Bir insan yazdigi mesaji neden siler?

sorun adama bize yazana kadar ona sorsaydınız cevabını çoktan almıştınız siz farklı anlamlar yüklemek istiyorsunuz hoşlanıyor musunuz? Yada aşıksınız her yaptığına bir anlam yüklemek sizinkisi açık oynayalım kartları şimdi.
Ee ilgim var beklenti icine giriyorum ondan da olabilir tabi ben zaten acik oynuyorum

İçin içini yiyeceğine konuş, ne olacaksa olsun.neden atıp sildin de.en azından zihnin boşalmış olur. Amacı safiyane sevgi vs de olmayabilir.herşeyi ögrenmiş olursun

Universiteden hocam aramizda 3 ya da belki 4 yas vardir ben 39 yasindayim bu arada ama su an ders almiyorum kendisinden yukseklisans yapiyorum seminer asamasindayim.Derste benle ilgili şakalar yapardi iste burnu kaf daginda kimseyi begenmiyor gibisinden mezun ol ceyiz icin hediye vercem vs guzelsiniz gibi.Ama isin ilginc tarafi dun yanindaydim sohbet ettim konustuk normal arkadas gibi mesafeli konusuyordu beni birakip baska bir kadin hocanin yanina gitti simdi telefonum da sarjdaydi interneti kapatmistim whatsapta 22:56 civari yazdigi 3 mesaji silmiş kafam karisti

Niye kafanız karıştı ki
Yazdıklarını silmiş olması gayet net olarak tavrını belli ediyor
Hiç ilgilenmeyin

Adam ciddi bir ilişki istemiyor , ondan size yanasmiyordur . O yaştaki insan sizin duygularınızı hissettiğini sanıyorum . Partner olarak yaşamak istiyordur . Sizi begenmemiste olabilir . 44 yaşındaki bir adam
Bir kasına duygusal birseyler hissetse direk söyler . Evlilik düşünmüyordur gençseniz evlilik beklentisin olabilir diye düşüuyordur . Ben adam yerine olsam kendi yasitlarimla ilgilenirdim gençlerle değil.
Ben gencmiyim 39 yasindayim yaa:)iyi de ben de duygularimi aciga vuran biri degilim ki

Ben gencmiyim 39 yasindayim yaa:)iyi de ben de duygularimi aciga vuran biri degilim ki
Hahah böyle konu açınca genç sandım . Hani gençlerde olur anlarımda , yetişkin insan olarak konuşurdum . Açıkça herseyi :) erkek yerindede , kadin da olsam niyetim varsa konuşurdum . Yetişkinlik bu demek

O yuzden bir sey yazmadim sormadim da ama benim dersim yok kendisiyle artik son donemdeyim
Olabilir. Mezun olana kadar oranın öğrencisisiniz sonuçta. Bölümle ilgili durum olmuştur veya size bir şey danışacaktır. En kötüsünden size itirafta bulunmuştur.

Hahah böyle konu açınca genç sandım . Hani gençlerde olur anlarımda , yetişkin insan olarak konuşurdum . Açıkça herseyi :) erkek yerindede , kadin da olsam niyetim varsa konuşurdum . Yetişkinlik bu demek
Bir insan yazdigini siliyorsa cesareti yoksa ne konusayim ben

Bir insan yazdigi
Olabilir. Mezun olana kadar oranın öğrencisisiniz sonuçta. Bölümle ilgili durum olmuştur veya size bir şey danışacaktır. En kötüsünden size itirafta bulunmuştur.
siliyorsa cesareti yoksa ne konusayim ben
Iste itirafta bulunsa da silinmis maalesef bu itiraf olmuyor bu yasta cekiniliyorsa bir sey diyemiyorum sanki evliyiz de yasakli bir sey yasaniyor bu ne gizem bekar insanlariz yazip siliniyorsa demek ki gercekten deger verdigi biri degilim oylesine yazilmis bir sey

X