Bir gün icin tersine dünya

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
6.201
43
Öffff sistim kizlar ya, dert dert dert, birazda eglenceli bir konu olsun!!

Evet düsününki bir gün eslerinizle yada sevgililerinizle rolleri degisme sansiniz olsa ama bu kafa ile, o gün neler yapardiniz!!

Konu sahibi olarak ben basliyorum...öhm öhm!!:kahve:

Öncelikle bütün evi darmaduman ederim, coraplarimi ceketimi, gömlegimi vs. vs. her tarafa atar banyo yapip ortaligi göle ceviririm, sonra bir güzel hazir sofraya otururum yememi yedikten sonra ohhh bir güzel koltuga yaslanirim, cocuklari bir yarim saat en fazla sevdikten sonra, giyinir süslenir kahveye gider gece yarisina kadar arkadaslarimla takilirim sonrada eve geldigimde niye surat yapiyon len deyip bir güzel vurur kafayi yatarim...mirmirmirmir

Sabah uyandigimdada sadece birgün tersine dünya oldugu icin bu güzel rüyadan uyandigima offf offf derim...yerimseniben

gülsüm sultan o kadar güzel yazmışsın ki bende aynılarını yapardım heralde..ben sürekli maç izleyip çoraplarımı mutfağa atardım yemek içinde üfff bu ne yaaa çok tuzlu yemem ben bunu derdim

:roflol:evet canim ya mac onu unuttum!!

aaa en önemlisi o vallasırnaşık şey bide yorum yaparlar yaa futbol terimleriyle bu ne biçim paf , o da ofsayt mı, hakeme gözlük elinede sözlüknaniknanik fln keyfini çıkartırdım o bişey deyince de sus sen anlamazsın boşuna yorma kafanı derdimkötükedihüso

maçı zaten bende izliorum deli derecesinde çok seviyorum...
ama birgün onun yerinde olsaydım;kıyamasdım yhaaa napimm
mutlu etmeye çalışırdım hiç olmadığı kadar:asigim:
bu arada gülsüm sultan bunu eşlerimiz biliyor dimi birgünlük deişimi:roflol: :roflol:
çünkü sennki seni o günden sonra napar bilmem:roflol:

bu arada gülsüm sultan bunu eşlerimiz biliyor dimi birgünlük deişimi:roflol: :roflol:

yaa bende izliyom onla beraber maç ama bişey sorunca boşver canım sen yorma bununla kafanı diyo sinir oluyorum onun acısını çok fena çıkartırdımkötükedihüsokötükedihüso

Biliyorlar tabiki!! :kahve:Bir bakima bizim hergün yasadigmizi onlarda birgün yasasin canim nolcek...:nazar:

Iste bende o yüzden sabah uyandigimda off offf diye uyanacagim :1ninca::1rolleyes:

yaa bende izliyom onla beraber maç ama bişey sorunca boşver canım sen yorma bununla kafanı diyo sinir oluyorum onun acısını çok fena çıkartırdımkötükedihüsokötükedihüso

canım sende benim gibi yap...
sorma hatta nolmuş aa dediğinde hemen cvp sende baya geri kaldın he şu futboldaa:roflol:
ben eşime derim basen artık sen heç anlamıyon diyee:roflol:

sabah kalkip hazir kahvaltimi yedikten sonra mac izleyip
bagira cagira küfrederdim hakeme ve kimse bana garip bisey yapiyomusum gibi bakmazdi cünkü bu normal (erkeklerde) :1rolleyes:

sonra coraplarimi oraya buraya, koltugun arkasina firlatirdim, ve erkeklere eziyet olsun diye 2 dakkada bi corap degistirirdim. tabi oraya buraya firlatmak sartiyla. :jeyyar:

sonra oturdugum yerden, ne yemek var, yada yemek hazirmi diye bagirirdim. hazir degilse azarlardim. :dilcikar:

önüme gelen hazir yemeyi yiyip, sikayetlenirdim bu ne bicim yemek diye
tatlim nerde diye bagirmayida ihmal etmezdim. :mymeka:

daha sonra kahveye gidip arkadaslarla takilirdim, ona buna küfrederdim herhalde ( e nebilim erkekler yapiyo) :sm_confused:

sonra diskoya giderdim eglenirdim, ona buna laf atardim :jeyyar:
gece gec saatte eve gelirdim.
sonrada acayip vurdumduymazlik yapar , gicimi döner yatardim :hooray: :nazar:

sabah kalkip hazir kahvaltimi yedikten sonra mac izleyip
bagira cagira küfrederdim hakeme ve kimse bana garip bisey yapiyomusum gibi bakmazdi cünkü bu normal (erkeklerde) :1rolleyes:

sonra coraplarimi oraya buraya, koltugun arkasina firlatirdim, ve erkeklere eziyet olsun diye 2 dakkada bi corap degistirirdim. tabi oraya buraya firlatmak sartiyla. :jeyyar:

sonra oturdugum yerden, ne yemek var, yada yemek hazirmi diye bagirirdim. hazir degilse azarlardim. :dilcikar:

önüme gelen hazir yemeyi yiyip, sikayetlenirdim bu ne bicim yemek diye
tatlim nerde diye bagirmayida ihmal etmezdim. :mymeka:

daha sonra kahveye gidip arkadaslarla takilirdim, ona buna küfrederdim herhalde ( e nebilim erkekler yapiyo) :sm_confused:

sonra diskoya giderdim eglenirdim, ona buna laf atardim :jeyyar:
gece gec saatte eve gelirdim.
sonrada acayip vurdumduymazlik yapar , gicimi döner yatardim :hooray: :nazar:

ohhh sefam olsun :teytey::teytey:

bende sabah kalkaridim önce kosuya giderim sonra fitnese oradan gelip banyoya girerdim ve hertarafi gülsüm sultanin dedigi gibi göle cevirirdim...
sonra kahvalti yapardim ....ve esime nrede kötü oldugunu anlatmaya baslardim ....ayyyy kahveyede gitmem disriya gezinmeyede cikmam hanim biraz kafa dinlesin ....neyse günü geciririz sabah olunca hersey oldu gibi yerli yerinde olur......

hımm...
eğer onlar biliyorsa bu durumu iş değişir,bilmesedi kıyamasdım..
ama bunun ona bir ders olacağını bliyorsam,
işten gelir banyoya girer,dakika başı seslenirdim gözümle görsem bile ondan isterdim aramazdım hiçbirşeyi:mymeka:
yemeğe oturur çabucak yer pc başına geçerdim:sm_cool:
sonra tv kumandasını alır istediğim yeri izler,bişiler isterdim atıştırmak için..
sonra tvkarşısında uyurdum:teytey: :dance:
beni kaldırmak istersede bağarırdım uyku sersemiyim yaa:nazar:

ama ben bide ne isterdim ben bunları yaparken o da """ sen beni anlamıyosuuuuuun""" deyip ağlasın nazlı nazlıkötükedihüsokötükedihüso

ayy ben boşuna kız olarak doğmamışım demekki erkek olsaymışım pek bi sadist olcakmışım:roflol:

ne bu evin hali der, o bir gun icinde butun kalan temizligimi yaptirirdim øncelikle.. sonra bana kalacagina o yapsin=)

sonra banyo yapip havlumu yatak odasinda birakirdim, nasilsa toplayan biri var dimi ama =)

kahvaltimida eder atlardim arabaya arkadaslarla toplanir guzel bi gun gecirirdim, aksam yemegi icinde siparis verirdim tabi eve, eve gidince yemegimi yer tv karsisinda uzanirdim tabagimi bile kaldirmadan..

ertesi gun acisini cikartirdi benden elbet ama temizligim bitmis olurdu oh ne ala dunya=)

:roflol::roflol:

X