Bir kızımmmmm olacak adı öykü olacak

Allah tamamına erdirsin canım , sağlıkla kucağına almayı nasip etsin evlat ayrılmazmış kız erkek ama kız başka bişiy yaaa şanslı annelerin ilk çocukları kız olur derler belkide kızım olduğu için böyle düşünüyorum neyse kız erkek önemli değil Allah sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin her isteyene, sevgiler...

HAYIRLISI TABİ TATLIM çok mutluyum allah önce bana anne olma mucizesini yaşattı sonra da kız annesi olmayı çok istiyordum şükür onu da nasip etti..:CüvCüv:

TEBRİK EDERİM MELEKCİM, RABBiM GÖNLÜNE GÖRE VERDİ.
SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAN DiLEĞİYLE...

senağlamasenağlama

Sevinç gözyaşı bunlar sizlerden böyle güzel haberler geldikçe tuhaf oluyor içim..Gördünmü bak Allah meleklerinin sesini nasılda duyuyor.Çok istedin birtanem Rabbim kollarının arasında sevmeyide nasip etsin sana.
Çok öpüyorum ablacım.Allaha emanet:Saruboceq::1hug:a.s.:CüvCüv:

Aramiza hoşgeldin Öykü bebek,
annenle baban seni çok bekledi,
bizde çok merak ettik,
sonunda minik kalbinle hayatı kucakliyorsun,
umarım hayat sana her zaman güzel vakit getirir kalbinin sıcaklığını,
yüzündeki gülümsemeni hiç eksik etmez...

su reme baksanıza maşallah allahım tamamına erdirsin.inşallah saglıklı bi şeklide kucağına almayı büyütmeyi nasip etsin allahım.su rahatlığa bak ama keyif sürüyor sırt üstüde yatmıs annesi...

maşallahha.s. Allah nazarlardan saklasın Rabbimm hayırlı sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin inş..:Saruboceq:

meleğimmmmmmm canımmmm ama ben sana nededimm senin gibi dünyalar güzeli bir melek olucak demedimmi .. hani sana bebişin için bş mektup yazmıştım hamile olduğunu duyuncada sana okutmuştum o mektupu ve sonundada demşitimki içime kız doğuyor demiştim işte bak teyzesi bildiii senin gibi güzel bir melek daha geliyor.. enişte bey yandı vallahi 2 güzel bir arada işi zorrr :) ayrıca yaptığı jestse mükemmel ötesii çok duygusal bir eniştem var bu çok ama çok belli rabbim bu 3 kişilik aileye nazar değdirmesin huzurlarını mutluluklarını bozmasın..
Bu minik kızımız kısmetiyle gelsin inşallah....

melekcim hayırlı olsun canım inşallah değişmez cinsiyeti canımcım genelde kız bebek 16 haftaya kadar kesinleşemiyor ama Allah gönlüne göre versin..
kız erkek fark etmez zaten..

TEBRİK EDERİM MELEKCİM, RABBiM GÖNLÜNE GÖRE VERDİ.
SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAN DiLEĞİYLE...
sağolasın bitanem rabbime çok şükür nasip eder inşallah.çok mutluyum çok
benim biriciğim,,,kızımın nazlı teyzesibir bilsen şu son zamanlarda mutluluktan döktüğüm gözyaşlarımı..allah ne kadar büyük..bişeyi gerçekten istersen oluyor ablam.........eşimde bende taaaaaaaa birlikte olmaya başladığımız ilk günlerden beri palmiye saçlı bi kızımız olmasını hayal ederdik........hayallerimiz gerçek oldu ablam bu nasıl bi mutluluk...........allahhh sana da nasip etsin inşallahhhhhhhhhh bu mutluluğu..seni seviyorummmmmmhihoyyyt

tabi teyzesiii keyfi yerinde prensesimin..hatta uyuyordu zorla kaldırdı doktror teyzesi bebişi sonra da büyük ihtimal kız dedi..........delikafadulden
tebrikler beyaz melek
allah tamamına erdirsin
ömür boyu mutluluk dilerim sana
eşinle kızınla
sağolasın canım benimmmm hepimiz inşallahhhh
maşallahha.s. Allah nazarlardan saklasın Rabbimm hayırlı sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin inş..:Saruboceq:

tüm bebişlere kocamannnnnnnnnnnnnnnnn maşallah

güzelimmm benimmm canım allah dualarımızı çok şükür kabul etti belinayım...biliyorduk dimi hepimiz hissettik......eşime gelince o benden de mutluu her zaman söylerdiii keşke seçme şansım olsa bi kızım olmasını seçerdim diye..çok şükür bitanemmm
ne güzel bir haber..minik bir melek geliyor ha..maşallah hanım sultana şimdiden..Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın tekrar hayırlı olsun canım..
sultanımmm çok şekerdi püsük yaaa akşam geç gittik uyuyordu pamuk kızım benim.........doktorum zar zor söyledi cinsiyetini...........

melekcim hayırlı olsun canım inşallah değişmez cinsiyeti canımcım genelde kız bebek 16 haftaya kadar kesinleşemiyor ama Allah gönlüne göre versin..
kız erkek fark etmez zaten..

offffffff nilyayım farkedermi hiç tabi sağlık başta gelir her zaman ama bir başka kız hevesim vardı.............zaten doktorum da malesef % 100 diyemedi......
% 60 kız gibi ama kesin değil 14. haftadan sonra kesinleşir yanılma payım çok yüksek sen istediğin için söylüyorum dedi........................
hayırlısı bitanem inşallah öyle bi sürprizle karşılaşmammmmmmmmmmmmmm:çok üzgünüm:

ayyy çok sevindim canımın içi
Rabbim sağ salim kucağına almanı teyzelerine daha güzel fotolar göstermeni nasip etsin
sana demiştim bayrama hamile gireceksin diye bak çıktı da
ben kıskandım bile
Allahım bana ve isteyen herkese nasip etsin

Canımmm çoook sevindimm. :hooray: :teytey: Allah gönlüne göre verdi herhalde. :Saruboceq:

Öykü bebek şimdiden hoşgeldinnnnn. Şimdiki resimlerin bile çok güzel. Sağlıkla gel de annen daha güzel fotoğraflarını çeksin. Tıkır tıkır işlesin zaman da gel çabucak.. :sm_cool: :dance:

Mutluluğunu anlayabiliyorum canım. :1hug: :asigim: a.s. Birgün benim de kızım olacağı haberini alırsam ben de senin gibi kendimi şaşıracağım , eminim buna. delikafadulden

Öykü bebeğimizin pembe nazarlığını da takalımmmmmmm.. hihoyyyt

sağol prensesimmmmmmmmmmmmmm
benim de prensesim gelecek ve o da büyüyünce buraya üye olcak ne güzel dimiiiiiiiiiiiiiiiiii
ayyy düşündüğüm şeye bak yaaaaaaaaaa:roflol:
sağol bebişimmm allah herkeze nasip etsinnnnnnnn:Saruboceq:

senağlamasenağlamasenağlamaçok amam çok teşekkür ederim bitanemmmmmmmmm

beni çok duygulandırdın hemde çoksenağlama

allah size de nasip edecek bitanem allahım gönlüne göre verecek canım buna hiç ama hiç şüpem yok..........
teşekkür ederim herşey adına.........
bak ben de senin kızına ne nazar boncukları takacağım...........
hatta evine kargoyla kocamannnnnnnnnnnnnnnn bi nazar boncuğu yollayacağımmmmmmmmmm

sağol nevrocuma.s.a.s.:1hug:

allah kucağına almanı nasib etsin canım, bize de dua et olurmuu... çok yorulduk artık nazlı bebişlerimizi beklemekten:çok üzgünüm:

allah kucağına almanı nasib etsin canım, bize de dua et olurmuu... çok yorulduk artık nazlı bebişlerimizi beklemekten:çok üzgünüm:

canım rabbim inşallah size de nasip edecekkk sakın yorulmaa...
zor kazanılan şey kıymetli olur....
dualarım sizinle allah herkeze nasip etsin:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…