Bir köpeğin 10 düşündürücü sözü...

meltosh

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
1.059
52
32
1.Benim hayatım 10-15 yıl sürer.senden ayrılığım bana acı verir.beni almadan önce iyi düşün
2.Bana,senin istediklerini anlayabileceğim süre ver..
3.Benim içimde sevgi duygusu uyandır ben bununla yaşarım..
4.Bana hiç bir zaman uzun süreli darılma ve cezalandırmak için bir yere kapatma. senin hayatında iş,eğlence ve arkadaşların var ama benim hayatımda sadece sen varsın
5.Arada sırada benimle konuş..dediklerini anlamasam bile bana yönelttiğin ses tonunu anlarım..
6.Bana daima nasıl davranılması gerektiğini bil ben hiç bir zaman unutmam..
7.Beni dövmeden önce aslında dişlerimle kemiklerini un ufak edebileceğimi,ancak asla bunu yapmayacağımı düşün..
8.Beni "isteksiz,tembel ve inatçı" diye azarlamadan önce düşün:Belki yediğim yemek dokunmuştur,belki güneşin altında uzun zamankalmışımdır veya halim kalmamıştır..
9.Yaşlandığımda benimle ilgilen bir gün sende yaşalanacaksın..
10.Her zor anımda yanımda ol "benim içim kaldırmaz" veya "ben görmeden olsun" deme çünkü şunu bil benim için herşey seninle daha kolay..

Son düzenleme:
genelde tüm hayvanlara davranılması gereken hareketler böyle olmalıki
hele hele evinde barındırdığında sanki ev halkı gibi oluyor.konuşamasalar bile onlar sizi anlıyor.

Herkesin bir dost sahiplenmeden önce okuması gereken maddeler bunlar. Yavruyken canım cicim diye alınıp daha sonra sokağa terkedilen, barınaklara bırakılan o kadar çok kedi köpek var ki. Tatillerde karne hediyesi, doğum günü hediyesi olarak alınıp otoban kenarlarına bırakılan. Lütfen kedi köpek almadan önce 1 kere değil 10 kere düşünelim. Karşıdan sevmek kolaydır ama bakımları sanıldığı kadar kolay değildir.

benimde köpeğim vardı 2007 de 15 yaşında öldü doktor sevgiyle bu kadar uzun yaşayabilir demişti çok özledim onu çok çok iyi bir dosttu bütün yazılanlar doğru ben bişey diyemiyoum şuan kötü oldum yine

X