Bir gn ben de sizler gibi evimin resimlerini koyacam ksmetse...

DerinSu

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
20.776
47
canlarım,evleriniz çok ama çok güzel.ALLAH mutlu mesut oturmayı nasip etsin.ben eşimin ailesiyle oturuyorum ve ayrı bir evimin olmasını çok istiyorum.:çok üzgünüm:ilk evlendigimde 6 ay ayrıydım ve haala çok özlüyorum o günleri.benim için dua eder misiniz çok ama çok istiyorum kendime ait bir düzenim olmasını...bardaklarımı,tabaklarımı,şirin mi şirin kahve fincanlarımı herşeyimi çok özledim.:çok üzgünüm: ne yazıkki kolilerde duruyorlar.yakında çıkmayı düşünüyorum borçlarımız bitmek üzere.bende sizin gibi birgün buraya evimin resimlerini koymak istiyorum inşallah.bu konuyu acmamın nedeni hem sizden moral almak hemde benim gibi olanları bu konuya toplamak...sizleri çoookk öpüyorum iyi ve kötü gün dostlarım.

Seninle aynı kaderi paylaşıyoruz canım. Ben 11 yıl kendi düzenimizden sonra 14 aydır
kayınvalidemlerle aynı evdeyim. Seni çok iyi anlıyorum. Eşyalarımı çok özledim.
Kolilerde odada yığılı duruyor hepsi. Allahın izniyle bir kaç aya kadar zevkle açacağım
o özenle topladığım kolileri. Üst kata kendi evimiz yapılıyor Allah sanada nasip eder inşallah.
Beklemek çok zor, büyüklerle birarada yaşamak hele önce kendi düzenin varken
başkalarının üstünde kendine bir düzen kurmak.
Yaşadığım evde hep aynı şeyi düşünüyorum;
Ben bu evin ne evsahibiyim, ne de misafiri......
Allah yardımcın olsun.

sagol destegin için canım.inan benimde öyle koliyle duruyolar.çok ama çok özledim yaa.senin adına da çok ama çok sevindim.hayırlı ugurlu olsun inş.hadi çıkalım da koyalım artık resimleri dimi.:1hug:

evet çalıkuşu evsahibimiyim misaifrmi diyorsunya bende 1 ay önce hep böyle der hiçbiri olamazdım o ev sanki bana emanet gibi geliyordu eşya alınması gerekse isteyerek almak istemezdim çünkü benim evim değil ben kullanacağım ama benim değil..çok kötüydü...
allaha şükür 4 yıldan sonra 1 aydır evimize taşındık kira ama düzen benim eşyalar benim..evimden çıkmak istemiyorum 4 yıldır yaşadığım eve gidiyorum bir gün bile kalmak bana işkence geliyor sıkılıyorum oysa o kadar yıl nasıl yaşadım bilmiyorum..
allah herkesi kurtarsın..kurtarsın diyorumda hep kötü günlerim olmadı tabi iyi yönleride var ama işte evliliğimin en güzel dönemlerini yaşayamadım büyükler olunca çok zor yaşayan bilir işte
inşalah sizlerinde en kısa zamanda ayrı bir düzeniniz olur
sabırlı olun

rabbim gönlünüze göre versin arkadaşlar inşallah kendinize ait evlerinizde oturursunuz huzur ve sağlıkla

ilk önce sağlık ve huzur arkadaşlar....inanın şu hayatta herzaman bir şeyler eksiktir zaten...benim ayrı bir evim var,çokta mutluyum çok şükür ama benimde bebişim yok ....
yani en önemlisi sağlık ve huzur....inş en kısa zamanda hepimiz dileklerimize kavuşuruz....

Bu başlıkta evlerin resimlerini içeren başlıklar açılmaktadır..Konunuzu bir derdim vara taşıyorum..Paylaşıma ordan devam edersiniz..Kolay gelsin..

umarım en kısa zamanda kendi evine taşınırsın hersey gönlünce olsun cicim

Deniz arkadaşım seni ve bizim gibi olanları şimdi çok iyi anlıyorum. Ne mutlu şimdi kira bile olsa
kendi düzenini kurabileceğin bir evin var. Dediğin gibi bende buraya geldikten sonra özellikle
mutfakta eksikliğini hissettiğim pekçok eşya aldım (çünkü kendi eşyalarımız gerçekten çok zor
istiflendi ibr koliyi yerinden oynatsak hepsi dağolacak gibi) şimdi ben buradan ayrılırken bunları
almak hiç hoş olmaz o yüzdende gerektiği kadar almaya çalışıyorum keşke tek sorun alınan
eşyalar olsaydı hepsi kalsın ama onlar adınada düşündüğümde onlar içinde kolay olmadığının
farkındayım biz ne kadar rahatsız olsakta onlarında bir şekilde düzeni bozuldu biz buraya gelince.
Allahın izniyle çok az kaldı kendi evimize geçtiğimizde ciddi bir borcumuz olacak krediden dolayı
ama olsun sağlık olduktan sonra hepsi çözülür hem onlar hem biz rahat edeceğiz inşallah.

özloşum çok sagol.senin evinin resimlerini de gördüm ALLAH güzel günlerde oturmayı nasip etsin.tabiki herşeyin başı saglık ve huzur.çok şükür hepsine sahibim.ama nisan kendine ait bie düzen istiyor.bende çok dertlendim ve böyle bir konu actım.sagol destegin için.a.s.

özloş ayrıca bemide henüz bebiş yok.istiyoruz ama bvazı nedenlerden dolayı olmuyor.inşşş senin,benim ve tüm isteyenlerin bir an önce hayırlısıyla olur bir bebişi.

umarım en kısa zamanda kendi evine taşınırsın hersey gönlünce olsun cicim

sagol arkadasım.inşallahh tez zamanda ben ve benim gibi birlikte oturan herkes hayırlısıyla taşınır evine.çok güzel bir duygu insanın kendi evinin olması kendi düzeninin olması.çok teşekkür ederim sagol.a.s.

canım inşallah aldıgınız evi çok ama çok kolay ödersiniz.inş dileklerine kavuşursun.öptüm seni.:1hug:

rabbim gönlünüze göre versin arkadaşlar inşallah kendinize ait evlerinizde oturursunuz huzur ve sağlıkla

sagolasın canımm.inşalla olur.inan ki çok zor.çok iyi de olsalar kendi düzeni gibi yok insanın.bizim kadar onlarda rahatsızdır eminim buna.sadece tek taraflı düşünmemek lazım.inş hayırlısı ne ise o olur hepimiz için.

ısallah canım allah ne ıstıyorsan onu versın cıkacagın evın huzurunu mutlulugunu versın..ınsanın evı gıbısı varmı..her sey senın ve senın ıstedıgın gıbı..ne karısan ne emreden var oh evım evım...

oofff inşallah yaaa caınm benim.içim nasıl bilemezsiniz.eşime de sürekli söyleyip canını sıkmak istemiyorum.işe başladım iki gün oldu.umarım birşeyler yapabiliriz.çok sagol destek verdigin ve iyi duaların için canımm.:1hug:

arkadasım..bazen ınsan mutluluga ve huzura ermesı ıcın...bıraz sıkıntı cekıp sabretmesı gerekıyor...allah herkesı sınavdan gecırıyor...ısyanmı yoksa sabretıp sukredecegız dıye
o yuzden sabrın sonu selamettır..
ısallah o mutluluga ve huzra bır an once kavuş canım...
allah baska dert sıkıntıda vermesın kımseye

inşallah gönlünüzden geçen eve sahip olursunuz cok zordur insanın başka bir evde kalması .kahve fincanınızı bile özlemişsiniz okurken üzüldüm bi an...inş.o fincanda eşinizle huzurla kahve içersiniz..

çok sagol canım..inan ki herşey anlattıgım gibi.kahve içtigimiz fincanlarımı bile çok özledim :çok üzgünüm: işten eve geldigimdeki o temiz ve düzenli görünümü özledim.vitrinim bile yatak odamda düşün.duvar ünitesi tarzında oldugu için sıgdı.tüm eşyalarım odamda oda büyük ALLAHTAN.mutfagıma girip sadece iki kişilik hoş bir yemek hazırlamayı,evin içinde istedigim gibi giysilerle dolaşmayı,bagırarak şarkı söylemeyi yemek yaparken...banyımun her daim misss gibi durmasını vs...herşeyi ama herşeyi çok özledim.en çok özlediklerimden biriyse,evli arkadaslarımızın çat kapı gelmesi bizde yatıya kalmaları,kardeşim ve eşinin her istediginde gelmesi ve sohbetlerin havada uçuşması:çok üzgünüm kadar hasretim ki anlatamam.tabii ALLAH başka dert vermesin.benim bir özlemim ve idlegim bu sadece.saglık herşeyden önemli.inşallah dedigin gibi olur arkadasım.çok teşekkür ederim.:a015:

canım inşallah en yakın zamanda seninde fotolarını bekliyoruz.
Allahım sanada nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…