Beni oyalıyor mu? Sizce nasıl davranmalıyım?

Mesele altınlar olmamalı. Güveninizi kırmış ve bunu telafi için bir çaba sarfetmiyor mesele bu. Bu durumları konuştunuz mu yapıcı ama kendine güvenen bi dille. İnsanlar değişmez diye bişey yok bence değişir. Bizim evliliğimiz inanılmaz sorunluydu bebeğimizi kaybettik ikimizinde kafalar yandı. Ne birbirimizle ne birbirimizsiz yapamıyoduk. Bi defa dava actım. Eşim beni çok defa terketti. Ama terapi bize çok iyi geldi. Eşime aylarca dil döküp anlattogım şeylere ben deyince ikna olmuyodu psikiyatrist deyince ikna oluyodu. Aile faktörü olunca bazı erkekler ailesinin dediğini dogru sanıyo. Aile danışmanlığı talep et. Mahkemedende isteniyo galiba.
Öncelikle başıniz sağ olsun, evladıniz var mı yoksa da umarım yeniden evlat sahibi olursunuz 🙏 Altınlar konusunda dusuncesi her seyi ben aldım ettim bende durmalı diyor. Guvenim cok kirildi bu yuzden bosanmak istedim evet mesele para altın degil...Ben sana kendi kasama koydum dedi ama inanmiyorum. Annesine verdigini dusunuyorum. Acaba bu konuyu annesine açıp konuşsam mi? Belki insafa getirir oglunu. Aile terapisi cok iyi fikir. Ben de bunu almak istiyorum. Mutlaka onunla da paylaşacağım. Insallah sizdeki gibi bize de olumlu etki yapar..

Bu şartlarda evladım için birleseyim en azından maddi sorunum olmasın dersen her şeyi göz ardı etmek zorunda kalabilirsin. Allah bi yola koymuştur. Dua edicem senin için
Göz ardı etmek istemiyorum tabi ki.. Elbette konuşup uzlasmak ve kafamda soru işareti kalmadan devam etmek istiyorum. Umuyorum düzelir..Cok tesekkur ederim...

Artık evlilliklerdede senin paran benim altınm mal kavgası. Kocan ilgileniyormuş sizinle, değermi üç beş altın için çocuğunuzu parçalanmış bir aile ortamı sağlamak? Daha bebekten başladı hayatının eksik yanları. Altınları değil yavrunuzu üşünmelisiniz 😌

Artık evlilliklerdede senin paran benim altınm mal kavgası. Kocan ilgileniyormuş sizinle, değermi üç beş altın için çocuğunuzu parçalanmış bir aile ortamı sağlamak? Daha bebekten başladı hayatının eksik yanları. Altınları değil yavrunuzu üşünmelisiniz 😌
Sadece altın için elbette yuva dağilmaz ancak burdaki sorun paradan çok güvenimi kırmış olması..Kendi kasasına mı koydu, annesi mi elinde tutuyor belli değil..Kendisi yeniden ev açmıyor hemen, o yavrusunu düşünmüyor ayrıca o para evladımın da hakkı..Benim elimden zorla aldı bu bana agır geliyor..

X