Bir görümce olarak yazıyorum

Konunun gerçek olduğunu düşünmüyorum
Batıdan bir üniversite mezunu aylığı 10 bin civarıolan biri
Bu doktor yada mühendistir gidecek köyden evlenecek ve doğuya yerleşecek
Kendinden yaşça küçük daha ergen bir kızla evlenecek
Akabinde bu eziyetleri aldatmaları yaşayacak
Bollywod senaryosu mübarek

çokmu aramış ve nerden bulmuş bu kızı...gelinin dediklerini ciddiye alın bence...telefon dökümlerini araştırsın abin..çocuklar kime benziyo?

Dayanılacak gibi değil yaptıkları,ruh hastası

Neresinde müdahil olup karıştığımı yazmışım, bi bulur musunuz??

Madem sürekli şikayet ediyordu abiniz neden iki çocuk yaptın derler adama ayrıca evlilik iki kişi arasında ne olup bittiğini dısardan anlayamazsınız birde gelini dinlemek lazım belki kardeşinizde dört dörtlük bir insan değil sorun ikisi arasında ancak çözülür

Başımıza taş yağmıyormu hala yahu
Neresinden tutsan elinde kalır konu..
!0 yaş küçük kızla evlenmiş kardeşiniz iğreti etti beni.
yazıkk
Kendinden on yaş büyük adamla evlenmek için tehdit eden kız, köyde dedikodu çıktı diye mecbur etmeye çalışan yine kız.. kim kimin hayatını yakmış bakar mısınız??

Kendinden on yaş büyük adamla evlenmek için tehdit eden kız, köyde dedikodu çıktı diye mecbur etmeye çalışan yine kız.. kim kimin hayatını yakmış bakar mısınız??

Ya siz de buna inandınız mı şimdi ? Abiniz bu tehdit karşısında evlenmek dışında bir sürü şey yapabilirdi,ailesini uyarabilirdi,hadi evlendi mi kızı kendi eliyle bir psikologa bile götürebilirdi Kusura bakmayın hiç gerçekçi değil.Kadın 10 yaş küçük diye büyük ihtimalle hoşuna gitmiş,okumuyor etmiyor ev işi yapar düşüncesiyle evlenmiş,hiç bilmiyoruz sanki erkekleri de.

Merak etmeyin, ütü yapmadığı için kardeşim ütüsünü yapıyor. Yemek olmadığı için dışardan söylüyor. Gelin hanım ayın yirmi günü annesinde, on günü evinde ille de köy diye tuttururken kardeşim her ay yirmi günü iş yerinin misafirhanesinde geçiriyor. Sanırım mutlu etmiştir sizi de bir erkeğin karısını böyle rahat ettirmesi. Seks sadece erkek için değildir, bunu biliyorsunuzdur dii mi??

Bir de şunu sormak istiyorum bayanlar.. hanginiz eşinizin bileğisi veya izni olmadan şehir dışına çıkabilirsiniz?? Bizim gelin kız mesela köye gitmişken halamın kızı doğum yapıyor diye yanında küçük kızı ile beraber Van’a gitmiş. 300 km kadar yolu. Kardeşimin haberi yok.
Kardeşim diyor ki güvenemiyorum.
Telefonunu istiyorum vermiyor.. oysa akşama kadar abartısız çevrimiçi
Boşanmak istiyor evet, 2. Çocuk nasıl oldu ben de bilmiyorum diyor..

Leylekler getirmiştir

yapmayın ama kaç yaşında adam çıkar gider o köyden 18yaşındaki kızın tehdidiyle mi evlenmek zorunda kalmış bence kardeşiniz de de bişeyler var gizlediği kardeşide olsanız karısı kadar hayatında değilsiniz eksik birşeyler var

Evet hepsi kardeşimin aptallığından maalesef.. tehditlerine kandığı için. Babasız diye acıdıgı için. Tüm hakaret küfürlere rağmen katlandığı için.. hizmetçi gibi görmeyip ütüsünü kendi yaptığı, evli olmasına rağmen ayın yirmi günü misafirhanelerde sürünerek bekar hayatı yaşadığı için

O evdeki herkes ponçik piremses süper insan da bir gelininiz katil bebek chucky haklısınız.
Kardeşiniz genç kadın sevdasına tutulup 18 yaşında ergeni almasaydı bunlar olmazdı. :)
Yani evet suç kardeşinizin :)

Hangi erkek eşim ev işi yapmasın diyerek evleniyor.
Ayrıca tehdit mesajlarını ben de okudum. Karşı çıktım. Dinletemedim

istemese bilir yani şimdi evli olan herkesin anlayacağı gibi benden değil kesin der ve bosanma davası açar demekkı gerçekten gizlenen birşeyler var

Hangi erkek eşim ev işi yapmasın diyerek evleniyor.
Ayrıca tehdit mesajlarını ben de okudum. Karşı çıktım. Dinletemedim

Konu sahibi bakın,kız belli ki sorunları olan bir insan,buna kimse bir şey diyemez,kız kardeşinize böyle yapmaya hakkı yok.Ama evliliklerinde ne olduğunu siz sadece abinizden dinliyorsunuz,buradan bakınca da kız pure evil abiniz kanatsız melek.İnanıyor musunuz gerçekten ? Üzülmeniz normal de,kimse kimseyi bu kadar uzun süre bu halde çekmez,demek ki anlaşmışlar 2 çocuk var ortada üstelik.Demek ki abinizde zaman zaman hatalar yapıyor,etki tepkiyi doğurur.
Siz karışmayın hiçbir şekilde,DNA testi falan diye de ikna etmeyin.Kim bağıra bağıra çocuğum başkasından der gıcıklığına yapıyor muhakkak.Abiniz çok bunaldıysa sürekli size ağlayacağına boşanmayı düşünsün bu kez.

Tamamda 18lik kızla neden evlendi hala cevap yok ne bekliyordunuz o yaştan benim yeğeni 17 yaşında Evlendiğini düşünemiyorum
Kardeşin kendi yapmış

klasik gelini b.klayan erkek ailesi sendromu.. evet gelin kötü siz harikasınız. eminim öyledir..
Dilerim ki böyle bir insan sizin ailenize düşmez. Ağza da küfür hiç yakışmaz ayrıca. Maalesef kim öyleyse o kişinin ağzından çıkıyor o küfür kardeşime yönelik.. evet harika bir abla olduğumu düşünüyorum. Aksi halde yuvaları çoktan dağılmıştı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…