiyorsunuz,burda herkes size akıl veriyor ama siz hiç birini dinlemiyorsunuz,hala eşinizle birliktesiniz,size neler neler yapmış hala da yapıyor ama siz konu açmaktan başka hiç bişi yapmıyorsunuz,sırf insanlar sizinle ilgilensin die mi yapıyorsunuz anlamış deilim şakkıdı
Ciğeri 5 para etmez bi erkekle evlisiniz die mutsuzsunuz ama ne bekliyorsanız mucize olmayacak emin olun,bi an önce yolunuzu çizin ya da konu açmaya devam edin

CANIM YA SENIN HIKAYENDE DIZI FILMLERE DONDU...
NASIL BIR AILENIN ICERISINE DUSTUN BOYLE NASIL BIR EŞ
memleketten uzakta bırbırınıze kenetlenecegınız yerde senın arkandan ısler cevıren
kısıler..sonra utanma arlanma bılmeden gerı sana donmeler
yıne senı suclamalar...eşinde bır acayıp...

zaten maddı zorlugunuz var bu adam nerden bulur parayı
kumar en ıllet en kotu alıskanlık allah korusun her seyı yaptırır...
canım sen dunyaya bır kere geldın kımse yuvasını dagıtmak ıstemez ama yuvaysa eger
bu senın cektıgın ne.... kımseye bır sey olmaz olan yıne sana olur..
cek kurtar kendını

X