Bir insan yazdigi mesaji neden siler?

Bence adama sorun her sene buraya soracaginiza daha hızlı ilerler yada yoktur birşey kapatirsiniz kafanızda.

Her ihtimal olabilir. Üzerine düşmeyin. Hoşlanma vs varsa da koca adam mesajla yapmasın bi zahmet
Canim dalga gecmeyin lutfen sadece is arkadasim yanimdayken ceren hanimin burnu kaf daginda vs diyordu arkadasim da bir cuval inciri berbat edip benimle ilgili olumsuz konustu onun kriterleri cok yuksek dedi benin icin evlilik sözlesmesi yapar dedi yaa kostek oldu resmen halbuki ben oyle bir insan da degilim kiz is arkadaslari durumu sezer ve engeller durumu kotulugunu isteyen arkadas sansizlik is arkadasimla bu hocadan ayni dersi aliyorduk

3 mesaj atmis hepsinde mi uyudun yazacakti .Neden yazsin ki böyle bir mesaj tamam dersini aldigimda bana takikiyordu vs ima eden konusmalari vardi ama gunun sonunda yine herhangi bir sey yoktu dun odada ikimiz variz sohbet etmeye devam etmedi ya da cok konusmadi isi vardi cikti gitti oylesine yazilmis bir mesaj da olabilir zaten bir insan aksam 11 de neden mesaj yazar gunduzler torbaya mi giriyor samimi goremiyorum nedense
Uyudum
Mu
Güzellik

Bak 3 mesaj

TeeAllahım yaaa hoşlanıyor napsın 😀
Artik hoslanmiyorum ben acik ve net konusanlarla yoluma devam edeim ve de mesaji silmeyen cesur insanlarla duygularini belli edenlerle toksit iliskilerle ugrasamam mesela dun biri mesaj yazdi silmedi en azindan merhaba diyebilmis nasilsiniz felan diyebilmis yazip silmemis

adamın ilgisi olsa mesaj mı siler eşşek kadar adam açar söyler derdini olayları farklı değerlendiriyorsunuz
22 yaşındayken kanki ayağına konuştuğum çocuk kanki seni dün rüyamda gördüm evleniyorduk yazıp silmişti aklıma o geldi ahahahah bildirim yukarıdan geldiği için görmüştüm ama görmemiş ayağı çekmiştim. Şuan konuşmuyoruz geçen ne yaptı diye LinkedIn hesabını bulup ekledim çocuk isteği kabul etmek Bi yana LinkedIn hesabını kapattı 😂😂😂 öyle tövbeli bana

22 yaşındayken kanki ayağına konuştuğum çocuk kanki seni dün rüyamda gördüm evleniyorduk yazıp silmişti aklıma o geldi ahahahah bildirim yukarıdan geldiği için görmüştüm ama görmemiş ayağı çekmiştim. Şuan konuşmuyoruz geçen ne yaptı diye LinkedIn hesabını bulup ekledim çocuk isteği kabul etmek Bi yana LinkedIn hesabını kapattı 😂😂😂 öyle tövbeli bana
Bana da whatsaptan yaziyorlar ilginctir ki yaa dibindeyim konusup sohbet etsene ne diye whatsaptan yaziyorsun neyse dun yazan kisi silmemis cok sasirdim ilk defa biri bana mesaj yazip silmiyor nedense merhaba nasilsiniz diyebilmis

X