Bir kardeşimize hayırlı evlilik için...

hehe gülşah canım kısmetin bağlıysa da bu dualar açar inş :KK66: ben inanıyorum ha :)

Ay öyle düşünceler sokmayalım aklımıza. Rabbimin yarattığı hiçbir canlı kısmetsiz olmaz, hadi bol bol kısmet gelsin dört bir yandan şimdi hepimize! Dualarla da sarıp sarmayalım birbirimizi!

Ay öyle düşünceler sokmayalım aklımıza. Rabbimin yarattığı hiçbir canlı kısmetsiz olmaz, hadi bol bol kısmet gelsin dört bir yandan şimdi hepimize! Dualarla da sarıp sarmayalım birbirimizi!
yok yok canım kötü diye demiyorum ama kısmetlerin daha da açık olur inş ben mesela iş konusunda bir türlü işim rast gitmiyor ama sabırlarla az kaldığını hissediyorum işsizliğimin sonunun bitecek

yok yok canım kötü diye demiyorum ama kısmetlerin daha da açık olur inş ben mesela iş konusunda bir türlü işim rast gitmiyor ama sabırlarla az kaldığını hissediyorum işsizliğimin sonunun bitecek

Ben de benim özel hayat kısmetim için aynı şeyi hissediyorum, sanki son buluyor, inşallah aynı anlarda güzel haberler veririz. :KK24:

amin hayırlarla inş canım sen de benim iş konusunda dua et ablana canım

İş için de özel bir esma vardı, şuan ezberimde değil ama okuyanlar çok faydasını görmüştü, sen bilmiyorsan bakayım bir, bulurum belki?

Rabbim en güzel ve en hayırlı işin kapısını sana da açsın. :nazar:

X