bir gögsüm diğerine göre daha küçük sizce bu normal mi :S

pandora89

(: :)
Kayıtlı Üye
24 Mart 2010
197
0
arkadaşlar mrb.... hemen hemen heryerimi severim beğenirim ama gögüslerim hariç :KK43: küçük olduğu için beğenmem hemde dengesiz sanırsam...sol gögsüm sağ gögsüme göre daha büyük öyle çok çok fark yok tabikisi ama bakınca belli oluyor.sizde de bu böylemi yoksa benim gögüslerimde bir hastalık falan mı var ? :26::26:

hayatım bütün kadınların sol gögsü sağ göğsüne göre daha büyüktür. gayet normal merak etme..

çok normal bir şey hemen hemen herkeste öyledir biri daha büyüktür ama arada ki fark çok çok fazlaysa doktora görünmende fayda var:KK71:

ohhh çok şükür rahatladım sayenizde :KK61: yok o kadar fark fazla değil ama bakıldığında belli oluyor yani.. tşk ederim hepinize :KK71::KK71:

arkadaşlar bende dün farkettim sol göğsüm daha büyük sanki ama çok dikkatli bakınca farkettim çok az bi fark var benimkiler zaten normaldede büyük. ama aralarında çok az fark vardı yani ilk defa farkettim dediğim gibi belli olması için dikkatli bakmak gerekiyo bu normalmi yani hatta korkmuştum doktora falan gitsem mi dedim

her insanın öyle diye biliyorum silikon taktırsan bile değişiklik olmaz ama fazla bi fark varsa silikonla düzelir takma kafana

pandora89 arkadaşım bi göğüsün küçük olması diğerine göre çok normal birşey için rahat olsun..zaten aynı ölçüde olmasını bekleme..insanın yüzü bile aynı değildir yani yüzünün bi tarafını kapat sağ tarafla sol taraf birebir değildir..herkeste var bunlar..yani senin sorunun falan yok..

benim de sağ göğsüm sol göğsüme göre daha büyük... bu beni fark az olsa bile rahatsız edebiliyor bazen...

boşveeer insan vücudu simetrik değildir el ayak yüz hemen tüm organların milimetik de olsa fark vardır. Beyninde başlıyo bu sağ lob mu sol lob mu kullanıyorsın ona göre vücudun bi tarafı daha fazla gelişiyor, daha cok kullandığın taraftır bu genelde.
Göğüs de ise her kadında büyüklük farkı var hiç takma:KK19:

bende bu derdin sadece bende olduğunu düşünüyorudum ama yorulmarı okuyunca yanlıdığımı anladım.

Endişe edilecek bir durum yok. Çünkü bu bir rahatsızlık değil. Her insanın sağ ve sol uzuvları arasında büyüklük küçüklük olarak farlılıklar vardır.Genelde sağ taraf uzuvlar sol tarafa göre büyük olur diye biliyorum. Ancak bu kimi insanda farkedilir ölçüdedir kimisinde farkedilmeyecek kadar küçük orantıdadır. Bu sağlık açısından bir problem teşkil etmez.Fakat görsel olarak sizi rahatsız ediyorsa estetik düşünebilirsiniz.....

Son düzenleme:
evet herkeste bu böyle..
mesela benim ayaklarda da sağ ayak biraz daha büyük sanrım
babet giyince çok iyi hissediyorum bunu
sağ ayağıma 36 yada 37 numara ayakkabı tam oturuyorsa
sol ayağım 36,5 yada 37,5 oluyo. sol göğüste öyle sğa göre daha büyük ama öle abartılı değil elbette=)

Valla benim aleni bir diğerinden daha küçük yani dışardan dikkatli bakılınca anlaşılıyor.Doktora gitmiştim yapısal demişti.Dolayısıyla kafayı takmıyorum.Model model göğüs var bende fenamı?:KK1:

X